Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
13. kvě 2008

No nic já se pro dnešek loučím , přeju pěkný den a zítra papá

michina
13. kvě 2008

Hurá, už jsme zpátky ve snažilkách!!

grej
autor
13. kvě 2008

Jojo, jsme zpět🙂 Psala jsem ještě dnes Ikke do IP a bylo to jak mávnutím proutku 😉

Papa Zan, to jsme zas moc nepokecaly 😉

michina
13. kvě 2008

Papa Zan, zase kecáme jen my s Grej. A koukám, že máme fakt spoustu společných věcí a problémů.. 😀 Kdy bude další sraz, ať se konečně i vidíme?? 😉

grej
autor
13. kvě 2008

Sroubek plánovala nějak v červnu. Než bude mít svatbu... Jen je otázka kde to uskutečníme. Jestli dorazíte do Prahy, aby se těhule Šroubek a mamina Majmu nemusely někam kodrcat nebo zase nějakou neutrální půdu...

michina
13. kvě 2008

Pravda je, že Praha je trošku z ruky, ale což, uvidíme. 😉
Tak trošku už brufen zabral, ale furt to není t apravá euforie, tak sna dmi pomůže čerstvý vzdoušek. Ale musím tu sedět ještě aspoň hodinu, přijede mě vyzvednout manža, druhé (moje) auto je v servise, tak pro něj pojedem společně. Tak yvdržať pianěr! 😀

mufy
13. kvě 2008

Tak jsem zase na chvíli tady,konečně jsem udělala zase to nejnutnější a za chvíli valím za miláčkem domů.

Jinak Micho to není Femigard ( to je ten lék ) 😀 ale to centrum se jmenuje Fertimed.Ten bych ti doporučovala možná víc,protože na to dojíždění není asi nemocnice dobrá.Byla bys tam pořád.Já tam teď budu chodit skoro co 2 dny,aby se dívali,jak to roste.

Já bych taky klidně jela na ten srazík,ale Praha je fakt z ruky,to možná jen v tom případě,že bych byla doma a měla volno nebo možná o nějakém víkendu,ale až v červenci,teď to asi nepůjde skrz to IVF. 😨

No nic já se teda loučím,dneska jsem s vámi moc nepokecala, zítra to nebude o nic lepší,ale až přijedu,tak vám napíšu,jak jsem dopadla.|Papa

grej
autor
13. kvě 2008

No popravdě, ono už je asi jedno jestli Pardubice nebo Praha, ne? Ale mě je to jedno, já jsem bez závazků a s autem, tak já se přizpůsobím🙂

Snad se sem brzy podívá i Mikulka, že by se s námi tak sešla 😉

michina
13. kvě 2008

JJ, Mufy, fertimed to je!!
Drž se v CARU!

michina
13. kvě 2008

Tak já už se taky loučím, papa zítra. 🙂

grej
autor
13. kvě 2008

Papa, taky mažu. Zítra zas už konečně od rána ve Snažilkách 😉

michina
14. kvě 2008

Dobré ranko, tak dneska se mi zdalo, že jsem byla na kontrole u gynekologa (jakože dneska jdu), přijela jsem pozdě, tak jsem volala, a prý v pohodě, jela jsem autem jako blázen, přijedu a doktor v civilu a setřičku měl těhotnou Vietnamku. Celá prohlídka byla taková přátelská, bylo to spíše povídání, když mě nemohl vyšetřit, pak když jsem se ho ptala, co to teda je, co mi je, tka se dlouze zamyslel a řekl, že je to moc na něj osobní, že si to bude muset rozmyslet, ať se ozvu později. Pak už mi zvonil budík, manža se mi řehtal, ptal se, jak jsem se ve snu odiagnostikovala a když nic, tak řekl, že si teda počká na skutečnost.. 😀
Jinak holky, dneska jsem si po dlouhé době vzala sukni ke kolenům, tak mám takový příjemný ženský pocit, ráno jsem si rychle nakrémovala nohy krémem z Avonu (doporučuju, dělá krásnou barvu hned napoprvé a vyhlazuje a zeštíhluje nohy - aspoň teda ted pocit), sice jsem si vzala samodržící punčochy, ale podle všeho půjdou brzy dolů, protože nesnáším silonky a sukni, nejradší mám sukni a žabky, jakékoliv.

Tak co, už tu někdo jste? 😉

grej
autor
14. kvě 2008

Ahoj Michi,
no pěkný sny teda... Mě se dneska myslím nezdálo vůbec nic, jen se mi nechtělo ani za mák vstávat...
Držím palce na tu prohlídku, v kolik tam jdeš?

Já jsem měla sukni v pondělí, právě taky se silonkama, a byl to děs. Dneska mám capri kalhoty a je mi dobře. Jen si jdu vzít tlustý ponožky, páč je mi zima na nohy. Samodržky tu sice mám, ale vůbec se mi nechce si je oblíkat...

Holky my máme totálně rozkopanou koupelnu. Ale do konce týdne už to snad miláček zvládne dát dohromady 😉 Zase jsem včera nic neudělala. KDyž jsem přijela domů, měli jsme návštěvu a pekli jsme buřty a pak jsme úplně vyřízení šli s manžou spát. Ani na sex nebyla chuť. Tak snad dneska 😉

michina
14. kvě 2008

Jdu na 15,30h, takže tak kolem třetí padám.

Já taky nic neudělala, chtěla jsem žehlit, mám tam asi 3 balkóny prádla na žehlení. Ale manžílek nám koupil komodu v Jysku, tu o které jsem předtím mluvila, že jí mají slevněnou a nakonec nekoupila. Už mě chtěl překvapit v pondělí, jel tam rovnou z práce, že by mi ji koupil a přivezl domu, když mě te´d tak bolí bříško, tak jako takovou záplatu, jak říkal. Přijel smutný a bez komody, že ji tam neměli a musel by ji objednat. Tak jsme hned volali do druhého Jysku u nás v Ově a tam ji měli, tak jsme si pro ni včera jeli a oba ji skládali až do půl 11 večer. Pak jsme padli, protože to bylo fakt náročné.. 😅
Na sexík by chu´t byla, ale nejde to.. ☹

michina
14. kvě 2008

Grej a tobě už MS skončila? Víš, co mě napadlo, že je zvláštní, že když se mimi neuchytí a dojde hned na začátku k potratu (jako u mě minule), tak se dělá revize (kdy se nedělá??) a když jsi po IVF, tak vlastně taky potratíš (fuj, hnusný slovo, ale jak to jinak nazvat), teda embryo odejde a to už se dělat revize nemusí? Teda aspoň jsem o tom nikdy neslyšela... 😕

majmuna
14. kvě 2008

Holky ja se dokodrcam i s Tedakem na kraj sveta 😀 Teda pokud bude porad takovy zlato 😀 Ted mu delam falesny venku na balkone a dneska bude mit premieru pracovni vyjizdky do centra....a to metrem!!!! V centru je nejaky nataceni a neni kde zastavit tak z toho budu vypleskla asi vic nez on...nejela jsem hromadkou urcite rok 😀

Co je tu kocky noveho? Doufam ze vas grej za me pozdravuje a ze dostatecne obdivujete naseho bouraka 😀

grej
autor
14. kvě 2008

No, to žehlení taky pořád odkládám, ale dnes mě to asi nemine. To je stejně brouček, ten tvůj manžel 😵

Jojo, MS skončila. Bylo to fakt krátký. V pátek odpoledne to začalo tak středně, v sobotu a neděli jen lehce a v pondělí už jsem jen špinila.

Já myslím, že záleží na tom, kdy k tomu potratu dojde. Když je to hned na začátku, asi ještě před srdíčkem a odejde to všechno, tak je to v klidu. Když už je to starší, tak se asi ta děloha celá nevyčistí. Nebo takhle - když dojde k potratu s MS, tak se to vyčistí samo. Když se přestane vyvíjet, tak to asi musí sebrat oni a jako by nahradit čistění pomocí MS..
Hlavně ze mě to asi fakt odešlo. V pátek. Jak jsem tu psala...

michina
14. kvě 2008

Ahoj Majmunko!!! To ráda sylším, že Tedík je hodný, jakého bouráka máme obdivovat? Asi jsem mimoň.. 😅

grej
autor
14. kvě 2008

Bouráka - jako Tedíka 😉

Nazdar Majmu! Jasan že obdivujem, už jsem ho tu chválila, jak je hrozně hodnej 😉
Tak to si vyjížďku užijte! Já pojedu MHD zítra a bude to zážitek i bez kočáru. Tak a´t máš štěstí na lidi co ti pomůžou!!!!!

michina
14. kvě 2008

Protože my s manžou přemýšlíme, zda jsem tenkrát na tu revizi musela 100%, oni tak pak stejně v histologii nic nenašli. Ale kamarádka gynekoložka mi tenkrát říkala, že je to lepší udělat, že zákrok je to docela malý a je větší jistota, že tam nic nezůstane a nebude zánět. Manža totiž včera volala své mamince doktorce (sice praktik), ale ta mě hnala te´d k doktorovi ihned, že nemám na co čekat. pro jistotu, a at se přípdné revizi nebráním, že to je větší jistota, ale já mám strach. Tos e pak zase o 3 měsíce posune nase snažení... no uvidíme, nebudu házet flintu do žita před večerem, že jo? 😉

grej
autor
14. kvě 2008

Hm...
3 měsíce je zbytečně moc, není? Jako po starším těhu to chápu, ale mě třeba udělali revizi při tý laparce a řekli mi, že můžem sexovat po MS...
A hlavně myslím, že ti fakt to mimi odešlo s MS, tak nebude revize vůbec třeba. Vždyť jsi na tom jako já a u mě o tom nepadla ani zmínka... A to si myslím, že většina sliznice ve mě i zůstala, protože ze mě téměř nic nevyšlo...

michina
14. kvě 2008

No uvidíme, hlavně pořád krvácím.. Mě řekli, že sexovat po 1.MS po revizi můžem, ale cíleně se snažit až po 3 měsících. Ale to je asi jako u všeho, každý doktor doporučuje něco jinýho.

Majmu, Tedík je samo nádhernej bourák!!! 🙂

grej
autor
14. kvě 2008

Jo takhle, tak to nám ani nikdo neřekl, cíleně se snažit až po takové době. To je zvláštní co? Že ti třeba na férovku neřeknou, ať teda používáte ty 3 měsíce ochranu. Takhle by mě kleplo, kdybych schválně v době OVU říkala že nemůžem 😉

Jinak holky zítra tu moc nepobudu. Rozhodla jsem se, že si vezmu na odpoledne dovolenou. VE dvanáct jedem s manžou do GESTu podepsat papíry na to IUI. A pak mi psala moje rehabilitační, že má zítra volno na záda v půl páté. No a já mám večer sraz s holkama z vysoký (zapít ten náš neúspěch), tak si musím dát předtím ještě domů auto, což bych musela jet z práce tak v půl třetí, což vůbec nemá cenu, že jo. Takže po GESTu pojedu v klidu domů a pak na záda a pak za holkama. Už se na tu drbárnu zase moooc těším 😉

majmuna
14. kvě 2008

Dalsi fotky v albu....nejsou aktualni ale nejnovejsi mam jeste ve fotaku 😖

Michi nemam paru co se stalo ale proc zase revizi?

grej
autor
14. kvě 2008

Krásnej Teďák 😉 Fešák🙂 Obzvlášť v té sedačce u nás doma mu to sekne 😉 😀 A pak ta fotka s tatínkem - 😵

Michi zase meškala MS, vyšel jí pozitivní testík, ale pak z toho nic nebylo a mímouš asi odchází s MS☹

michina
14. kvě 2008

Majmu, jen přemýšlím nahlas... Před MS jsem 8 dní špinila, test byl pozitivní a teď krvácím už 6 dní, takže vypadá, že se mimi neudrželo, tak doufám, že nebudu muset na revizi. Dneska jdu k doktorovi..

mufy
14. kvě 2008

Ahojky holky tak jsem tu,

Majmunko Tedík je moc krásný miminko.Hlavně,že ti dělá radost. 😉

Jinak - kontrola snad dneska dopadla dobře, mám na každé straně po několika folících, přesný počet mi neřekl, jen napsal četné a měly by mít zatím jen 6 mm.Když jsem se ho na to ptala,tak mi říkal,že musí růst pomaličku,aby byly kvalitní a že kdyby jich bylo kolem 15 tak by to byl ideální stav.No snad jich tolik bude a budou víc kvalitní.Jinak na kontrolu mám přijít v pondělí,dávky mi nezvýšil, možná až příští týden.Takže jak to tak počítám,tak by odběr byl nejdřív příští pátek a nebo o víkendu.

Tak snad to bude dobré. 🙂

grej
autor
14. kvě 2008

AHoj!
Supr Mufy, to je bezva že to dopadlo dobře 😉 Správně, jen a't hezky rostou pomalu aby to byly pořádní kabrňáci 😉

michina
14. kvě 2008

Taky držím palce, Mufy.

Holky, se mnou asi vážně něco je, bolí mě břicho každý den. Dopoledne se to ještě dá vydržet, ale odpoledne se to stupňuje. Uvidíme, jak mi bude kolem dvou, to už jsem včera lupla ten brufen... 😝

grej
autor
14. kvě 2008

Ach jo, Michi, to mě mrzí...
Mě teda při mrše bolí břicho hlavně ráno a pak k večeru. Přes den moc ne...
No uvidíš co ti poví doktor. Abys třeba neměla cystu nebo tak něco. Já jí měla jednou a to mě taky hodně bolelo břicho. Pak i při sexu.