• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
autor
modi :grinning:
každá máme svoje nervíky :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda lásky
Tak do Ústí jsme nakonec nejeli,jsme z toho smutný,akle děti chrchlají a já nechci riskovat,že zas dostanou něco horšího :rolling_eyes:
Jinak vítám Vion-zvládám to jakž takž,ale teda,co jsem souhlasila z půl úvazkem,tak mě pěkně zneužívají :rolling_eyes: ..mám mít 7 služeb do měsíce a v září jich bylo 11 a třeba na listop.jich mám 12 :rolling_eyes: ...ale já jsem si ted vzlala paragraf,nemám prostě hlídání a poslední dobou jsem padala na hubu a nemíním se kvůli praci dopracovat ke kolapsu :rolling_eyes: ..jsme taky akciovka a chybí tolik sestr,že si ani nelajsnou někoho nepřijmout,mám teda bohužel smlouvu na dobu určitou,ale mi to neva.Dělám na chíře,ted to tam je samá diabet.gangrena a generalisované tumory střev a podobně.Lidi blázní,věčně přepichujem centrál..je to mazecccc :pensive: ...alejinak mě práce baví :dizzy_face:
Luzz....ty to samo zvládneš a miminka taky,prostě to jsou určo obě Luzzinky :grinning: ...ten sex si vynahradíte jinak
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kuli...chudák rybička,já taky nemám zkušenosti s akvaristikou :unamused:
31. říj 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
magí
jirka říkal,že "holky" tam prostě toho jeho pinďoura nechtějí :grinning: :grinning: :grinning:
ani se za to na ně nezlobí :wink: :grinning: :grinning:
ale myslím,že já do konce těhu budu mít rakovinu plic (z toho kou..í :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
31. říj 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mag tebe jsem dlouho neviděla správně nenech si nasrat na hlavu....máš v prvé řadě děti si máma potom sestra :wink:
31. říj 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz nebudeš...neboj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: třeba ti jen nabydle sval na pravačce :grinning:
31. říj 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí
myslíš kulturistka s prohulenejma plícema??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau baby jsem off,a jdu na ranní takže pá+ještě noční u rybek,mám o ně strach :frowning2:
31. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz jooooo co myslíš že já mám imrvére povlak na mandlích nebo valím pinokia :grinning: :grinning: :grinning:
kulií a to máte mořskou vodu????
31. říj 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee sladkovodní.....
31. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá no víš osudu nezabráníš :frowning2:
31. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mylíš že mořské jsou na chov lepší??...
31. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobréééééééé ránkoooooooo :dizzy_face:

Ryby žijou a já pádím :wink:
1. lis 2008 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem z práce doma a tady mrtvo :confused:
1. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzinko koukám na ty koťátka a teda krásně rostou....se nenaděješ a budeš rodit já se tak těším a půjdeš na 3D????
1. lis 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luz krásné zprávy i fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulí myslímm že mořské asi ne udržet mořskou vodu v domácích podmínkách je mazec, ale já tomu prd rozumím
1. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:
dneska jsme měli hodně hektickej den,takže jsem koníka vůbec nestíhala...
a zítra mi přijede náštěva,takže ještě dodělávám guláš a snažím se to tu trochu pofackovat...
jen jsem vám nafotila nové fotečky a už zase zdrhám...
pak si vás dočtu :wink:
hezký večer všem :slight_smile:

jinak na 3D bych určitě chtěla :wink: :slight_smile:
1. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem si tady pozvala odborníka co má doma přes 1000l :confused: rybek všelijakých ale chove jen sladkovodní....tak mi trošku helfnul v pondělí za týden je výplata tak jdu na nákupy a bude to naše nová rodina,hlavně určitě se to min. o 3 rozroste :dizzy_face:

Luzz tvé 3Dé bude určitě luxusní a nezapomenutelné!!-za mě to ještě nebylo :frowning2: aspon mám nádherné utz :dizzy_face:

Lucinko jak ta tvoje rodina ? co brácha? zlobí furd? a segra? v poho se zdravíčkem??

Zdravím Dášulinku a Ellku pa kočinky ....U NÁS JE NÁDHERNÉ POČASÍČKO!! :sunglasses: :sunglasses:
2. lis 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Brně je přijatelně, včera bylo lépe. Jinak všechny zdravím.. Jo v úterý jdu na tu gyndu, tak jsem zvědavá, co pro mě doktor vymyslí :wink:
2. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elí pěkná fotka :dizzy_face:

No já půjdu taky brzo na gyndu asi tento týden :unamused:
2. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, kterou fotku myslíš :wink: :wink:
Jinak já bych se měla na gyndě domlouvat na injekcích, tak jsem zvědavá :zipper_mouth:
2. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak mám za sebou první denní po dvou letech :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,uf,zvládla jsem to,byla jsem docela překvapená,jak moc věcí člověk dělá automaticky,moc jsem toho nezapomněla :wink: ,bála jsem se,že už nebudu umět takový ty technický věci,budu hledat,kde co je a ono to jde :grinning: v poledne mi přišlo,že jsem snad ani nikdy doma ty roky nebyla,už jen dopilovat pár novinek apod. a bude to,asi jsem vadná,ale mě to v tý práci bavilo,bude to příjemný zpestření na mateřský a ještě vydělám pár kaček :dizzy_face:
Magiko,díky za přivítání,teda poloviční úvazek a ještě s dvěma dětma,smekám před tebou klobouk,nedivím se,že máš toho plný kecky,já zůstanu u toho čtvtúvazku a bude to tak akorát.
Luzz,moc hezký fotečky dvojčátek,ještě je tam máš krásně oba(obě :grinning: )vidět,za pár dní už se ti tam na ten snímek tak pěkně vejít nebudou,jak porostou,co jména,už jste přemýšleli?Já vim,ještě je brzo :confused: :slight_smile: Ptala jsem se ti na tu kolegyňku,ale u nás nedělá,sem moc nepomohla,co...?
Hezký den všem :slight_smile:
2. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jen tak dál Vion....

Ell tady v pase :wink:
2. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vion a kde děláš? je to o tom že do práce si jdeš od dětiček vysloveně odpočinout :grinning:
kulií brácha stejnej trotl, ségra v poho už končí dědický tak sem zvědavá 11.11 tam jdem
2. lis 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoh prdelky
návštěva už nám vypadla,takže mám chvilku free :wink: :grinning:
vion
to jsi šikulka,žes to zvládla :wink: no žádnej debil,nééé??? :grinning: :grinning:
tak ta káťa asi dělá někde jinde...
nad jménama už jsme přemýšleli..pro kluky MATOUŠ a JAKUB a pro holčinky AGÁTKA a nevíme :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domča s jirkou si šli zahrát na PC nějaký hovadiny :grinning: :grinning:
mexickej guláš se fakt poved :slight_smile: na večer nic moc nezbylo :grinning: ale já jsem ráda,že návštěvě chutnal :wink:
nechtělo se mi nic péct ke kafi,tak jsem uděla jen narychlo puding s piškotama a jahodama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem z té návštěvy docela unavená...
jen sem zapla myčku a musela jsem se tu natáhnout na gauč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dávám relax :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz já moc chtěla Amálku ale hany si ťukal na čelo....
2. lis 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amálka mi taky neprošla... tak nevím,co k tý agátce :fearful: :confused: :frowning2:
2. lis 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuli :wink: :wink:
Jinak ke jménům, mě se líbí Elen, Zoe, Gita, Nella a z chlapeckých Alex, Adam, klasické Tomáš :slight_smile:)
2. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívčí:Amy,Emma,Šarlota,Karolina,Lea,Tea,Natalka,Vanesa,Anička,Agátka

Klučičí:Tomáš :wink: Leon,Vít. Můj chce: Dominik anebo Denis

Lůz Agátka ti stačí a ted se rozhodni na klukem: BUDE TO PÁÁÁR!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek