A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
21. únor 2009

lucí,tak to se ti splní lehce....stačí když si se mnou zaplaveš ve vaně 🙂)
mimojiné...zkoukla jsem foto.... úžasnééé 🙂)

lucenek
21. únor 2009

luzz jedu k vám na víkoš a celej proplavem 😀

luzza
autor
21. únor 2009

no jasně,zvládám i jednoduchý čísla 🙂) i když si zaplaveš spíš s vorvaněm než s delfínem 🙂)

lucenek
22. únor 2009

luzz neřeš.... 😀
jako luciáši ty seš přes půlku..nedávno ses chystala na ivf.... 😲 😲 😲

luzza
autor
23. únor 2009

jo jo lucíku,
utíká to strašně... 🙂
jsem ráda,že nám vyšel hned první pokus... je to fakt ŠTĚSTÍ!!! 🙂

sarii
23. únor 2009

Ahoj holčiny...
Tak jsem dnes šla na OGTT... bohužel musím jít ještě raz... znovu a lépe... jsem nebyla objednaná :o(
Luc... povídej, přeháněj, co ségra propašovala...
Luzz... holky jsou kočky...

lucenek
23. únor 2009

luzz jeeee kamrádka jde na druhý či třetí tak moc ji držím vše ani nevíš jak ta si ty prťátka zaslouží taky...i kdyby jedno...hlavně at je donosí....
Sarii to je pech jako fakt no tak snad teda výsledky budou ok..když musíš vážit cestu znova....
takže propašovala pro gojgynku 3 soupravy na léto s nápisem cancún mexiko v růžové , babyvak, mušle nádherné už je mám ve váze..jako fakt toho bylo dost ..jela bych hned....

magika
23. únor 2009

Nazdárek,zdravím vorvaňátka a delfínky a maminky 😀 😀 😀
My jsme se už snad z těch chřipek vykřesali,tak si užíváme sněhu.Cesta mi s malým Matyáškem trvá k babičce tak hodinu.Jinak je to asi 5 min.ostré chůze 😀 ..ale zastavujem se sáňkama u každýho hovínka a hlavně on se zásadně nechce vozit,ale táhne sáňky sám 😝 😅
Luzz...krásné fotky,fakt holčičky budou´,jak v bavlnce 🙂
Lucí..no téda,fakt Mexiko??Můj bratranec s přítelkyní se včera vrátili z Kolumbie,tak jsou černý,jak cigáni a mají oba rastu 😀 ...byli tam na svatbě kámošce,co se mnou chodila na základku.Měla svatbu na pláži..prej kouzelný..se nedivím... 😵

lucenek
23. únor 2009

mag to mě čeká taky to stání u hovna atak 😀
jj mazec ta svatba to bych si dala líbit ted bych to tak udělala svatba nás vyšla skoro na 100 tis takže asi tak 😝

luzza
autor
24. únor 2009

já chci taky na pláááž.... 🙂

luzza
autor
24. únor 2009

Holky
Dnes ráno jsem šla na WC a když jsem rozsvítila,vyhodily se pojistky v celým baráku...
ale bohužel ten jistič,co máme v chodbě nefungoval taky,pojistky byly vyhozený až venku před barákem v tý hlavní skříni ☹ Jirka už byl v práci. Tak to moje šikovný dítě se oblíklo a šlo s baterkou ven do rozvodový skříně... Tam si klíčem odemkl a elektriku nahodil...Byla jsem mu tak vděčná!!!! 🙂 🙂
Tak jsem mu ráno furt opakovala,jak jsem ráda,že mám v baráku chlapa i když táta není doma 🙂

dasule
24. únor 2009

Ahoj kočenky...moc se omlouvám,ale neměla jsem vůbec čas! 😅 Letos je toho staraaašně hodně!Čekejí nás tři svatby,z toho jedna bude od ségry,jdu za svědka 😉 Jinak už chodím do školy...arojip 😀 hučí mi z toho v hlavě,právě píšu seminární práci 😝
Pomalinku začínáme stavět baráček...
17 února jsem byla u léčitele.Strašně šikovný,hodný pán.Ani mě neznal,prostě jsem se k němu objednala a ledva jsem přišla,nasál mou energii a už na mě začal chrlit diagnozy.Prostě se trefil úplně do všeho!Nízká plodnost,hypothyreoza,nadledvinky!Taky mi řekl,co mě čeká a nemine.Napsal mi jídelíček,podle kterého se mám řídit 2,5 roku...tak aby se mi vyčistil organismus a začaly orgány fungovat tak,jak by měly!
Hlavně musím cvičit,pravidelně provádět dechové cviky,procházky a posilovat pánevní dno.
Miminko budume mít do tří let přirozenou cestou a můžeme mít i tři děti,pokud budeme chtít.Hlavně už nemám podstupovat žádné umělé a hlavně nemám brát žádné hormony!Byla jsem úplně nadšená,protože jsem cítila,že pokud budu opravdu dělat vše,co mi doporučil,určitě to prostě vyjde 😉
No a včera jsem byla ve FN OL u Doc. Dostála...poprvé...
manželovi doporučil nový spermiogram a urologické vyšetření.Já jsem po gyn. stránce ok,dokonce mám dnes ovulaci a jeden folikl o velikosti 18 mm vpravo,tak máme domácí snažení,ikdyž nám nabídnul,abychom dnes přijeli na IUI,ale nemáme opravdu čas tak často jezdit do OL,je to přece jen hodina a půl cesty!Mám si oderat krev v období MS 3 den cyklu a 21 cyklu a pak nám řekne,co dál....Samozřejmě jsme takový rychlí postup nečekali!Hned jsme se s manželem v autě pohádali,že už nám to stačilo minulý rok a že bych se teď měla zaměřit na sebe,že je chyba v nás a léky nám nepomůžou!Tak pravděpodobně to uděláme tak,že podstoupíme jen ty vyšetření,počkáme si na výsledky a pak se na IVF vykašleme a začneme u sebe!Na IVF mám ještě minimálně 4 roky čas,asi bychom to chtěli zkusit ještě přirozenou cestou a potom IVF,pokud to nepůjde jinak 🙂

dasule
24. únor 2009

napište mi,jak se máte a co miminka 🙂 😉

lucenek
24. únor 2009

týjo luzz Domes je šikulka
ahojdasule no konečně ses ukázala teda to jsou novinky, tož svatbičky at dopadnou skvěle a ty to odsvědčíš na jedničku, a teda já moc na léčitelé neveřim, aleu mamky se taky trefil.....tož nevim.. 😅

dasule
24. únor 2009

Ahoj Lucinko,co malá?Taky jsem tomu moc nevěřila,ale přesvědčil mě 🙂

lucenek
24. únor 2009

jj dasul tak držím pěsti
malá je drak ale už klidnější máme dva kelčíky žvatlá a točí se jak vývrtka.... 😀

dasule
24. únor 2009

🙂 tak to je super 🙂 jinak neteř je úplně bombovní,dneska se jí budou píchat ouška a bude mít krásné náušnice 🙂 chudáček malá

luzza
autor
24. únor 2009

ahoj dášenko 🙂
no konečně!!!! 🙂
tak aspoň víme,že jsi vpořádku 🙂
ARJIP zvládneš neboj,jen jsou to nervy 🙂 A stavíte baráček?? No to je kráása 🙂
a nakonec se dočkáte i toho miminka 🙂

lucenek
24. únor 2009

dasul náušky jsem ořvala takže asi tak 😀

kuliskaa
25. únor 2009

Čůs...Luzz kukala jsi na ty hadry? 😀 😨

Mě taky čekají ale dvě svatby a z toho budu 1x svědek 😀 a nemám to zase opět druhý měsíc!...ani nechci 😔

kuliskaa
25. únor 2009

Hodila jsem dortíky do alba blíží se nám 3ka 😝 😀 😀

luzza
autor
26. únor 2009

kulíku
něco bych si vybrala...jen mám strach,abych to oblíkla,jsem fakt děsně tlustá 😝

luzza
autor
26. únor 2009

HOLKY
PORAĎTE MI PROSÍM... 😨 😨 😨
JAK DOSTANU Z KOBERCE VYLITEJ VOSK????? 😕 😕 😕 😕

sarii
26. únor 2009

Ahoj...
Panebože Luzz, co jsi vyváděla???

lucenek
26. únor 2009

luzz týjo zaschnout sloupnout a zbytky namrazit kostkou ledu a půjde to samo 😉

lucenek
26. únor 2009

kulií dortíky nádhera mě se líbí víc ten Pat a Mat 😉

kuliskaa
26. únor 2009

mě taky ale my jsme celí Bořkoví 😀 😀

sayast
26. únor 2009

ahojky holky,
mam na vas prosbu. chteli bysme s manzelem udelat sadrovy odlitek meho briska. Koupili jsme sadrovy obvaz, ale neni tam navod ☹
moc dekuju

lucenek
26. únor 2009

say překlož si ho nasucho na lince na cca šíři pupíku ale několikrát ve vrstvě cca 4-5x možná víc a na břicho spotřebuješ tak 4 obvazy pak ty pruhy vem namoč do teplé vody a přiloř jeden druhý..přebyt sádru uhlazuj tak at se jednotlivé pruhy sádráku spojí v jeden celek a pak jen tvrdni 😀

sayast
26. únor 2009

dekuju 🙂