• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
mag.my to zažili-stačí to mléko nebo i jen pití,ale hlavně pííít!-to víš :wink:
6. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maginko
tak hned zítra písni,jak bylo na kontrole :cry: :cry:
6. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,pije teda o dost míń než jindy,ale nutím ho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Spí od osmi a už třikrát se probudil z řevem a ted naposled jsem ho musela probudit,pže on někdy řve,dokud ho neprobudim a následně neuklidnim,to tvalo ted tak 10min a takhle to je celou noc,takže se modlím,aby to přestalo,co nejdřív :confounded: ...je to dost vyčerpávající,ale já to snad zvládnu.
Jinak dneska měl Daneček za úkol 33333333...já musela na poštu a tak hlídat přišla mamka,jenže ta přijela ze seminbáře unavená a tak usnula i s Matyáškem a Dan měl za úkol si do cvičné písanky nacvičovat ty trojky...takjsem přišla dom,úkol by l napsanej,ale ve cvičné písance ani trojka,tak se ho ptám,KAM SI TO TEDA NACVIČOVAL a on naprosto bezelstně prohlásil"Prstem ve vzduchu" :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: ...to mě teda fakt dodělalo :grinning: ,ale vnačisto to napsal celkem jakž takž :dizzy_face:
6. říj 2008 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maginko
ty trojky mě svalily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je to borec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2008 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lituju tě,že si vůbec neodpočineš :frowning2: :frowning2:
ale snad to Máťu brzy přejde :frowning2:
6. říj 2008 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
No Mag.já tě nechápu vůbec........ :confused: malý je hodně malý,sekni stou prací.... :fearful:
6. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HCG včera (18.den od ET) je 1950... :slight_smile:
7. říj 2008 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Lůůůůz Paráááda!! My dnes zadělali.... :dizzy_face:
7. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Držím všech 20 a dalších 20 od malé......... :wink: :slight_smile:
7. říj 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
PALCŮŮ :grinning: :grinning:
7. říj 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dala jsem konečně ty Nike :slight_smile:
7. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauuuuuuuuuuuu holky tak už jsem teta,malá je nádherná váží 2560g a měří 46 cm :dizzy_face: včera jsme zapíjeli :slight_smile: Táta pozvracel celou restauraci,manžel doma stěnu,sprchovací kout,umyvadlo,záchod :grinning: a starý děda to přežil bez úhony,strčil mladé do kapsy! :grinning: :grinning: :grinning: a já nepila :wink: jen symbolicky :wink: V profilu budu mít foto...je to asi 2 hodiny po porodu,rodila klasicky,vyvolávačkou 6 hodin,prý to bolí jako sviňa,ale dá se to zvládnout :grinning: Byly obě moc šikovné :slight_smile: v sobotu jedou domů :slight_smile: je to malý piškotek :slight_smile:
8. říj 2008 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak se nám rozpadá JIPKA,během té krátké doby,co jsem byla pryč,dvě holky zjistily,že jsou těhu :slight_smile: tak snad se přidám k nim :grinning: :slight_smile:
8. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
hojte segry
dasul tak gratulece k neteřince je moc krásná a ségra má pravdu bolí to jak cyp :grinning:
ale dá se
jdu večer na kraso
poprvé bude gojgy sama bez maminky na 4 hodiny já se asi zvencnu
ale bude hlídat erudovaná sestra z kinder ara tak snad bude vše ok
ale ten pocit...no znáte to
tak snad si to užiju jdu se natáhnout chřipajzna mi klátí tělo
8. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
my jdem dneska asi do kina.Dnes jsem 5 den po ET.
8. říj 2008 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dáši gratuluji k tetičce a za 3dny hod foto :dizzy_face:
8. říj 2008 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jj hodím,bude určitě vypadat zase jinak a hlavně už bude pěkně doma ve vlastním oblečení :grinning:
8. říj 2008 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Čagasek
Tak už je nemocnej i Damek..má angínu,včera 39.5,mrtvolka největší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no já si to fakt ted vyžírám :rolling_eyes: ...nicméně dnes je nám lépe,Maty sice ještě pláče u jídla,ale aspoň,že ty kaše a mléko jí. a i jogurty.Takže jsme pěkně doma v pelechu,čteme a díváme se na pohádky.Děti jsme si s manžou spravedlivě rozdělili :grinning: ...on spí s Matyášem v ložnici a já s Danem v obýváku a tak jsem i docela míń unavená :dizzy_face:
Kuli...já ted do práce nechodím,mám veeelkéé volno,jsem doma už 14dní a ted jdu na víkend na den a manža má volno,tak s dětma bude.A pak zas mám až 17. noc.
Dasulko,gratuluji k neteřince a švagrovi to moc sluší :grinning:
8. říj 2008 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No já myslela své foto 8.den po ET :wink:
8. říj 2008 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: aha,ok,myslíš,že bude něco vidět?Mám strach :frowning2:
Magi dík :wink:
8. říj 2008 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dáší
nemusíš mít strach...ale počkej aspoň do 8.dne po ET :wink:
pak už čárka vyjede :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
věřím tomu na 100%!!!
8. říj 2008 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maginko
když se to sere...tak se to sere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Luzz...jj...ale naladila jsem se už do vnitřní pohody a s klukama si říkáme,jak si ti tu vyzdobíme na Vánoce a co bychom si přáli a kam pojedem na výlet a tak...je krásné mít rodinku :dizzy_face:
Dneska mi přišla krásná sněhová bunda od Tchiba,jsem z ní nadšená,kupuji tam i klukům věci,je to fakt kvalitní.Dan nosí bundu třetím rokem a je jak nová :sweat_smile:
Hodím vám odkaz....
8. říj 2008 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Píše to,že výrobek není k dispozici,ale na stránkách je,tak nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Věřím... :wink: :dizzy_face:
8. říj 2008 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Luzzi,teda takové břicho :confused: to je tak nateklé anebo nafouklé?Taky mám jakoby nafouklý podbřišek,ale nic mě nebolí.Ty brďo,dej ale pokoj :frowning2:

koupila jsem malé velkého,krásného plyšáka - medvěda :slight_smile: Nakoupila jsem balonky,ubrousky a ubrus na prostření stolu(samo všechno v růžové barvě a potiskem pro holčičky)a ještě barevné confetti na stůl,budeme s mamkou dělat knedlo,zelo,vepřo :slight_smile: :slight_smile: atd.atd. :slight_smile: jo a samo nechybí kytička...koupila jsem ségře krásnou orchidej v květináči :slight_smile: Doufám,že bude mít radost.
8. říj 2008 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dáší
mrkni se kay do alba a uvidíš to samé...má taky OHSS
je to ASCITES...! váhový příbytek za týden 11 kilo...!!!
břicho je plné vody...tekutina přestupuje zkrz cévní stěnu do třetího prostoru...
břicho je napnutý a tvrdý k prasknutí...
proto jdu v pátek zase na punkci...
8. říj 2008 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maginko
to je hezký,s těma vánocema a tak :dizzy_face: :dizzy_face:
kluci můžou být spokojený,že maj takovou príma maminku :wink: :dizzy_face:
jinak vám všem přeju dobré ráno :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2008 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek