A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
21. bře 2009

včera jak jsem byla na tom UTZ, byla jsem jako třetí... přede mnou 2 "romky"... i s manžílkama (nebo pasákama?? 😕 nevím...) Když otevřela sestřička dveře a rozhlídla se, vzala mě dovnitř jako první 😅 😅
asi se nade mnou slitovala 😀 Zpátky jsem vyšla radši bočním vchodem přímo z ordinace,aby mě v tý čekárně neukamenovali 😀 😀 😀

lucenek
21. bře 2009

luzz 😀

elennka
21. bře 2009

ahojda sestruše, nějak nestíhám... mamku už mám po operaci, nádor z ledviny nešel odstranit, takže mamka je bez ledviny, nadledvinky a pro jistotu šly ven i mízní uzliny.. naštěstí se mamka už cítí dobře, byla na operaci v úterý..
A teď hlídám obě neteřinky, ségra šla za mamkou do nemocnice.. a kolem 16 h se prostřídáme.. musí přijít kojit 🙂)
přeju vám všem jen sluníčkové dny a dobrou náladu 😉 😉 😉

lucenek
21. bře 2009

juj elí to jsem netušila, že má mamča takové problémy 😲
ale je moc dobře že se cítí mnohem líp..a s jednou ledvinou to jde taky....ale to ty víš 🙂
tak držíme pěsti

luzza
autor
21. bře 2009

elí
mojí babičce bylo 86 let,když zemřela ve spánku...z plného zdraví...
a od 13 let,žila s jednou ledvinou 😅
měla obrovskou jizvu přes půl trupu 😅 asi to dřív jinak nesvedli...operovali ji tenkrát v Polsku (je původem polka)
a ta jedna ledvina,kterou měla ji nikdy nezklamala 😉
takže přeju mamince stejně spokojenej život ve zdraví 😉 😵 😵 😵

lucenek
21. bře 2009

týjo luzz tu jizvu si dovedu představit 😲

sarii
21. bře 2009

Elen... ať se mamka brzy zotaví a je to jen dobré 😉 ...

sarii
21. bře 2009

Kde je Magika??????????????????????

elennka
21. bře 2009

Vím to.. jen ta druhá ledvina funguje jen na 55%.. ale věřím, že to bude dobré..
Jen jsem tento týden nestíhala... 😒

luzza
autor
22. bře 2009

elí
my to chápem 😉 🙂
a co neteřinky?? jsou hodný?? 😅

elennka
22. bře 2009

Jj holky byly včera hodné... 😉 😉 😉

kuliskaa
22. bře 2009

čůs 😵
Moje segra žije od 3měs.života s jednou ledvinou narodila se nadorem taky má komunist.jizvu hnusnou a vlastně všechno má na půl,půl těla normální a půl těla menší i prso,jako by v té levé straně neměla v dituně břišní nic ☹

My nyní bojujeme s hnusnou chřipkou v horečkách a malá se streptokokem na puse ☹ ☹

kuliskaa
22. bře 2009

Luz hod nový břušek ,pane jo už jen 10tt a je tooo 😵 😵 😵

luzza
autor
22. bře 2009

holky
tak sme konečně pořídili auto,do kterýho se vejde celá naše rodina a dvojkočáry by se nám tam vešly klidně dva (to už nás holky vyšly teda draho)
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

luzza
autor
23. bře 2009

kuíku
to mi je líto,že ste zase nemocný ☹
no jo,na pupek jsme zapomněli 😨 😅 dnes to napravím 😉

sarii
23. bře 2009

Čus holky...
Luzz... Už před pátou na nohách 😲 ??? Moc pěkný další "kousek" v albíku Co už máme pro dvojčátka 😀 😀 😀

luzza
autor
23. bře 2009

sarii
no jo,před pátou na nohách a pak celý den umírám únavou 😝 😅

sarii
23. bře 2009

Šup šup... fotku!!!

luzza
autor
23. bře 2009

čekám na jirku,až přijede 😉 aby mě vyblejsknul 😉

luzza
autor
24. bře 2009

tak už tam je 🤐 🤐 🤐 🤐
tak se nelekejte 😔 😔

sarii
24. bře 2009

Ahoj...
Luzz... krásný dvojčátkový třicetitýdenní bříško 😵
Včera počasí na nic 😠 a dnes se to taky nějak netváří 😒

kuliskaa
24. bře 2009

Jééé takové já už měla k porodu....jen kleslejší nemohla jsem to unest 😒 ... a 94kg.... 😉

luzza
autor
24. bře 2009

holky
celý odpoledne jsem ležela...bolí mě žaludek 😝 nevím,čím to... možná mě jedna z holek tlačí 😕 zkouším se různě kroutit,dělám kočičí hřbety 😅 ale nezabírá nic...

sarii
25. bře 2009

Ahóóój sestry...

Kuli... krásná kytice v albíku! Musíš objasnit od koho je a k čemu 😵 ...

Luzz... už je líp???

Vyvolávám Magiku!!! Kde jsi???

U nás je krásně... tedy zatím při pohledu z okna...
Tak holky, včera jsem zjistila, že jsem na břiše pěkně popraskala ☹ 😠 😢 Ach jo... a to jsem mazala...

magika
25. bře 2009

Ahojda..
Jsem tu,ale nejsem,pže net nestíhám,...
Tady jako furt sněží,....hrůzaaaaa 🤐
Šári,..,mazat se můžeš,ale jestli máš k striím predispozice,nepomůže ani svěcená voda,ale maž se dál,určitě to nebude tak hrozné

magika
25. bře 2009

No a jinak s tím hubnutím,...prostě dřu jak kůň,ale asi budu vypadat brzo jako Stallone 😀 ....mám sklony mít ze cvičení svaly,ale zase aspo%n nebudu nikde viset.Každopádně v tomto momentě teda ještě visím...takže ještě práce mrtěěě.
A taky jsem sežrala skoro celou studentskou pečet,...mám zas na rok vystaráno 😝 ...vždycky chytnu záchvat a sežeru něco takovýho a pak pokoj.
Včera jsem si koupila new džíny neb mi jsou už kalhoty velké,což mě těší 😀
Chválím pupíky a fotky v albech,...
Jinak kluci jsou zdravý,jsem ráda.Já mám v krku furt nějaký mrchy,ale to je normal.mě už to ani nic nedělá,....

lucenek
25. bře 2009

achoj segruše

právě dlabu br knedle plněné uzeným se zelím jsem zas nabrala mám59kg....takže budu muset přestat takhle vyvařovat
já teda nemám nic ani na břiše ani na bocích či stehnech díkybohu.....

kuliskaa
25. bře 2009

Jojo,strie na to nepomůže ani svěcená voda ,jak jsem se dostala na pův váhu loni tak se ta kůže jen stáhla k sobě a jsou bílé nebo stříbrné ale jsou 😒 mám hlavně na prsech a to je v podprdě 😀 jinak jsem měla krém s Avonu a zůstaly mi pěkně pevné prsíčka 😵 aspon něco

sarii
26. bře 2009

Bré jitro...

Mag... jsem ráda, že ses ozvala... Makáš na sobě a to se cení 😉 . Jó, už se taky těším, až si na sebe koupím něco "normálního" 😀 😀 😀 A co škola? Kdy máš přijímačky???

Holky, mažu a budu mazat 😉 , to pak abych se někde bála svléknout 😠

Lucenku... ještě kojíš???

magika
26. bře 2009

Ahojda
Mám přípravný kurz na příjímačky v dubnu-je to pátek,sobota,neděle-takže děti budou muset být s tatínkem,ale tatínek to snad s nervama vydrží 😝
Jinak prsa jsem před těhu žádná neměla a ted jsem pořád jak Dolly Buster 😀 ...akorát teda malinko pevnější by tio chtělo,tím hubnutím se přece jen svěšují 😝