A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
15. led 2009

luzi kdybych zas objevila nějakou vychytávku ihned podám hlášení 😀

luzza
autor
16. led 2009

to by bylo super 😵
jinak přeju krásný ráno 😉 🙂

sarii
16. led 2009

Ahoj, přidávám se s přáním dobrého rána a krásného dne...
Luzz... takhle brzy vzhůru? 😲
Lucenku... prima odkaz na plíny.

luzza
autor
16. led 2009

sarii
v 6,40 budím Domču 😉 ,tak musím trochu dřív,abych mu udělala snídani 😉

lucenek
16. led 2009

ahoj..dneska mám hektický den, dopo uklidit navařit pak plavčo a za mamuš zasvítit a pak honem domů pro balíky přijdou přelrozbalovat... 😀

magika
16. led 2009

A hojda,dnes má můj Daneček 7let,tak jedem na oslavu do Chrudimi,kde nám tatka zamluvil stůl.Matyáška nám pohlídá mamka,která je sice stále na neschopence,ale ji líp -info pro Luzz 😅
Večer jdu pařit s holkama.Ale půjdu brzo dom.Nějak se mi nechce nikam jít. 😝

luzza
autor
16. led 2009

maginko
to jsem ráda,že je mamince líp 🙂 🙂 🙂
a Danýskovi gratuluju 😀 😀 😀 co jste mu koupili?? 😅
to já už nepařím 😉 😀 😀

lucenek
16. led 2009

jé mag gratulace už je velkej kluk..a honem písej a přeháněj 😉

sarii
16. led 2009

mag... taky jsem napnutá, kde jste byli a jak jste slavili...

lucenek
16. led 2009

mno mag písne pozděj esli neodpadla 😀

luzza
autor
16. led 2009

dneska jsem neodolola a koupila dvojčátkům nějaký dudlíky 😲 😲 😀
zítra ráno jedeme do německa (máme to pár minut na hranice) omrknout ceny miminkovskýho zboží 😲 😲 (plínky,lahvičky,kosmetika,oblečení,lehátka atd. 😉 )
tak vám potom písnu 😉

lucenek
16. led 2009

luzz já chci taky do němec...... 😀

lucenek
17. led 2009

Ahoj segruše krásné ráno...tady pre oskar a trochu mrzne ale je pěkně
koupila jsem si váhu a z hrůzou jsem zjistila že mám 60kilo skoro...takže hubnu 😝

magika
17. led 2009

Ahojda,oslava byla bezva-v chrudimi jsme se napapali,pak jsme i s Danem hráli kulábr,sranda...držel tágo,jak samopal 😀 ...dostal mobil od babičky,od nás brusle a od tety hodinky a od druhé babči peníze a ještě má dar u mého bráchy 🙂
Večer jsem šla pařit bylo nás 5 bab,trsala jsem jak zamlada,ale doma zatim Matyáš dostal vysokou teplotu,tak jsem metla ve dvě ráno dom ☹ ....má ji i ted...jsem nevyspalá,žaludek jak na vodě z alkoholu-pila jsem "jen"višnovýho berentzena...ale skoro celou flašku 😕 ...takže mám napito na rok dopředu.Ale nebyla jsem napitá,jen lízlá 🤐

Tak jsem zvědavá,co se z té teploty vyklube....nemá rýmu ani kašel.Leda,že by zas lezl nějaký zub,ale to on nemívá tak vysoké teploty...asi chřipajzna nebo nedejbože zas nějaká angína 😖

sarii
17. led 2009

Hezký večer holky.
Mag... tak oslava super!!! A těch darů!!! 🙂 Napito na rok dopředu? Počkej, je teprve L E D E N 😉 Maťula ať je brzy bez teplot...
Luzz... podej reportáž z nákupů.
Lucenku... tak to my váhu nemáme a jsem ráda... Oblečení je moje měřítko... jak něco začne škrtit, tak je jasno. Ale to teď neřeším.

luzza
autor
17. led 2009

ahoj holky 🙂
nakoupili jsme toho strašně moc a musím vám říct,VYPLATÍ SE TO!!!
byli jsme v Drážďanech a v Heidenau,všude samí češi 😅 😅
jsme strašně unavený,takže si vás zítra dočtu a taky nafotím nějaké věci,co jsme pokoupili 😉 🙂
jen se teď zmíním o výprodeji kojeneckého oblečení v C&A...body,dupačky,overaly,mikiny,kompletky od 3 do 5 eur...KIK a HM to samé... o dětské drogerii ani nemluvím... 😅
prostě PARÁDA 😵
doporučuji 😉

lucenek
17. led 2009

mag teda ta sedmička se oplatila...
hlavně ať jste bez teplot
sarii já byla vžlato 43-45kg max...velikost 32/34 včilek musím sodit, nemám na nový šatník no 😀
luzz ani mi nemluv nebo ti budu závidět...doufám, že jste makoupili krásně věcičky...a budu zítra sondovat
Kdepak je kulík????? 😲

luzza
autor
18. led 2009

tak k těm nákupům v Německu... 😉 😅
ideální je vybrat si nákupní centrum,kde jsou všechny obchody pod jednou střechou!!
a je jich dost! 😉
nakoupili jsme prckům dost oblečení a to i větší velikosti 😉 ideální je C&A nebo KIK
-ceny 3 až 5 euro za kus (čepičky nebo ponožky 1,2 eura)
v drogerii mají koj. podprsenky za 7 euro,dětská kosmetika,dudlíky,lahvičky..v Rossmannu,DM nebo Mulleru
-ceny zhruba o jednu třetinu nižší
obuv Deichmann.. pro doslělé slevy na cca 19 euro za pár, pro děti 10 až 14 euro,capáčky 7,8 euro
potraviny je nutný přepočítávat,dost toho vyjde úplně nastejno
elektro Sarurn.. tak tam nic moc,všechno hodně drahý
ale velký slevy na PC,PST a X-BOX hry
co se MAXIMÁLNĚ vyplatí!!! je prášky a prací gely!!! obyčejný gely 1,5l za 2 eura a Ariel,Persil gel 1,5l za 4 eura
aviváž Lenor 2l 1,5 euro!!, dětský prací gel 1,5l 2 eura,dětská aviváž 1l 1euro
dál je bomba tablety do myčky Somat7 30 tbl. u nás stojí 299kč,tam stojí 5 euro!
no je toho prostě moc,ale za velkej nákup se dá fakt ušetřit 😉 🙂 🙂

luzza
autor
18. led 2009

maginko
to je teda pech s tím Máťou ☹ ☹
snad to nic nebude...

lucenek
18. led 2009

týjo luzz teda prášky a aviváže na to jsem úchyl.....to bych skoupila po vícero...jenže do němec to mám daleko 😖

magika
18. led 2009

Ahojda,my jedem do ústí koncem ledna,tak to bychom taky mohli sject do Dráždan 😀
Manža ted čte za zády a povídá hááá nejsi jediný úchyl na prášky a aviváže 😀 😀 😀
Mates celou noc hořel opět.Ted teda nic,ale zejtra zajdem za Mudrou.Radši...do krčku mě nenechá podívat,tak aby to nebyla angína 😢
No kde je Kulík???To jsem se ptala už výše 😲

kuliskaa
18. led 2009

Ahoooj 😀 😀 😀
Kulík byl na Javorovém na lyžích....... 😀 😀

ŽIJU A BYLO MOC GOOOD! 😉 🙂 🙂

luzza
autor
18. led 2009

čau kuli 😅
ty žiješ?? 😅 😅

luzza
autor
18. led 2009

a dasule se dlouho neozvala 😕

lucenek
18. led 2009

týjo to závidím já nikdy na těch pekelných prkýnkách nestála..ale dělala jsem kraso chvíli 😀

luzza
autor
18. led 2009

vyfotila jsem pár věciček z němec do albíčka 😉

kuliskaa
18. led 2009

Dáša se mi ozvala na dotaz z IP takže žije.... 😉

kuliskaa
18. led 2009

Taky hodím foto,ale jsem off....zatím aspon 1.

lucenek
18. led 2009

luzz jdu ti závidět
kulií a jak se má??????čemu sem nepísne????? 😲

luzza
autor
18. led 2009

teda kulíku,fotky jsou úžasný!! 😵 😵 😵
moc vám to tam sluší 😉 🙂
a proč dasule nepísne i sem 😨 ?