Anketka: Jaký "NEJ" dárek jste daly/dostaly pod stromek?

pepibubu
18. pro 2013

Ahoj holky, píšu článek a proto se ptám, jaký NEj dárek jste buď dostaly, nebo darovaly. Může být jakékoliv NEJ - nejkrásnější, nejvtipnější, nejdojemnější, nejbizarnější, prostě NEJ.

Pro inspiraci: Nejdojemnější dárek dostal Honza ode mě pod stromeček 2007 - těhotenský test. Výraz v jeho očích nezapomenu, co budu žít. Jen se zmohl na "já budu táta," a pak se mu zaleskl pohled a přivinul si mě...

Nejbizarnější dárek dostala švagra maminka od manžela - dostala výfuk k autu a táta byl uražen, že nejásá - dyť to stálo 16 tis a potřebuje to :D
Odkaz na článek pak klidně pošlu do IP 🙂

blahova_andrea
18. pro 2013

před dvěma lety byl pro mě největší dárek náš syn. narodil se dřív, pobyl si v inkubátoru a na vánoce jsme stihli být společně doma.
před x lety jsem své (tehdy promiskuitní) kamarádce darovala rodinné balení kondomů a prý lepší dárek dostat nemohla 😀
přítel letos dostane svůj vysněný drahý mobil, ale pšššt 😀

punky
18. pro 2013

NEJ darek co jsem dala byly asi veci na charitu obleceni a hracky a letos synovi krtecka plysoveho on ho miluje 🙂 a co jsem NEJ dostala?jsem stastna ze muzeme bejt cela rodina pohromade a ze tatka ma silu bojovat s rakovinou a nevzdava se

naty
18. pro 2013

já sem nejkrásnější dostala před dvěma lety, když syn přicházel ke stromečku...ten výraz v jeho očích a tváři nikdy nezapomenu a chce se mi bulet úplně stejně jako tenkrát 😵 😀 co sem dala "nejkrásnější", tak to byl dárek pro muže, o kterým sem věděla, že po něm toužil, ale nikdy by si ho nekoupil - byly to multifunkční kleště Leatherman...a nejvtipnější mi přišlo, když moje 22letá sestra dostala od taťky plyšovýho pejska, kterej dokonce i štěkal!! 😀 to sme nikdo nepochopili 😀

lenicka07
18. pro 2013

Ahoj, nejhezčí dárek byl asi na Vánoce loni... krátce před Vánoci jsem byla na velkém UTZ kde jsem se dozvěděla, že čekám zdravého kloučka 🙂

klaire22
18. pro 2013

když jsem byla dítě, tak pro mě byl NEJ dárek barbína, kterou jsem rozbalila pod stromečkem. To jak voněla, to si pamatuji dodnes 🙂
Teď, jak jsem už starší, tak mi dělá největší radost jen to, že jsme všichni zdraví a spolu, zní to sice jako šílené klišé, ale mě na tom strašně moc záleží a je to pro mě to nejdůležitější. Hodně se těším na vánoce s naší malou dcerkou, letos budou první, kdy by je už mohla víc vnímat, tak jsem na to šíleně zvědavá 🙂
VTIPNÝ dárek jsem dostala jednou od manžela, koupil mi vocilku - na broušení nožů, tak to mě trošku pobavilo 🙂 Jinak pro rodiče jsme se sestřičkou nachystali jednou opravdu velmi dojemný dárek. Udělali jsme jim album, kde jsou fotky jejich rodičů, pak několik fotek z jejich dětství, pak fotky, kdy byli spolu a pak fotky se mnou a s mojí sestřičkou, vč. zvířecích členů naší domácnosti. Tenkrát je to totálně rozsekalo, buleli jak želvy a byli z toho hodně dojatí a naměkko.

terezakubatova
19. pro 2013

Já dostala skoro pod stromeček 2 nej nej nej dárky 🙂 S manželem jsme se poznali 25.12. a dcera se nám narodila 27.12. Už mám vybráno do konce života 😉

lucieandrlova
19. pro 2013

Nej dárky jsem dala asi letos - několika dětem v akci Českého rozhlasu Darujte hračku (pro nás obyčejné věci, pro ně vysněné přání...) a před lety jsem před Vánocemi koupila 2 bezdomovcům jídlo, byly strašně šťastní a rozdělili se (nebyli to žebráci, jen čekali u bufetu, co lidi vyhodí a pak se o zbytek bagety rozdělili, měli fakt hlad...).
A nej dárky, co jsem dostala, tak svatební cestu do Karibiku, vysněnou videokazetu "Zatímco jsi spal...", vysněný kávovar Dolce gusto (samozřejmě ne najednou 🙂 )