A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
11. lis 2008

super luzz 😵

kuliskaa
11. lis 2008

bombááá 😅 😅

kuliskaa
11. lis 2008

kde je naše Dáška?? 😨 😨

luzza
autor
11. lis 2008

kuli
to nevím...
asi si dává oraz...

kuliskaa
11. lis 2008

Chudák jsme na to asi stejně....ale já se držím zuby nehty.... 😠

lucenek
11. lis 2008

luzzi kukáš po kočárcích???já viděla v chicu fakt supráckej ani moc nestál myslim 15tis....sporták plus vložné tašky pro miminka...a barvičky super takovou zelenkavou s černým.... 😵

luzza
autor
11. lis 2008

tak jsem hodila nové fotečky 🙂

magika
12. lis 2008

Zdravím z noční 🙂
Luzz...to jsou krásné bublinky,jsem ráda,že jste v pořádku 🙂
Snad to zmáknu...okna jsou odložena na čtvrtek,ale to už jestli to nebude,tak fakt na to kašlu 😠
Máme vcelku klídek,akorát na dvojce dědouškové oba blázněj,ale to už je tady normální 😀

luzza
autor
12. lis 2008

maginko
neboj,taky budem jednou bláznit 😀 😀 😀

kuliskaa
12. lis 2008

Pane jooo,ty jsou gigáááááá 😲 😲 😅 Lůz supeer!!

kuliskaa
13. lis 2008

Tak Týnuška opět na antibiot,má neprůchozí pravou stranu při dýchání´= v té plíci zánět,dostala Klacid a moč opět krev,takže budeme chodit na nefrolku! ☹ ☹
Jdu na odpolední majte se......... 😔

viona
13. lis 2008

Ahoj sestry 😀
Luzz,to jsou krásný malý myšičky,rostou jak z vody 😵
Kuli,ať je ta tvoje holčička brzo zdravá,vy si taky užíváte s tim zdravím,co tvoje angíny,lepší?
Magiko,z těch oken na tvým místěby mě už asi šlehlo,a takhle je to skoro se vším 😠 tak snad ten čtvrtek už vyjde...
U nás nic nového,teď mám klídek po obědě,dítě spí,piju kávu,klasika,moje nejoblíbenější část dne 😀 večer musim uklízet a vařit jak kuna,zítra přijedou naši 😝 už se na ně těšim 🙂

kuliskaa
13. lis 2008

Lepší?-vrací se... 😠 🙄

Holky sestrýý kde jstee...??

luzza
autor
14. lis 2008

holky
my máme opět rozbitý noťas,takže na internet můžu leda u domči a to je dost komplikovaný...
takže mi teď omluvte absenci...
a mám opar jako prase 🙄

luzza
autor
14. lis 2008

jinak už mám od středy těhuprůkajdu 🙂

elennka
14. lis 2008

ahoja holky, nějak nezvládám, v práci toho bylo hodně.. a nějak je není tentokrát moc dobře po clostilu dneska jsem si vzala dovču... 😉

lucenek
14. lis 2008

luzz teda domes nechce zasloužilou matku pustit na poc jo?
a ukáž průkajdu..... 😵 😵
jdem plavčit nakoupit na hřbitov

kuliskaa
14. lis 2008

čůsek,dnes mám jeden den volno 😉
holky fakt chutovka,stavím se k nám do špitálu a teta mi vykládá jak přijali ženskou prolezlou červy 😝 😝 sypala to po celé nemocnici.....sory za takový příspěvěk 😔 😔

verlis
14. lis 2008

Ahojky uz jsem tady dlouho nebyla, puvodne jsem kudynek 😅 , jako prezdivka, ale potrebovala bych radu, kdyz jsme vsechny do fochu 😉 Jsem dneska 37 DC, vcera jsem jela k doktorovi prootze jsem mela 2x pozitivni OVU testy, jednou 18DC a pak ted 34DC, tak ze se koukne co a jak, tak mi se kouknul a rikal ze je sliznice dost vysoka, ale ze by to bylo dost brzy a ze se to da zamenit se zacatknem cyklu, no a tak jsem dostala injekci Agolutinu, a rekl mi, pokud to do 10 dni dostanete tehotna 100% jste a pokud ne, zkusime dalsi a krev na HCG 😖 jsem z toho jelen, vedeli jste to ze to takhle funguje? 😒 Diky Verča Kudynek 😅

kuliskaa
14. lis 2008

Kudy,já ted měla ůplně to samý a dostala jsem to a rozhodně v tom nejsem 😒

verlis
14. lis 2008

Fakt kuli, tak to jsi me teda nepotesila 😀 😀 😀 😀 Tak uvidime teda 😉 Cekat 10 dni no vzdyt je to tyrani 😀 😀 😀

kuliskaa
14. lis 2008

Já nevím,měla bys svému mudr.věřit!-pokud to říkal jinak,pak je to tak....já to vždy po inj.h.žl.tělíska dostávám až pátý den moje segra někdy i ten den.........nebo třetí.

kuliskaa
14. lis 2008

Držím palce,třeba se taky příští pátek dozvím že jsem v tom 😀 😀 jdu na měření vajíček a možná tam bude kužááátko 😀 😀

verlis
14. lis 2008

Jojo ja mu verim jen me to trosku prekvapilo tak rikam, za zeptani nic nedam, a jestli ma nekdo dokonce stejny problem jako ja tim lepe 😎 , no ja prave mela tenhle cyklus naprosto desnej, jednak dlouhej a mozna dve ovulky, coz je pry mozny , ale tusim ze nebude nic ani z jednoho ☹ , tak snad priste to uz mam nachystany SIofor, kvuli lepsimu pusobeni Clostillu 🙂 Tak se uvidi

kuliskaa
14. lis 2008

No já beru taky Closták 3x1 taky 2ovulky byly....jedna byla hodně brzy po menzes asi už kolem 7dne a pak ještě jedna a ted menzes 42DC 😒

verlis
14. lis 2008

Aha a Kuli po Agolutinu? Kurni tedea my jsme jak pres kopirak 😀 😀 😀 Ja teda mela asi 18 DC a pak teda 34 DC, no a 36DC jsem dostala injekcicku 😉

verlis
14. lis 2008

Jo a merim si tepltoku ale podle te teda asi prd vim, a stejne mi doktor rekl ze se na to mam vyklaslat, ze to neni smerodatny a navic to stresuje, a ja mu dala za pravdu kazdej den se trepat jestli klesne nebos toupne 😠 , no a na mereni vajouchu jsem byla uz asi 13DC a to tam prave azdnej dominantni neshledal tak mi rekl, ze se muze stat ze bude ovu pozdeji nebo teda anovulak, takze asi etda byla tech 18 - 20 DC, ale nevim to jiste,vsude me odrazujou od tech ovu testu ze jsou nespolehlivy a tak, no

luzza
autor
14. lis 2008

lucí
domča tu měl celý den kamaráda 😝 tak jsem jim sem nechtěla lézt...

luzza
autor
14. lis 2008

holky,já si dneska kýchla v kuchyni při vaření
a čelem hlavy jsem ťukla do držáku pánve 😅 😅 😀
naštěstí jsem se nespálila,ale to se mi ještě nikdy nestalo 😅 😅 😀

kuliskaa
14. lis 2008

Kudy-já měla injekci 37DC 42 krámy 😒 ale jak jsem čekala malou tak jsem měla přesně to samé....zapadla jsem při vyvolání MS ta normálně přišla a malá byla tam akorád mi pak nemohli zjistit přesně TT,ale určo sis dělala těhu test,nekecej že ne??! 😕 😕