• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
Nejsou tlustý jsou skvěle připraveny opustit domek aspon víš že se nemusíš bát!!-ale přece jenom ještě aspon ze dva týdny :wink: at se jim bydlí hezky :dizzy_face: :dizzy_face: Moje dítečko řádí venku dnes a denně je absolutně samostatná takže aspon v práci nemám nervy...ale klasika nepůjde a nepůjde spát :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jdu na praxi :slight_smile: čůůsky :grinning:
9. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kulíku
taky bych ráda ještě dva týdny vydržela :wink: a pak klidně ať jdou :grinning: :grinning: :grinning:
no jo,Týnka už je velká slečna :slight_smile: aspoň si užívá hezkého počasí :wink: a s tím spaním se netrap :wink: Domča byl to samý :slight_smile:
9. dub 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda..
Luzz...holky budou prostě bojovnice a Domes ještě před nima bude zdrhat :grinning:
Dan už teploty nemá,ale než jsme ho donutili polykat PNC ,to byl mazec-natahovalo ho to a 5 tbl skončilo vyflusnuých na zemi...takže jsem sehnat ještě krabku u nás v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Matymu se taky nějak přestává chtít spát...ale nakonec se umučí :angry:
Dnes jdu s kamarádkou na véču a zítra na noční..veseloooo :dizzy_face:
9. dub 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maginko
to ho lituju s tím peňákem :frowning2: ono je to hnus i pro dospělí...
tak si užij večeřičku :wink: pořádně si podrbejte :wink:
9. dub 2009 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda...

Mag... napiš jaký byl sedánek s kámoškou a co jste si daly dobrýho...Dan ať je brzy fit...

Dnes jdu na UZ, tak jsem zvědavá, jak je ten náš prťous velkej... Ale na Luzz holek mít určo nebude :wink:

Krásný den, užijte si ho...
10. dub 2009 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
HOLKY KRÁSNÉ VELINOCEEE........A HLAVNĚ MOKRÝ ŠMIGRUST A KLUKŮM BOHÁTÉ POMLÁZKY.......

KULÍÍÍK... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sarii
tak koukej napsat,jak bylo na UTZ!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
kulíku
vám všem doma takéééé :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdááár...

Kuli... co je to "šmigrust"???

Luzz... UZ o.k. Prťous je podélně hlavičkou, má 1 500- 1 600 g a na tvrdnutí břicha jsem dostala Magnézko. Další ko za 14 dní.
To mi řekni, na co jsou ty vaše holky napojený :grinning: :grinning: :grinning: ???
10. dub 2009 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
sarii to je tady severomoravská specialita...označení velikonočního výprasku, prostě chlapi jdou na šmigrust :grinning:
10. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak šmigrust taky neznám :grinning: :grinning:
sarii - ty taky tvrdneš??? já beru třikrát denně 2 tablety... dopoledne je pohoda...odpoledne ztvrdne tak třikrát,čtyřikrát a večer to začíná :frowning2: :frowning2: to tvrdnu hodněkrát... tak snad na mě holky nic nechystaj...
na co jsou napojený??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no podívej se na mě :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Šmigrust je výprask na velikoce....neboli Velikonoce :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobré ránko
měla jsem příjemný večer i noc bez tvrdnutí břicha :slight_smile: :slight_smile: a přesto nemůžu od dvou hodin zabrat :frowning2:
dneska dopoledne zajedeme nakoupit zásobu jídla :wink: a taky něco na sebe... na oběd jsme pozvaní k našim,takže to bude bez práce :slight_smile: bude vánoční jídlo :grinning: kapr a bramborový salát :dizzy_face:
a po obědě určitě padnu a usnu spánkem spravedlivým :grinning: :grinning:
takže vám všem přeju příjemnou sobotu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2009 v 05:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky
užijte si hezké velikonoční pondělí :wink: :slight_smile: :slight_smile:
domča už lítá od půl osmý po koledě :sweat_smile:
my si s jírou v klidu posnídali studený dortík,vypili kávu a já se dám asi do žehlení....
jinak se cítím docela dobře :slight_smile: ,tak jsem ráda :slight_smile:
13. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj sestry
taky vám přeji krásné velikonoce a ne moc zmalované dupky :grinning:
luzzinko to je fajn, že máš super den :dizzy_face:
žehlit taky budu ...ale až večer :dizzy_face:
13. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Veselé a krásné Velikonoceeee :o))) Kluci nechodí neb Dany je stále nemocný,teplota teda nemá,ale teprv od včera,takže zítra jedem na kontrolu a do školy asi nepůjde ještě tento týden.
Manža je v práci a tak jsme doma.Včera jsem si taky upatlala k narozkám dorta,..už je skoro fuč...mizí bleskově :grinning:
Večer taky budu žehlit,tož na vás u toho budu myslet :grinning:
13. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jé maginko vše nej k narozkám....teda a jakej dortík???pochlub se
13. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkujííí...úplně jednoduchej piškotovej korpus u vnitř jsem jej promazala blumkovou marmelaádou a tvarohovým krémem se šlehačkou a dala na to ovoce-banány a hroznové víno-a druhý korpus dala navrch a zas to samé,....pak to ztuhlo v lednici a ted už není ani drobek :grinning:
Teda ale už je mi 28,tož ku třicítce o krok blíže :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..teda jako vim,že tu jste někteří starší,ale já jsem si vzpomněla,jak mi bylo před 10lety 18 a s jakou radostí jsem si dala v hospě pifko a nemusela se bát,že je to nelegal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jééé,ten dortík bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mňam :grinning:
maginko klid,mě už je 32 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak jukněte k lesnence do alba :wink: víťa nám pěkně roste :slight_smile:
14. dub 2009 v 05:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahóóój...

Prodloužený víkend byl luxusní... pohodička pohoda...

Magiko... VŠE NEJ!!! Sim tě, mladá seš!!! A koukej přidat nová fota :wink:
14. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Magi taky všechno nej :dizzy_face: :dizzy_face: já jdu hned za tebou ve stejné koleji :grinning: :grinning:

Na Vitíka jsem kukala to je teda fešák... :wink: :slight_smile:
14. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díkes :o))
Tak jsem přidala tři fotky,ale ještě musím přidat,mám to tam nějaký zastaralý :o) Kulí,...budeš mít taky narozky ? :o))
14. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
14. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maginko
moc hezké fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Luzz..jé díkes :o) Dneska jsem konečně odeslala ty slibované kuponky,tak snad dorazí :o)) a třeba se budou na něco v DM hodit. :o)
Šári...tobě jsem to taky odeslala dnes,ten kuponek na slevu v Pardu do krámu s věcma a kočárama pro mimi...taky to určo ještě upotřebíš :o)
Tak Kulíí...nevim teda,kdy je ten přesný den Tvých narozenin,každopádně Ti přeji vše nej,hlavně zdraví a taky at brzo přiletí čáp :grinning:
15. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maginko
dík :wink: :slight_smile:
ze mě se stává invalida :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolí mě kyčle,kolena,nemůžu spát,když se otáčím,tak funím jak zvíře...spím s polštářem pod nohama,abych se ráno vešla do bot :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nádhera :sweat_smile:
jsem zvědavá,jak dopadnu ve středu na kontrole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už se vážně těším,až budou holky venku...
16. dub 2009 v 06:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj při čtvrtku...

Mag... děkuji převelice :dizzy_face:

Luzz... holky si asi vybírají pěkné datum na narozeniny... co třeba na 1. máje :grinning: :grinning: :grinning: ???
16. dub 2009 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sarii
to by bylo fajn :sweat_smile:
holky od nás z práce teda tvrdí,že se narodí na čarodějnice :grinning: :grinning: posledního dubna :grinning:
ale já ještě vydržím,ať se naroděj v květnu :slight_smile:
16. dub 2009 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Chi, chi, chi... na čarodky :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem ti říkala jako já májoví býčci budou si píííš!! :grinning: :grinning: :dizzy_face:
16. dub 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kulí
tak uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek