A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kuliskaa
5. lis 2008

proč líto? 😕
v pátek jdu na gyndu vidím to na laparku!

katuska23
5. lis 2008

luzzo moc jsem ti chtěla poděkovat za tvoje rady,k doktorovi jsem se sice dostala až dnes a zažívala jsem muka,ale opravdu ta jizva není v pořádku.
Moc ti děkuju

dasule
5. lis 2008

no že ms nikde a testy negativní ☹ laparku? 😕

kuliskaa
5. lis 2008

Mam po císaři zasrůstovnou dělohu asi....bez lapar.to nezjistí..... ☹

elennka
5. lis 2008

kuli.. 😖 ty to taky nemáš lehké...

lucenek
5. lis 2008

kulí laparka ne ale hysteroskopie ano...neváhej..budeš mít konečně jasno
jinak řeším srazík respektive to zařizuju mám toho full hlavu .....

kuliskaa
5. lis 2008

No já vím hysteroskopie pro neplodnost měla jsem jí před malou a nic tam nebylo!!-až za 9měs.se povedlo!!

jaký sraz? 😕 😕

lucenek
5. lis 2008

jedeme s abuchama ze začínáme do čech..je to sekec organitzovat to mám hlavu plnou kombinací čísel škrtám přehazuju ...no sekéééc

luzza
autor
6. lis 2008

dobré ránko sestruše 🙂

luzza
autor
6. lis 2008

lucíku
jéžiš a to musíš organizovat zrovna ty?? 😅 tak to ti nezávidím 😅
kuli
tak uvidíš,co ti na gyndě řeknou...nenervuj se dopředu...třeba jsi i těhotná 😅
dášenko
mě se taky nechce nic dělat 😝 furt to všechno oddaluju 😀 počkám,co mi řeknou v úterý na gyndě,jak to vypadá s tou placentou a jestli to bude good,tak už se s tím pohybem trochu vzpamatuju 😀 😀
káťo
nemáš zač 😉 jsem ráda,že se to nějak vyřešilo 😉 a tamtý sestře bych dala bombu 😠

kuliskaa
6. lis 2008

Luzz ty zavadíš Utrogest.?-jen jak to slyším není mi dobře ,musela jsem ho zavadět a jíst souběžně celé 3měs.,ale zachránil mi malou....

luzza
autor
6. lis 2008

kulí
všichni po umělém zavádí utrouš...
až do 12 týdne...
tak už jen 2 týdny,tak to vydržim 😉

kuliskaa
6. lis 2008

jj 😉

lucenek
6. lis 2008

luzz já se nabídla no..ale není to tak hrozné už...no 😀

kuliskaa
6. lis 2008

Zítra mám konzult. na gyndě v 10h 😔 pak pádím na šichtu do 17h. 😒 v sobotu křtiny....OFF 😝 😝

luzza
autor
7. lis 2008

lucí
ty jsi prostě blázínek 😀
kuli
tak jsem zvědavá,co ti řeknou... 😉

kuliskaa
7. lis 2008

v děloze hromada sliznice,ale příznaky MS nikde...bud se to teprve uhnízduje anebo budou krámy....dal mi injekci a dalši Closták!-už poslední 5tá stimu.

luzza
autor
7. lis 2008

kuli
tak uvidíme... 😉

magika
7. lis 2008

Ahojda,děvčata,tak nám ta okna zas odložil na úterek nebo středu 🙄 🙄 🙄 ....nejradši bych odstoupila od smlouvy a nechala si vrátit peníze,pže tohle není normální 🙄 ,kdyby ten kluk nedlužil 20litrů bráchoj,tak už jsem odstoupila dávno ☹ ...my nikdy nemůžem mít nic v poho a bez problémů ☹
Jinak mi dnes končí paragraf,takže v útrrý mám noční a pak víkend noční 😝 ,akorát jsem nějaká rozlámaná,tak jsem si pořídila léky na chřipku a bylinky a léčíme se s manžou oba 😝
Luzz...ten čas tak letí,jak ti roste bříško?? 😵
Kulí...kéž by se tam už něco uhnízdilo 🙂
Lucí...no ty jo,já se taky hrnu do všech organizátorských akcí 😅 ,...ale je to pěkná fuška

viona
7. lis 2008

Ahoj holky,
já byla teď dva dny strašně aktivní a sbírala jsem ty praštěný body jak divá,jen za tyhle dva dny jich mám dvanáct,registraci mám do roku 2011,tak už mám skoro nasbíráno.
Kuli,držim palečky,ať se ti tam mimísek uhnízdí 😉
Magiko,já jdu taky v úterý do práce,ale na denní 🙂

luzza
autor
7. lis 2008

maginko
to by mi už praskla bambule 😝 z těch oken 😝
jinak břicho mám vyfocený v albíku... 😉
vion
kolik máš teda služeb do měsíce?? 4 ??

kuliskaa
7. lis 2008

Díky holky,ale myslím že nííc 😅 hledal gestacni vaček,nějak byl přesvědčený o tom že to prostě ted klapne,no to by byl opravdu zázrak 😀

magika
7. lis 2008

Luzz...a jooo pupik už je vidět 😅 ....i když já takovýhle taky a to tam nemám dvojčata 😝
Mi brzo asi jebne,jestli ta okna nebudou do konce listopadu 🙄
Kuli...však ten zázrak snad ještě přijde,nebuj 😵

lucenek
7. lis 2008

mag 😀 😀 😀 já jsem na tom stejně pupendo luzz vlastním i já...no 3m po porodu no..měla bych posilovat ale kde na to brát sílu???večer padám na držku to jako fakt gpjgy je dáblice
Srázek pořešen už mám jen hlídací část a poslat púenízky a ok...uf,,ale špekulovat to mi šlo vždycky

luzza
autor
7. lis 2008

holky,já vám musím říct prdu...
ptali jsme se domči,co by si přál k vánocům,aby nám dal nějaké typy...
a víte,co nám řekl???????????????
tak třeba nějaký notebook - do auta,aby se prý za jízdy nenudil... 😅 😅
a nebo nějakou malou kameru 😨 😨
no já se pos... 😅 😅 😅
tak naše dítě se totálně zcvoklo 🙄

lucenek
7. lis 2008

luzz teda s jídlem roste chut.....teda čubrnim.....ten vrtulňajs mu nestačil jako zázrak moderní techniky????já bych z takového dárku byla na větvi celej rok
no a co mu nakoec pořídíte?????

magika
7. lis 2008

Luzz...no náš Danek chce robota na ovládání,co by za něj uklízel 😀 😀 😀 😀 ...mamka mu robota sehnala a je i na dálk.ovládání,ale teda sám neuklízí 😀 😀 😀 ,pak dostanou skluzavku od Smoby ta stála tři litry,budou ji mít nejdřív doma a pak na chatě.Dnešní děti jsou docela náročný a třeba jako oblečení vůbec neberou jako dárek ale jako samozřejmost...Dan ted dostal nový boty Nike a nějak ho to netankovalo 😝 ..Maty dostane nějaké hračky od Fisher Price-to mluvící nářadíčko a mluvící hrnec,pak máme ještě jeřáb taky na ovládaní,kšiltovku se Scooby Doo,nějaké knížky,nafukovací křeslo,vysílačky se Spidermanem a nazdar bazar a to ještě dostanou mrtě věcí od babiček,tet a strejdů....takový Vánoce bych taky chtěla mít 😵

luzza
autor
8. lis 2008

hezké sobotní ráno 😵 😵
i když u nás je hnusně a prší 😒

luzza
autor
8. lis 2008

lucí,magí
máme zatím jen robota ze série LEGO Star wars...stál 750, toho vím,že moc chtěl...
pak chce nějakýho ještěra na ovládání,ale to nevím kde koupit ani jak to vypadá...
no a pak nějaký věci z armyshopu,to se zavděčím vždycky...
jinak mě letos nic nenapadá 😒

lucenek
8. lis 2008

luzz já myslím že to stačí nebo ne?
mag ty tvoje dětičky též toho budou mít hafo..asi máte nafukovací byt.... 😀
sára dosptla ajídelní židličku polly chicco a dostene fp mluvícího pějska a pěnové puzzle na zem a cosik na hraní do vody...a šmytec..teda kolik toho nanese eégra a ostatní netuším 😅