Antikoncepce Azalia. Zkušenosti?

katcerv8
9. čer 2020

Dobrý den, prosím, jakou máte zkušenosti s antikoncepcí Azalia? Beru 11 dní a už 5 dní docela silně krvácím a zatím to nevypadá, že by to mělo přestat. Mám ji dát ještě šanci a vydržet nebo ji radši vysadit? Upravilo se to někomu, že pak už nekrvacel? Děkuji.

goovana
9. čer 2020

@katcerv8 měla jsem to samé musela jsem přestat brát a nasadit jinou

jade85
9. čer 2020

@katcerv8 to je ta jak se může při kojení, žejo? Tohle je u ní bohužel normální. Nebrala bych ji.

katcerv8
autor
9. čer 2020

@goovana a u jiné jste problém neměla?

katcerv8
autor
9. čer 2020

@jade85 jo, to je ona, může se při kojení... A ani po nějakém čase se to nesrovnalo?

jade85
9. čer 2020

@katcerv8 já jí nebrala. Gynekolog mi ji nabízel, tak jsem si nejdřív zjišťovala zkušenosti ostatních a úplně mě to odradilo. Ale co jsem četla, tak běžné bylo i krvácení 14 dní v kuse, pak 14 dní klid a zase...tak jsme se s mužem shodli, že si sexu víc užijeme, když budem používat kondom 😂

zholubicka
12. čer 2020

@katcerv8 já jí ten beru 10dní a taky tři dny silně krvácím a modlím se,aby to přešlo. Nemůžu mít totiž ze zdravotních důvodů ani tělísko,ani kondomy..prášky byly jediná možnost a jestli mi vypadne i tahle možnost,tak teda nevím😂
@goovana a jakou jinou vám napsali?

petula.bir
12. čer 2020

Také jsem měla ten problém. Protože to bylo hned po 6nedelí, tak jsem si myslela, že je to tedy ms 🤣 krvalcela jsem cca 6-10.dnů pak už jen spinila. Po 2mesicich jsem volala na gyndu a doktor řekl ať přijdu. Udělal prohlídku a vše bylo v pořádku. Řekl ať počkám 3.mesice a pokud se to nezmění a budu pořad špinit vymenime HA, nezměnilo se nic, krvacela jsem ještě víc tak napsal jiné.

goovana
12. čer 2020

@katcerv8 nene. Teď mám MYWY a úplně v pořádku