• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autoškola v Praze. Poraďte

3. dubna 2016 
Autoškolu Vojtíšek mohu jen doporučit. Vstřícný přístup. Teoretickou část vede p. Vojtíšek, který s Vámi probere vše, co budete ke zkouškám potřebovat. Rád sdělí i cenné rady, co pak v praxi využijete. Ze začátku jsem si jízdu vyzkoušela na trenažéru, kde jsem se poprvé seznámila s řízením. Na jízdy mi byl přidělen pohodový, trpělivý a hlavně klidný instr. pan Dostál. Když jsem udělala chybu, tak s klidem vše vysvětlil, ukázal a klidně i stokrát, dokud jsem to nenaučila a neprovedla to správně. Protože jsem strašný zmatkař a občas tu chybu udělám, tak jsem ráda, že jsem dostala takového instr., který na mě ani jednou nezvýšil hlas. První jízdy jsem se bála, ale ukázalo se, že úplně zbytečně. Instr. vše pomalu a v klidu ukazoval – kde, proč, co, a postupně mi svěřoval řízení celého auta, až jsem nakonec řídila úplně sama Tak mě jízdy i bavily a těšila jsem se na ně. Za 2 měsíce jsem měla kurz hotov. Závěrečné jízdy jsem udělala na poprvé a testy také, jsem proto ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu, která mě na to připravila.
3. dub 2016 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. srp 2016 v 18:38 • icatko
Tvůj příspěvek