• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
luzz super zprávička o topení
Všem Vám a Vašim rodinám pohodové prožití vánoc....
Zdravím Elen :slight_smile:
24. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
24. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holkám chutnalo :grinning:
24. pro 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, snad jste si to užili, jako my :slight_smile: Já jdu zítra na den,..tak se moc netěším,..ale pak jdu až 29N
24. pro 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak máte všichni moc krásné fotky :slight_smile:
24. pro 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
25. pro 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza domes je jak nějakej rapper :grinning:
sárulahotová z tabule a kočárku....to o ní nevím i hodinu a písuje a písuje :grinning:
26. pro 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestruše moje milovaný, jdu na noční Všem Vám přeji pohodový vstup do roku 2011 a hlavně zdraví, to je nejdůležitější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám fás ráda fšecky :slight_smile:
31. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vše nej Vám všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji Vám jen to nejkrásnější do nového roku :slight_smile:)
31. pro 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky Vás zdravím v Novém roce,jelikož mě penzion hodně zaměstává není na koně čas :unamused:
18. led 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky moje zlaté dne 25.2 mě navždy opustila moje milovaná maminka :((( ve věku 49.let.
28. únor 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuliskaa ježiš kulií....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
co se proboha stalo??????????????????????
Bohužel vím jak se cítíš........ :pensive: upřímnou soustrast :pensive:
28. únor 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuliskaa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: kulíku, moc s tebou soucítím :cry: :cry: :cry: :cry: až mě bodlo u srdce... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: nevím co říct.... bolest, na kterou se nejde připravit.... posílám objetí a pohlazení.... víc nemůžu.... :pensive:
28. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuliskaa
Upřimnou soustrast :frowning2: :frowning2:
28. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla nemocná,před transplantací,ale plná elánu,cestovala s náma v pohodě praha ikem,brno ap.těšila se...bavila se tančila,ovšem ledviny odházely ze dne na den hůř...zadržela se voda v úterý šup do nemocnice 22.2.-honem rychle léčit aby jsme odjeli 7.3 do Brna odvodnění a zdrávi...................bohužel :pensive: 24.2 nahazovali ledviny,nahodili je...ovšem po páru hodinách si to ledviny na vždy rozmyslely.......... :pensive: :pensive: :pensive: 7.3 předoperační Brno na týden... tj. zítra "NE-jedem" :pensive:
6. bře 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuliskaa Kulí to je mě líto...... :frowning2: tak rychle.....
Víš.....tohle čas nikdy nezahojí....ale nebude pak tolik bolet.....i dnes když jdu za mamkou na hřbitov pláču a plakat vždy budu, nespravedlivé jak hodní lidi musí trpět a odcházet.....
7. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulíku :(((((To je teda moc moc smutné,....mně umírá děda a včera zemřel můj 31letý kamarád na rakovinu kůže :((((Jsem z toho v pr....co se to ted děje :((
11. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babenky,..jak se máte,..šári, kde jsii? :slight_smile:
31. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj všem :slight_smile:
31. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucíčku....
koukala jsem i na fejsu jak ti kopretinky rostou :dizzy_face:
jinak já šla na výběrové na dispečing záchranky tak koncem dubna uvidíme :wink:
5. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí, tak máme za sebou zápis do mš... a musím říct, že jsem v šoku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
paní ředitelka mi řekla, že je v platnosti nový zákon (cca 14 dní), který mění kritéria pro přijetí dítěte do mš... už nemají přednost děti zaměstnaných matek, už nemají přednost děti s trvalým pobytem v místě školky... plus spousta dalších neuvěřitelně stupidních změn.. z toho pro nás vyplývá, že místo ve školce pro nás nemají.. zaberou ho děti, jejichž maminky jsou nezaměstnané, nebo jsou na rodičáku s mladším dítětem.. nebo jsou tam děti, které vůbec nejsou z naší obce, ale rodiče mají tuto školku cestou do práce... takže fakt hustý... a jelikož jsme narozený až v květnu a nábory budou už jen v září (podle toho nového zákona), tak se na nás vlastně vůbec nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
byla jsem z toho hotová, ale ta ředitelka taky...znám jí spoustu let...ona říkala, že tohle nezažila za posledních 30 let!!! že vůbec neví, co má dělat...
a já zatím taky ne :unamused:
5. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koncem dubna?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jůůůů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza ahojky, jak prosím Tě budou nábory jenom v září? u nás byl nábor teď v březnu.. jinak u nás jsou taky šíléna kritéria, ale jsou dané už před tím, než vyšel tento zákon (o kterém teda zatím nic nevím). až na pátém místě je pracující matka. na druhém je, jestli sourozenec chodí do školky nebo do školy...
5. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@neu.sona teď v březnu nebyl nábor, ale zápis.. ty kritéria, o kterých píšeš, už neplatěj...naše ředitelka nestihla díky té čerstvé změně zákona ani předělat formuláře k zápisu (přihlášení) dětí do školky...tudíž to, co jsme vyplnili už vlastně není platné... s tím zářím... naši zákonodárci vymysleli, že by děti do školky měli nastupovat pouze V ZÁŘÍ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako školní děti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...a né jako to je dosud, že děti nastupují v průběhu celého roku, podle toho, kdy mamince končí rodičák.. děti se přeci rodí během celého roku a né jen v září :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to má skončit!!!! do praxe to zatím nezavedli, protože vedení školky neví jak to realizovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza aha, hezký. koukám, že jsme stejně staří. já nakonec na zápis nešla. stejně by nás nevzali. takže počítám spíš s tím zářím 2012, doufám, teda. u nás se letos mělo hlásit 37 dětí a prý budou brát 14 maximálně... tak jsem zvědavá, jak to dopadlo. chtěli bysme zkusit i ještě jinou školku, než kam spadáme. přijde mi to tam lepší, než tady. ale asi budeme rádi, když ho vůbec někam vezmou :astonished:
5. dub 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@neu.sona no je to fakt na pytel :confounded: já to nechápu, co stát získá??? vždyť já jako pracující matka budu odvádět státu daně jako kráva :sweat_smile: čím je prospěšná nezaměstnaná ženská, která má ve školce jedno i více dětí???? vůbec nic, jen bude žádat stát o další sociální dávky...
5. dub 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak proč bych neměla mít přednost????????????? :angry:
5. dub 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tývole luzz nekecej...
mě tohleto sejří....
jako sem slyšela, že 4letý dítěnemůže za to že máma je doma s miminem, tak proč by mělo být diskriminováno...jako na palici...
mě tyhlety matinky taky serou gor některé co maj protekce a snaží se jinou cestou....
to je vrchol.....
6. dub 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek