Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
11. dub 2010

nevím jestli to není i těma práškama beru tu divinu a ktomu jsem dostala ultrogestan na 7 dní

leny2
11. dub 2010

Ahoj holky,
u nás je zamračeno, prší, takže dneska asi procházka nebude.

leny2
11. dub 2010

Marhulinko, vy už vyřazujete věcičky, to to letí. 🙂

leny2
11. dub 2010

Blaženko, to je škoda, že nebudeš mít teďka KET.

leny2
11. dub 2010

Posílám jednu fotečku ze včera.

marhulinka
autor
11. dub 2010

Leny Vojtíšek je nádherný a jak je vlasatý 😵 😵

My byli na chvíli u rodičů 😵 To počasí je strašný,ale Kuba se alespoň povozil v autě a spinkal pak pěkně dlouho 😵

blazenkaa
11. dub 2010

Lenny tak ten je teda okatej a koukala jsem že má štrašnš dlouhé nohy jak se koupe 🙂 🙂 🙂

coko.joko
12. dub 2010

Ahojda,
tak koukam na Vojtiska a to je tak krany mimi a jak pise marhul tolik vlasku to je super....
bsem krasny den a hlavne bez kapek deste..... 😀

marhulinka
autor
12. dub 2010

Krásné ránko a super start do nového týdne....tady teda upršeného ☹

blazenkaa
12. dub 2010

ahojky holčičky taky přeji všem krásné ráno u nás je upršeno,
tak ať je u vás lépe .

Lenýsku tak dr. tam je už od 19 už jsem tam volala.

leny2
12. dub 2010

Ahoj holky,
dnešní noc nic moc, Vojtíšek se budil po dvou hodinách,pak než vždycky zabral, půjdu si asi přes den lehnout,abych to dohnala. Jinak u nás pršelo celou noc, teď vylézá trošku sluníčko, ale je zima.

marhulinka
autor
12. dub 2010

Leny tak přes den běž s Vojtíškem spát,ať si odpočineš 🙂 😉

marhulinka
autor
12. dub 2010

Sluníčko chci taky,tady není ☹

leny2
12. dub 2010

Marhulinko, možná půjdu zrovna, akorát usnul.

leny2
12. dub 2010

Má to nějaký otočený, přes den chrupe, to ho musím kolikrát budit na papání a v noci nemůže pak zabrat.

leny2
12. dub 2010

Už jsi se obědnala na kontrolu? Já se obědnám až začátkem května.

leny2
12. dub 2010

Marhu, kde jsi kupovala ty probiotické kapky?

marhulinka
autor
12. dub 2010

Já jdu krmit...my se dneska vyspali dorůžova,za to noc předtím jsme skoro nespali...trápily nás ty prdíky.

marhulinka
autor
12. dub 2010

Leny zrovinka dneska se jdu objednávat na kontrolu 😉

Kapky jsme kupovali v lékárně,ale nám nepomáhají... ☹ Nám pomáhají nakonec ty BabyCalm. Hlavně,že říkají,jak jsou ty probiot.100% ha ha ha jak u koho. Kdyby alespoň nebyly tak drahý...stály přes 600Kč.

leny2
12. dub 2010

A nezkoušeli jste Sab Simplex?

marhulinka
autor
12. dub 2010

Sab Simplex jsme měli jako první-na prdlačku 😀 😀

marhulinka
autor
12. dub 2010

Jsem chtěla jít krmit a Kubík mi usnul 😵

marhulinka
autor
12. dub 2010

Chvilenku ho nechám a pak ho vzbudím na papu 😵

leny2
12. dub 2010

Taky se mi tady už začal kroutit, ale zabral ještě.

leny2
12. dub 2010

Tak tady pročítám na internetu všelijaké rady a návody na prdíky.

uhlicek
12. dub 2010

Ahojky holky jdu vas zase pozdravit po nejake dobe,koukam,ze resite prdiky,my jsme vyzkouseli vse vcetne probiotickych kapicek,chvili nam pomohl sab simplex a probioticke kapky jen trochu,ted uz je to lepsi,ale jeste nekdy si pobreci.
Leny2 ja jsem si kapky objednavala pres mimibazar a se vsim vsudy jsem to mela za 325kc,nekde jsem cetla,ze je dobry Lefax,je to neco jako sab,jeste davam nahraty pytlik s tresnov.peckama s DM.
Jinak nam uz jsou 3mesice,minuly tyden jsem byla s obema v poradne,Kubik vazi 6150g a meri 60cm,uz se pekne pronese 🙂 ,ockovanAK i se nekonalo,protoze jeste nema zahojeny raminko po TBC,´tak jdem az koncem mesice.Misu jsem nechala naockovat na meninigokoka,ani nezabrecel,reakce po tom zadny tak ze parada.
Pridala jsem fotky do alba.

leny2
12. dub 2010

Ahoj Uhlicku,
Kubík už je chlapák oproti našemu drobečkovi. Ohledně těch kapek, tak já to zatím zjišťuji co a jak zabírá, ještě nás to netrápí tolik, tak abych věděla co koupit. Na internetu je plno diskusí a poraden, tak už jsem toho hodně pročetla.

uhlicek
12. dub 2010

Ahoj Leny2 Vojtisek je opravdu kouzelnej drobecek 😵 ,uvidis s tema kapkama,kazdy ditko je jiny,tak mu zabira neco jineho.

marhulinka
autor
12. dub 2010

Leny nám na ty prdíky zabírá fén na 100%,jen se musí chodit fénovat každou chvíli 😀 ale už máme vychytané,že necelých 5minutek a spinká jako dudek 😉
Jinak kapičky každému zabírají jiné...na někoho nepůsobí nic 🙂

uhlicek
12. dub 2010

Leny2 jsem ti jeste zapomnela napsat,zdal se mi sen,ze jsem byla u tebe na navsteve 🙂