Abdominoplastika ve Frýdku-Místku, Třinci

yerry
15. zář 2017

Zdravím, máte někdo zkušenost s abdominoplastikou v Třinci, nebo Frýdku-Místku?
Jak rozsáhlou operaci jste podstoupily a na kolik to vyšlo? Jak dlouhá byla hospitalizace?A jste spokojené?
Kdyby někdo poslal fotky před a po klidně do zprávy byla bych ráda....
Opravdu vážně to zvažuji, ale není to zrovna levné 😖

renca1978
16. zář 2017

@yerry Obor plasticke chirurgie je mi dost blizky...Pokud by kolem pupiku byla treba kyla dalo by se to uhrat na pojistovnu...Kazdopadne jde o jeden z nejvetsich zakroku plast.chirurgie a je potreba zvazit jestli treba nemate v planu dalsi tehotenstvi...Pokud ano nema smysl abdominoplastiku provest.....Zakrok je dost narocny a dle klientek po abdomino dosti bolestivy...Ale zase...Co bychom neudelali pro krasu ze?😉

yerry
autor
17. zář 2017

@renca1978 další těhotenství rozhodně v plánu nemám, mám dvě děti a obě CS.... Ó zákroku mám načteno opravdu hodně, mám diastazu asi na dva prsty a převis břicha, který je po druhém císaři necitlivý.... Tudíž, jsem,z se mi vyhrne triko, ani to necítím a kouká mi kus břicha ( hezky pohled to teda není)... Co se kýly týče, tu s největší pravděpodobností nemám, takže na pojišťovnu nespoléhám.
Mám kamarádku která zákrokem prošla, popsala mi to a výsledek si nemůže vynachválit, ale chtěla jsem znát názory i jiných žen....
Je mi jasné že to bude bolestivé, ale jsem po dvou operacích kyčle, následně po dvou plastikách jizvy na kyčli a dvou císařích, takže myslím že i toto bych zvládla....

renca1978
17. zář 2017

@yerry pri ty diastaze bych to na pojistovnu zkusila.kamaradka taky mela diastazu po porodu a udelali ji to na pojistovnu.Akorat dyl cekala kvuli schvaleni .Ji to vyslo.Za pokus to rozhodne stoji😉

yerry
autor
17. zář 2017

@renca1978 v Třinci to určitě jen na diastazu neklapne, právě ta moje známá měla diastazu ještě větší a nedalo se to udělat přes pojišťovnu.... 😞

renca1978
17. zář 2017

@yerry Aha...to je skoda...ale i tak bych to zkusila...Nemas co ztratit😉

yerry
autor
18. zář 2017

No to je fakt