• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Akné. Víte, jak ho účinně zamaskovat?

9. srpna 2011 
Po vysazení HA mám strašné broblémy s pletí. Nevíte, jak účině akné zamaskovat? V pondělí jdu na chemický pealing a laser, ale potřebovala bych dneska večer mít dobrou pleť. Pokud znáte nějaký trik, tak prosím poraďte.
19. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj konik, s maskováním ti moc neporadím, ale chtěla bych ti doporučit konopnou mast na Akné z lékárny, Sice to trvá tak tři měsíce než jsou vidět výsledky...asi je to individuální, ale je fakt super. MP naprosto valéčila akné a to měl fakt celkem hodně :wink:

Jinak já používám Alcinu kosmetiku a je super a myslím, že Vichi vyrábí kryc makeup na akné :wink: Zeptej se v lékarně :slight_smile:
19. zář 2009 ve 14:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten makeup od Vichy jsem měla, byl docela dobrej. Bohužel dneska už nic takového neseženu. No budu to muset přžít tak, jak jsem.
19. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chtěla bych obnovit diskusi a zeptat se, co Vám na akné pomohlo. Mám to opravdu šílené a ani kosmetička ani doktorka mi nikdy moc nepomohli.
8. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@konik88 tak to jsme na tom stejně a taky by mě docela zajímalo co na to, ani tak se mi nedělá akné, ale spíš rudy flek, ten začne mokvat nebo jak to říct a pak mám flekatej ksicht a barevnej, blééé
8. srp 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahoj, asi máme stejnej problém :angry: :angry: :angry: spíš než akné mokvající flek, na kterém se udělá strup, kterej já samo sloupnu a pak mi z toho lije krev a asi i hnis...a zvětšuje se to a zvětšuje....pomáhá mi mastička co mám na exém na ruce - je s kortikoidy - tudíž na předpis - ale večer strhnu ten strup a namáznu řádně mastičkou -pak když to zopakuju 2-3 dny po sobě - samo s tím, že přes den si to nereju !!!!! - mám pokoj - dělá se mi to na bradě a je to teda vopruz, páč v horších případech mám flek i třeba 2xm, mokvající hnus.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak konopná mastička z lékárny mi nepomohla....a jstli je něco přímo na tohle netuším, já zkusila tu mastičku s kortikoidy co mám....triamcinolon - či tak nějak se to jmenuje....
8. srp 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 no tak to jsme na tom úplně stejně, taky na bradě a stejně jak popisuješ, už nevím co s tím, zda na kožním by mi něco dali nebo nevím :frowning2:
8. srp 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no asi tě nepotěším,ale přímo na tohle mi na kožním nic nedali a sama od sebe jsem zkusila tu mast co mám na ruce...zkusit to můžeš, třeba pochodíš líp, u nás je kožní na baterky....ono by asi stačilo to nerejpat...
8. srp 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 i když to nerejpu, tak se mi to dělá stejný a pokud z toho tu vodu nevymačkám,tak se mi hned vedle toho udělá další a fuert dokola :frowning2:
9. srp 2011 ve 03:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ještě mi docela pomáhá taková hnědá mastička z lékárny - aknekolor - hodně vysušuje, já to přes den třeba propíchnu jen špendlíkem, aby měla kudy ta voda pryč, snažím se to moc nerejt :pensive: a když jsem doma, tak si tam máznu vrstvu toho aknekoloru.....
9. srp 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda pomůžu s problematickou pletí. Vyzkoušení zdarma před koupí. Pište do IP. :wink:
9. srp 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek