IVF 2018/2019

jennyy12
18. říj 2018

Ahoj holky. Také váš čeká IVF v tomto období?? Budu moc ráda, když se přidáte a budeme to prožívat a podporovat se navzájem 🙂.

burgetka
18. říj 2018

@jennyy12 ahoj, my podstoupili teď v listopadu ještě jedno IUI a pokud to nevyjde, tak nás také čeká IVF.

lucik253
18. říj 2018

@jennyy12 Ahoj, mne v utery odebrali 21vajicek,ted 5dni sledovani a v nedeli jdu na embryotransfer

tyna1990
18. říj 2018

@jennyy12 ahojky já teď čekám až to dostanu a 2DC začnu aplikovat gonal a po 5 dnech na UZ. Už začínám spinit ale prý mám počkat až to bude Přímo MS. 😉 😍 Už se na to normálně těším 😂

misa17102018
20. říj 2018

Ahoj holky,ja ted byla v pondeli na odebrani vajicek u Apolinare v Praze. Odebrali mi jen tri. A oplodnilo se jen jedno 😞 Ve stredu jsem byla na ET. Pripadalo mi to brzy. Ale ze pry byl vhodny cas na transfer. Tak nevim. Musim doufat. Je to me prvni IVF. Sem tam me pichne v podbrisku kdyz si sedám. Ale prikladam to tomu zasahu do vaječníků.

marketarozto
20. říj 2018

Ahoj holky, já se snažím o 2. miminko, ještě tedy v IVF nejsem, ale beru to také jako možné řešení do budoucna. Šly jste rovnou do IVF nebo jste před tím zkoušely IUI? Užívaly jste ještě něco mimo hormonů...? Díky předem za odpovědi 🙂 🌷

jennyy12
autor
21. říj 2018

@misa17102018 a proč tam brzo 3. den kultivace?? Byl k tomu nějaký důvod? Každopádně držím palečky

jennyy12
autor
21. říj 2018

@marketarozto ono hodně záleží na výsledku spermiogramu a jestli ty jsi v pořádku. A kolik ti je let atd. Za zkoušku ale tím IUI určitě nic nedáš, i když je u toho malá pravděpodobnost. Určitě ber minimálně kys.listovou.

jennyy12
autor
21. říj 2018

@lucik253 budu moc držet palečky

marketarozto
21. říj 2018

@jennyy12 My už s manželem jednu holčičku máme a tu jsme počali tak trochu neplánovaně, 😅 ale raději pošlu muže na spermiogram, přece jenom je to už nějaký pátek, já jsem podle Dr. v pořádku. Byl mi doporučen Natifem, tam by taky měla být kyselina listová.
Jinam mně je 38, to myslíš, že je u IUI malá pravděpodobnost na zadaření se?

lucik253
21. říj 2018

@jennyy12 Ahojky tak uz je tam 😊 a 7 zmrazeno.Ted cekat 12dni a krev

lela12
21. říj 2018

Ahoj holky, všem moc držím palce ať se zadaří co nejdříve a je vše v pořádku 🍀 my s partnerem máme za sebou 2 IUI.. do konce roku by jsme chtěli zkusit ještě třetí a příští rok už IVF.. můžu se zeptat do jakého Caru chodite a na kolik vás IVF vyšlo? 🙂

lucik253
21. říj 2018

@lela12 Ahojky,ja chodim do Reprogenesis v Brne.
5 500,- injekce
20 000,- ICSI,prodlouz.kultivace,asistovany hatching
10 000,- zamrazeni

Dnes mi vlozili 1 embryo

jennyy12
autor
21. říj 2018

My se snažíme o mimi 8 let. Máme za sebou IUI, jedno IVF,a to nas stalo kolem 30 a teď jdeme do 2. a to bude asi 40 tisíc. Chodíme do Reprofitu Brno.

jennyy12
autor
21. říj 2018

@lucik253 tak to je krásný výsledek 7 zmrliků! Moc držím palce ať vyjde hned ten první!

misa17102018
21. říj 2018

@jennyy12 dekuji 🙂 Rekli mi,ze mam perfektni delohu a nevidej duvod nechavat delsi kultivaci. Tak nevim. Kdy myslis,ze by se melo zacit uhnizdivat? Jestli teda jeste zije 🤔 musim doufat

lucik253
21. říj 2018

@jennyy12 dekuji moc 😊

janca84
22. říj 2018

@jennyy12 pane jo, osm let je hodne, my se pokousime temer tri roky a uz jsem temer na nervy. Mame za sebou 2 ivf tento rok, ted jdu do nove prace, tak budu muset pockat chvili s dalsim ivf az po novem roce asi.

niki2018
11. lis 2018

Ahoj holky, taky mě čeká IVF na začátku roku 2019. Ráda se k vám přidám i proto, že zatím nemám až tak tolik načtených informací 😀 Chodím do CARu Pronatal v Karlových Varech. Rovnou se vás tedy zeptám, jestli si mohu říct, kolik chci zavést embryí nebo je nějaký "standardní počet". Přiznám se, že jsem se na to nějak zapomněla na poslední konzultaci zeptat. Díky

misa17102018
12. lis 2018

@niki2018 Ahoj,když se oplodni vic vajicek,muzes si rict o dve embrya. Vic ti jich nezavedou. At ti to dobre dopadne 🙂 Mne prvni IVF nevyslo. Budu to cele opakovat v lednu znova. Oplodnilo se mi jen jedno. Takze zamrazene nemam. Ani jsem nesla na krev. Dostala jsem po ctyrech dnech zpozdeni menzes. A byl celkem silnej. Trval tyden.

icharlie
21. lis 2018

Ahoj holky, taky se pridavam, zrovna prochazime 3.ivf 😔 v patek snad bude transfer, ale mame embrya nevalne kvality 😔

@niki2018 pokud si nechas pri prvnim a druhem ivf zavest vice nez jedno, pojistovna ti zaplati pouze tri pokusy, jinak plati 4.

icharlie
21. lis 2018

@lela12 my do Sanusu, prvni dve okolo 16tis. - nebylo nic k mrazeni a ted to bude vic, min.23tis, zaplatili jsme si i to primo vision a asi dame i lepidlo, je to nas nejspis posledni pokus, tak misto Jeziska si nadelime toto 😁

miralia
27. lis 2018

Ahojky Holky.Ve čtvrtek mi odebrali 19 vajíček z toho 15 oplodnili a včera jich bylo 5 dobrých a 3 jsou prý ještě ve hře.Doufám,že aspoň 6 jich bude.A pak půjdou prvně do mrazáčku.😑

miralia
27. lis 2018

@lucik253 Ahojky,chci se zeptat jak to pokračuje?21 je hodně.

lucik253
27. lis 2018

@miralia Ahoj, prvni embryotrasf. nevysel 😢
Ted v patek 23.11. jsem byla na vlozeni embrya a ted cekat do 7.12. a na krev 🥺

miralia
27. lis 2018

@lucik253 To mě moc mrzí,musí to být hrozný,chápu.Držím palce.Co bude pak? za jak dlouho se může opakovat?U mě se daří jednomu zitra se uvidi,potom půjde do mrazacku.

lucik253
27. lis 2018

@miralia V mrazacku mam jeste 7. Ale doufam ze ted to vyjde,uz nechci to zklamani 😢😢😢

miralia
27. lis 2018

@lucik253
@lucik253 Vyjde to,určitě.Držím palečky.Pak se ozvěte.

anezkaop
29. lis 2018

Ahoj, já se chystám v březnu na stimulovaný ket. Moje statistika je: 4. IVF a jeden ket v nativu a z toho dvě děti (4 a 1 rok). Mám z posledního cyklu ještě dvě blasty zamražený, tak dokojím a půjdu si pro ně. Už teď to prožívám jako bych žádné děti neměla.....takže se do března buď zblázním nebo uklidním....

miralia
30. lis 2018

@anezkaop Ty jo,, úžasný teda.I když hodně ivf.No já byla dnes na kontrole mám dva sněhuláčky.Za měsíc a půl bych měla jednoho dostat.Tak snad se to povede,nebo nevím jak to budu zvládat psychicky.Tobě držím palce a děkuji.

miralia
27. led 2019

@jennyy12
@jennyy12
@jennyy12 Ahojky všem
Dnes jsem 11 den po ketu.
@jennyy12

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru