• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF v júli-auguste 2010

27. července 2010 
Zakladám túto tému pre tých, ktorí v letných mesiacoch začínajú svoje IVF :slight_smile: Budem rada ak sa Vás tu pridá čo najviac, aby sme sa mohli spolu podporovať :wink:
Tak šup, šup sem :slight_smile:
24. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kenya83 ja idem septembry na 2IVF dufam že bude uspesne už sa velmi tešim na vysledok.
24. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@askona vitaj :slight_smile:
24. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja v pondelok idem na v kladanie mam 4bobulky :grinning:
24. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirka7582 ahoj a vitaj :slight_smile: Tak to je super, v pondelok Ti budem držať palce :slight_smile: Koľko si ideš dať vložiť???
24. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 Ahoj, drahá. Ďakujem za pozvanie :grinning: :grinning: V Takže v pondelok budeme vedieť viac, kedy bude odber. Vidím to na štvrtok. Už len dva dni stimulky !!! :wink: :wink: :wink: Jaj, ale brusko uz boli boli...Pergoveris nie je moj favorit :unamused:
24. črc 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sobcek brušinko Ťa bolí :frowning2: chúďatko moje ešte vydrž :wink: A máš aj modrinky či ee??
25. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 Nie, modrinky nemam, len ma bolia vajcá.. :confounded: :confounded: a ľavý cecek :frowning2: :unamused: Už len zajtra dve injekcieeee :dizzy_face:
25. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, držím všetkým palčeky, aby vám to vyšlo. My sme mali 1.IVF vo Ferticente v apríli a za 10 dní sme v polovici tehu :slight_smile: držím palčeky, pozitívne myslenie.
25. črc 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie ďakujemeeee :grinning: :grinning: A držíme palčuchy v decembri :wink:
25. črc 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 dve babulky :slight_smile:)
25. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sobcek tak 2 injekcie hádam zvládneš :wink: :wink: :wink: @christie ďakujeme :slight_smile: Pozerám, že čakáte dvojičky to je kráááása, tak držím palce to budú ale krááásne vianoce :slight_smile:
@mirka7582 zajtra držím palce a určite sa potom ozvi ako sa Ti darí :slight_smile:
25. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 no mali sme 9 folikulov, z toho 7 vajicok. Z nich sa 5 oplodnilo a tak sme mali PK a na piaty den zostali dve a tie sme vkladali a obe babulky sa chytili :slight_smile:
tak drzim vam vsetkym palceky, aby ste sa aj vy tesili :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@christie ďakujem aj tebe držím palčeky, aby ste to dotiahli do úspešného konca :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj @celiakia vitaj medzi nami :slight_smile: rada Ťa tu vidím :slight_smile: neboj ani sa nenazdáš a už budeš pichajdovať :slight_smile: Ja som už začala a poviem Ti normálne sa mi to zapáčilo :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@celiakia pichám si sama nie je to nič ťažké :slight_smile: Vy máte aký problém?
26. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@celiakia my sa snažíme o mimi 4 roky. Pred dvoma rokmi vo 2/2008 som tiež potratila v 6tt a od vtedy sa nedarí a nedarí. Sme obaja v úplnom poriadku a spermie máme tiež kvalitné a tiež nám doposiaľ nenašli príčinu. Vôbec tomu nechápem prečo sa to nedarí. Nádej vkladám do IVF a keď by sme mali kvalitné embryá určite by som si dala vložiť dve bublinky :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a čo je to tá celiakia ak sa môžem opýtať?
26. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je je ľúto, že práve teba to postihlo :frowning2: ale neboj mám tiež jednu kamarátku a jednu bývalú kolegyňu, ktoré tiež s týmto žijú a zvykli si na to. Majú doma vlastnú pekárničku a vyrábajú si chlebík :slight_smile:
27. črc 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek