• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
kulií ty jsou boží, pro sáru bych je koupila taky ale až bude starší, tyhle nejsou ok pro mimča tak máme modré pomněnky :dizzy_face: jako kdysi já dostala od mamuš
16. zář 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou právě miminkovský :grinning: :grinning: nebudeme je mít dlouho! Jestli by byla holčička necháme píchnout pak tady ty. :wink:
16. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
....to už je zase bude mít týnuška malé....
16. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád mám tu cystu na vaječníku,prý praskne při MS :unamused: ,tak nevím...2 den MS začínám s hormony a 5 den kontrola a o cystě nebyla řeč,tak nevím...co myslíš Luzzi?
16. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se bojíš Dáši....praskne...ty vůbec nevěříš!-kdyby to byla cysta naobtíž,dávno máš potíže,zvýšená teplota,bolesti v oblasti pupku a je ti zle!!- a břícho jako kámen! :wink:
Jsi moc ve stresu....z toho všeho-hod se do pohody!!-já vím lehce se to řekne,toužíte po prvním mimi.... :fearful: neboj! :dizzy_face:
16. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dáší
jestli o cystě nebyla řeč,není tak důležitá...
počkej do menzes a uvidíme...nenervuj se dopředu
17. zář 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
našim embriím se daří dobře...budou pokračovat v kultivaci...
máme volat zase zítra... :slight_smile:
17. zář 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Luzz to je príma!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona už tam asi Dáši možná nebude...... :wink:
17. zář 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po delší době....
Jsem ted fakt vytížená,ale ted mám skoro dva týdny volno,tak snad to si odpočnu
Dnes jsme zaspali do školy....teda já...Dan se v klidu díval na telku a nevzbudil mě a manža mě taky zapomněl vzbudit...stihlijsme to ujen tak tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám bloklý záda-esíčko,tak mi to střílí do kyčle a do stehen,sotva lezu...tak se objednám k ortopedce :frowning2:
Zkusím něco dočíst,ale stejně mi řekněte,co nového??? :dizzy_face:
17. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dočetla jen naši new diskuzi :slight_smile:
Holky ...musí vám to vyjít :slight_smile:
Jinak...půjdu ještě na študia,ale až od příštího roku...v Liberci Bc...ale doma z toho asi nadšený nebudou :grinning: ...však ono se to zvládne :slight_smile:
17. zář 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že jo :grinning:
17. zář 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestíhám, malá je nervní furt cosik
luzzinko tak to je faj že pražáčci prospívaj :wink:
17. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mag teda študáku jeden já bych taky chtěla ale mě už to platově nikam neposune a furt dokola se šrotit to samý mě taky neba....chtělo by to novej obor
17. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme ze školky zpět míříme na Ostravu :dizzy_face: Luc...
17. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí...no u nás ve špitále mě to asi taky nikam platově neposune,ale je to technická univerzita,tak se tam snad naučím něco nového :grinning: ...a taky bych chtěla mít jednou svou ordinaci...něco jako centrum proti bolesti...pomáhat lidem s jakýmikoliv bolestmi....svaly,klouby,nádory.... :dizzy_face:
17. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=x10ZhrBPXtw
Jukněte na video našeho Matyáška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mag to jo..já bych sopíš potřebovala úplně novej obor studovat to by mě bavio..ne fur oš. porces dle nortonové atd.....maslovova pyramida potřeb.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,díky za povzbuzení,no to jsem hold já,pořád stresuju :grinning: :grinning: :grinning: ale slibuji,že už nebudu! :wink: Dneska přijede ségra na návštěvu,za tři týdny rodí :grinning: jupííí,už se těším,hodím pak nějaké foto :wink: Včera jsem jim koupila polohovací lehátko s vibraci,hudbou,hračkami,můžou si z toho potom udělat houpací křesílko a pak židličku až bude malá větší,je to do 4 let :wink: Pak musím ještě koupit náušnice jako kmotra :wink: takže prachy,prachy,prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža je na prášky :grinning: roli strejdy nějak nezvládá :grinning: :grinning:
Luzzi,to je super,ty mamino jedna ušatá :grinning: Z toho budou tak dvojičky :grinning: :grinning:
17. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasul tos koupila gut děti milují vibrace teda aspon sára jak se s ní netřepe tak je zle..a pračku máme zabudovanou v lince tak se nedá uspat na pračce :grinning:
17. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi...to máme doma a Matyáš ho miloval,fatk se mu tam děsně líbilo :dizzy_face:
17. zář 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to je super,jj pračka dělá divy :grinning:
17. zář 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic idem kočárkovat pá děvuchy
17. zář 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mag :sweat_smile: :sweat_smile: to je pěkný pinďa a ty už pracuješ tak dlouho,proč si ho neužíváš?? :confused: :dizzy_face:
17. zář 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojec sestry,
tak se chystám kuknout na českou brusli juniorů máme ji ode dneška v ostravě tak se těším. Jo a hádejte co koupila jsem si lupen na Králové ledové arény, kde bruslí Pljuščenko, Candeloro surya Bonally,,,,a další bývalé megahvězdy a uvádí to ten bob Mareš....teda blb :grinning: tož sem si koupila lupen za 1300Kč hned do první řady předemnou bude jen VIP sekce kde lupen stojí 5000kč a seš přímo u ledu kterej nemá mantinely...ale kdybyste mi někdo chtěly udělat radost klidně pošlu číslo účtu, já to holt miluju...a mít víc peněz tak bruslím dodnes a určo mám medaile i z olympiád fáááákt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc :frowning2: :frowning2: škooda noo.. :frowning2:
17. zář 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ten dnešek.....
17. zář 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulií neřeš v poho :slight_smile:
17. zář 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj prdky...
celý den ležím,nebo se ploužím po bytě...
ale piju 90% bílkovinu a je mi mnohem líp...
jen ten močák pořád zlobí :unamused:
17. zář 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
brouku teda to si nedovedu představit jak to máš tam nateklýýýýý :frowning2:
17. zář 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek