• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
ty nalady jsou silene jeden den ma clovek sex a hned druhy den se rozvadi je to silene :wink:
9. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
když já si kolikrát v těhu připadala, že to nejsem ani já.... Ze mně šli slova, který jsem ani nechtěla říkat...
9. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept...ja bych hned,ale uz bych to nedala 10 hodin v aute..... :sunglasses:
no ty nalady jsou sileny.......a abych rekla pravdu,tak rvu i u tel.novin...... :grinning:
9. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak holky ještě 6-nedělí a pak se hormony upraví :wink:
9. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ja reknu kolikrat Michalovi to je silene :wink: me dojme ted uplne vse :wink: cokous dala ja ti verim :grinning:
9. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,taky si rikam kolikrat jestli to jsem ja.....vyjedu na Vratu uplne zbytecne a pak toho lituji,protoze on se fakt snazi vse delat pro me a ja jsem tak protivna.........na ranu.....
9. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept nedala fakt se na to necitim a rodit na dalnici fakt neeeeee :grinning: :grinning: neboj v lete se tam ukazu a tak si to uzijem na pisku s detma....budeme takova mala skolka a leny16 se urco prida :grinning:
9. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nebude skolka cokousku to pletes to budou jeste jesle :grinning: no tak porodis na dalnici alspon budes v televizi :grinning: a tedu jdu opravdu spat dobrou
9. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu slavna.......a budou o nas vsude rikat jak Vrata odrodil :grinning: :grinning: dej pokoj.....takhle mam bobky a jeste rodit nekde na dalnici.jo utikej ja jdu tky smer vana....jo mas pravdu jesle,ale krasny 4 septikovi....1 cokous a 1 leny :grinning:
9. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pozor kdyby te slysela MIsa ze ji radis do jeslicek ta by ti dala kapky :grinning:
9. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept tak ji to nerikej,ale ona by to vzala odeme :grinning:
9. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arletky jste tu ještě některá
9. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tu jsem
9. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vsem a krasnou sobotu at se vam libi a povede......tady sviti slunicko a tak jsem se nasnidala a pujdu do mesta utratit nejaky korunky a posedet nekde na lavicce u kavicky :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem krásný víkendík...opatrujte se
10. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
=ahojky všem krásnou i když propršenou sobotu

MArhulinko byl ajsem tu tky ,ale nějak se mi to kouslo a už to nešlo mrška
10. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tady se večer povídalo o stošest, to vás chválím, teď jsem to dočetla. To vás holky lituju, že máte takové problémy u konce těhu, mě bylo na konci docela dobře. Ale ještě to chvíli vydržte s drobečkama v bříšku, ať se pěkně dokrášlí.
10. dub 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem už vyprala prádlo, uvařila oběd a dokonce i upekla dobrůtku, tak mlsáme a odpočíváme. Tady chvílema svítí sluníčko, ale chvílema prší, tak jsme doma. :slight_smile:
10. dub 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde, hledala jsem na netu nové kolo pro mladýho, tak nakukuji.
10. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, venku zas padají kroupy, tak jsem zasedla k PC :wink:
10. dub 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Kobylky koukám že tu je dneska nějakej klídek a já se tu nudím tak sem nakukuji
tak jdu udělat zapeč brambory ,ale mo c se mi nechce
11. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem krásnou neděličku... :slight_smile:

Já dneska žehlila a žehlila,taťka byl na chvilenku kočárkovat,tak jsem udělala úklid...uvařeno jsem měla ze včera,takže to mi odpadlo :dizzy_face:
Teď vyřazuji věcičky,co už nám nejsou a rovnám nové,co jsme dostali a nakoupili :grinning:
11. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď mě honí pěkně mlsná,něco dobrého bych si dala...ale nevím co,hlavně tu nic nemám :grinning: Ale manža pro něco dojede :slight_smile:
11. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulko tak to se máš mě nikdo pro nic nechce dojít ,dala by jsem si zmrzlinku se šlehačkou a jahodama :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Manža už vyrazil :grinning: Tak jsem zvědavá,co mi přiveze...ono toho moc nemůžu,tak snad budou něco mít i pro mě :grinning:
Tééééda zmrzlinku,jo...no to by byla dobrůtka :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by teda byla dobrůtka.
Marhulinko jezdíš ještě do Arlety
11. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě zítra se tam budu objednávat na ko po porodu :wink:
11. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se ptám protože když jsem tam v úterý byla tak mi říkal že od čtvrtka tam nebude tak že Ket mi musel zrišit tak jestli nevíš jak dlouho tam nebude
11. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co jí vím,tak ted bude na nějakých konferencích a tak tam asi moc nebude :frowning2:
11. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mi říkal taky já jsem u něho byla 16 DC a 19 DC jsem to dostala tak nevím jestli mám čekat na další cyklus
11. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek