A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kuliskaa
6. říj 2008

mag.my to zažili-stačí to mléko nebo i jen pití,ale hlavně pííít!-to víš 😉

luzza
autor
6. říj 2008

maginko
tak hned zítra písni,jak bylo na kontrole 😢 😢

magika
6. říj 2008

jj,pije teda o dost míń než jindy,ale nutím ho 😝
Spí od osmi a už třikrát se probudil z řevem a ted naposled jsem ho musela probudit,pže on někdy řve,dokud ho neprobudim a následně neuklidnim,to tvalo ted tak 10min a takhle to je celou noc,takže se modlím,aby to přestalo,co nejdřív 😖 ...je to dost vyčerpávající,ale já to snad zvládnu.
Jinak dneska měl Daneček za úkol 33333333...já musela na poštu a tak hlídat přišla mamka,jenže ta přijela ze seminbáře unavená a tak usnula i s Matyáškem a Dan měl za úkol si do cvičné písanky nacvičovat ty trojky...takjsem přišla dom,úkol by l napsanej,ale ve cvičné písance ani trojka,tak se ho ptám,KAM SI TO TEDA NACVIČOVAL a on naprosto bezelstně prohlásil"Prstem ve vzduchu" 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 ...to mě teda fakt dodělalo 😀 ,ale vnačisto to napsal celkem jakž takž 😵

luzza
autor
6. říj 2008

maginko
ty trojky mě svalily 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
je to borec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
6. říj 2008

lituju tě,že si vůbec neodpočineš ☹ ☹
ale snad to Máťu brzy přejde ☹

kuliskaa
6. říj 2008

No Mag.já tě nechápu vůbec........ 😕 malý je hodně malý,sekni stou prací.... 😨

luzza
autor
7. říj 2008

HCG včera (18.den od ET) je 1950... 🙂

kuliskaa
7. říj 2008

Lůůůůz Paráááda!! My dnes zadělali.... 😵

kuliskaa
7. říj 2008

Držím všech 20 a dalších 20 od malé......... 😉 🙂

kuliskaa
7. říj 2008

PALCŮŮ 😀 😀

kuliskaa
7. říj 2008

dala jsem konečně ty Nike 🙂

dasule
8. říj 2008

Čauuuuuuuuuuuu holky tak už jsem teta,malá je nádherná váží 2560g a měří 46 cm 😵 včera jsme zapíjeli 🙂 Táta pozvracel celou restauraci,manžel doma stěnu,sprchovací kout,umyvadlo,záchod 😀 a starý děda to přežil bez úhony,strčil mladé do kapsy! 😀 😀 😀 a já nepila 😉 jen symbolicky 😉 V profilu budu mít foto...je to asi 2 hodiny po porodu,rodila klasicky,vyvolávačkou 6 hodin,prý to bolí jako sviňa,ale dá se to zvládnout 😀 Byly obě moc šikovné 🙂 v sobotu jedou domů 🙂 je to malý piškotek 🙂

dasule
8. říj 2008

jinak se nám rozpadá JIPKA,během té krátké doby,co jsem byla pryč,dvě holky zjistily,že jsou těhu 🙂 tak snad se přidám k nim 😀 🙂

lucenek
8. říj 2008

hojte segry
dasul tak gratulece k neteřince je moc krásná a ségra má pravdu bolí to jak cyp 😀
ale dá se
jdu večer na kraso
poprvé bude gojgy sama bez maminky na 4 hodiny já se asi zvencnu
ale bude hlídat erudovaná sestra z kinder ara tak snad bude vše ok
ale ten pocit...no znáte to
tak snad si to užiju jdu se natáhnout chřipajzna mi klátí tělo

dasule
8. říj 2008

my jdem dneska asi do kina.Dnes jsem 5 den po ET.

kuliskaa
8. říj 2008

Dáši gratuluji k tetičce a za 3dny hod foto 😵

dasule
8. říj 2008

jj hodím,bude určitě vypadat zase jinak a hlavně už bude pěkně doma ve vlastním oblečení 😀

magika
8. říj 2008

Čagasek
Tak už je nemocnej i Damek..má angínu,včera 39.5,mrtvolka největší 😝 ...no já si to fakt ted vyžírám 🙄 ...nicméně dnes je nám lépe,Maty sice ještě pláče u jídla,ale aspoň,že ty kaše a mléko jí. a i jogurty.Takže jsme pěkně doma v pelechu,čteme a díváme se na pohádky.Děti jsme si s manžou spravedlivě rozdělili 😀 ...on spí s Matyášem v ložnici a já s Danem v obýváku a tak jsem i docela míń unavená 😵
Kuli...já ted do práce nechodím,mám veeelkéé volno,jsem doma už 14dní a ted jdu na víkend na den a manža má volno,tak s dětma bude.A pak zas mám až 17. noc.
Dasulko,gratuluji k neteřince a švagrovi to moc sluší 😀

kuliskaa
8. říj 2008

No já myslela své foto 8.den po ET 😉

dasule
8. říj 2008

😀 aha,ok,myslíš,že bude něco vidět?Mám strach ☹
Magi dík 😉

luzza
autor
8. říj 2008

dáší
nemusíš mít strach...ale počkej aspoň do 8.dne po ET 😉
pak už čárka vyjede 😲 😲 😲 😲
věřím tomu na 100%!!!

luzza
autor
8. říj 2008

maginko
když se to sere...tak se to sere 😝 😝 😀 😀

magika
8. říj 2008

Luzz...jj...ale naladila jsem se už do vnitřní pohody a s klukama si říkáme,jak si ti tu vyzdobíme na Vánoce a co bychom si přáli a kam pojedem na výlet a tak...je krásné mít rodinku 😵
Dneska mi přišla krásná sněhová bunda od Tchiba,jsem z ní nadšená,kupuji tam i klukům věci,je to fakt kvalitní.Dan nosí bundu třetím rokem a je jak nová 😅
Hodím vám odkaz....

magika
8. říj 2008

Píše to,že výrobek není k dispozici,ale na stránkách je,tak nevim 😝

kuliskaa
8. říj 2008

Věřím... 😉 😵

dasule
8. říj 2008

Luzzi,teda takové břicho 😕 to je tak nateklé anebo nafouklé?Taky mám jakoby nafouklý podbřišek,ale nic mě nebolí.Ty brďo,dej ale pokoj ☹

koupila jsem malé velkého,krásného plyšáka - medvěda 🙂 Nakoupila jsem balonky,ubrousky a ubrus na prostření stolu(samo všechno v růžové barvě a potiskem pro holčičky)a ještě barevné confetti na stůl,budeme s mamkou dělat knedlo,zelo,vepřo 🙂 🙂 atd.atd. 🙂 jo a samo nechybí kytička...koupila jsem ségře krásnou orchidej v květináči 🙂 Doufám,že bude mít radost.

luzza
autor
8. říj 2008

dáší
mrkni se kay do alba a uvidíš to samé...má taky OHSS
je to ASCITES...! váhový příbytek za týden 11 kilo...!!!
břicho je plné vody...tekutina přestupuje zkrz cévní stěnu do třetího prostoru...
břicho je napnutý a tvrdý k prasknutí...
proto jdu v pátek zase na punkci...

luzza
autor
9. říj 2008

maginko
to je hezký,s těma vánocema a tak 😵 😵
kluci můžou být spokojený,že maj takovou príma maminku 😉 😵
jinak vám všem přeju dobré ráno 🙂 🙂