Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
9. zář 2008

Artep aha, tak to já někomu řeknu a jak se to správně dělá????????

Grej kdy si tam budeš volat? Jsem nervózní za tebe. 😅

Zan já jdu příští týden na další IUI.Tak se už taky modlím,aby to vyšlo. 😵

zanetik
9. zář 2008

No Artep přeju ti 7měsíců neschopenky a pak mateřskou 😉 😅

Mufy taky by sakra už konečně mohlo...dyť se konec roku blíží 😉

Jinak mě je dobře, vůbec nemám pocit že jsem těhu, ublinkla jsem si naposled někdy v pátek, od té doby klid, tak třeba už ani nebudu zvracet...

grej
autor
9. zář 2008

Mufy - tak teď nevím - dnes už jsem volala, a zítra zas kolem té půl deváté...

Artep - tak si užij poslední dny v prácí 😉 Kdy jdeš na tu první kontrolu?
Zan - jsem ráda, že už je ti fajn 😵 😵

mufy
9. zář 2008

Já bych brala neschopenku taky.Už aby to tu bylo. 😵

Zan no já marně doufám,že to vyjde aspoň do konce roku.Kéž by.

Jinak vám musím napsat,že jsem šla do sebe. Po sobotním rozhovoru se sestřenicí jsem přestala kouřit a cvičím Mojžíšovou. Jo a skoro každý den ohmatávám Frantíka, co mi přivezla z Fr. Lázní.... 😀 😀

artep26
9. zář 2008

Mufy opět držíme svorně palečky 🙂
Už nás moc z Babince netěhu nezůstalo.
Takže bych to viděla takto:
Michi a mně dopadne tohle 1. IVF, Grejiní mimísci se vschopí, a zítra bude transfer - samo úspěšný; a Mufy dopadne IUI.
Snad jsem na nikoho ze staré skvadry nezapomněla, kdyby jo tak se omlouvám ale snad jsou už všechny těhulinky 🙂 🙂

mufy
9. zář 2008

Artep máš pravdu, už je nás tu jen pár.Jen se bojím,že tu zůstanu sama,když se vám všem to IVF povede. ☹ Nejraději,kdyby se mi povedlo toto IUI. Bylo by to skvělé. 😵 Kdybych aspoň už teď šla na IVF.Jenže to já si ještě počkám.Raději se dám do pořádku,než si vyčerpat třetí pokus.

artep26
9. zář 2008

Grej jdu v 8:30 ve čtvrtek 😖 tak na mě holky moc myslete, jsem z toho vystreslá už teď, co mi řeknou. Třeba tam nic nebude a mě tam raní mrtvice. Že jo, že tam něco bude ........ ?! ☹
Mufy já už taky víc jak 14 dní nekouřím, čistím si tělíčko, fakt chci pro to udělat vše abych si nic nevyčítala.
Neboj, buď všichni nebo nikdo - takže věšichni 🙂 🙂 🙂

artep26
9. zář 2008

Holky musím tady něco dodělat, ať mě tu nopomluví že jsem tu nechala nevyřešené věci ..
Ještě mrknu, zatím páček 🙂

mufy
9. zář 2008

Grej tak to je velice dobrá zpráva. To máš určitě hodně kvalitní embryjka. To vypadá moc slibně. 😵

Artep neboj, budeš tam mít taky pěknou úrodičku. 😉

A s tím čištěním těla - taky bych si to nerada vyčítala,proto jsem přestala kouřit.Ono to chvíli potrvá,než se to celé pročistí. Piju i ten Fytotonik na detoxikaci těla a snad mi i ta Mojžíška pomůže.

mufy
9. zář 2008

Jo a zapomněla jsem ještě napsat,že si tento měsíc nebudu měřit teplotu, zkusím na to nemyslet.Tož snad to nějak dopadne. 😵

grej
autor
9. zář 2008

Mufy - tak teĎ jsi mě ujistila, že jsi tu mojí zprávu o vývoji našich embroušů nečetla 😉 Už předtím mi to přišlo divný, když jsi psala, kdy budu volat 😉
Mrkni na minulou stranu. Zas tak slibně to nevypadá...
ALe já nepropadám panice 😉

sroubek
9. zář 2008

grej...držím palečky a četla jsem to o babím létě a dostala jsi mě...ty jsi romantička, kočko 😉 😵

grej
autor
9. zář 2008

Díky Šroubas, ale jo, romantička bych byla 😉

Díky za zprávu, jak vyjde čas, uričtě se na vás přijedu moc ráda podívat!! Jen je to teď takový hektický...
Až ti někdy Kubík výjimečně usne, tak sem koukej dát nějaký fotky 😉

mufy
9. zář 2008

Grej aha já to nějak přehlídla, to je mi moc líto,ale embroušci to můžou zvládnout a přežijí. Neboj,bude to dobré. 😉

zanetik
9. zář 2008

Tak se všude chválím jak mi nic není a dětičkám se nelíbila k snídani přesnídavka s piškotkama ☹ , takže budeme i nadále na rohlíkách k snídani...
Teď dělám zapečený brambory a jdu si pomalu uklízet věci ze skříní, nějak už je nemůžu zavřít a jednu skříňku kde mám trička budeme rušit a místo ni se udělá velká do stropy pro mimouše..takže co nenosím dám na charitu, něco si dám do sklepa co si pak nechám na chatě...jenže to je pro mě utrpení, kor když ty věci jsem měla třeba 2x na sobě 😒

artep26
9. zář 2008

Zanet koukám přípravy začínají 😀 a že těch hadříčků bude 🙂
Nechci tě strašit, kolegyňce bylo zle (že fakt zvracela, krkala 😀 ...) až do 5. měsíce, teď už nezvrací, zato zase zadržuje vodu, má strašně vysoký tlak a náběh na těh. cukrovku 🙂 takže si nevybereš, ale to zvracení je nepříjemné, to znám 😝
Mně je dnes líp, asi mi včera fakt bylo zle z toho šoku a první dávky, kéž by to takhle zůstalo. 😎

zanetik
9. zář 2008

Ani ne tak přípravy jako na ty skříně se chystám asi rok, nemůžu je už ani zavřít i David nadává...
No uvidíme, jako mě se to stává občas a spíš jen ty šťávy, snídani teprve podruhé a jinak během dne vůbec...

zanetik
9. zář 2008

Tak já se pro dnešek loučím, jedu k našim s obědem, pak na prohlídku s budoucíma podnájemníkama a pak ke kámošce na kafíčko na zahrádku, tak se zatím mějte a brzy to v práci zabalte, vypadá to na krásný den i když my máme doma docela zima, mám i zmrzlý ruce 😅 papá

mufy
9. zář 2008

Tak teď jsem byla v Hornbachu a neodolala jsem a koupila si krásné květináče. To zase budeme mít krásný byteček. 😵
Mají tam fakt skvělej výběr.

Zan ahoj a užívej si volna. Taky bych ho už brala.

Dneska mě nějak hodně pobolívají vaječníky a to jsem teprve 8 DC. 😠

mikulka
9. zář 2008

Ahoj holčiny, jdu se podívat hlavně na Grej, jak to vypadá.
Tak počkáme do zítřka a doufám, že budou dobré zprávy. Hlavně že přežily a teď jen aby se dál vyvíjely!

michina
9. zář 2008

Grej, neboj, oni se schopi, jsou to bojovnici jako my!!! Dobre to dopadne!

Artep, to se mi libi taková předpověd, URČITĚ to takhle dopadne a na konci říjan nebudou žádné snažilky, ale same těhulky!!! TO BY BYLO SSSSSSSSUUUUUUUUPPPPPPPPPPPERRRRRRRRRRRR!!! 😎

grej
autor
9. zář 2008

Zan papa a užij si zahrádku 🙂

Mikul, no jo, uvidíme.

Ještě jsem před chvíli volala znovu té embryoložce, chtěla jsem se zeptat, že pokud do zítra vůbec přežijou, tak jestli by ještě čekali do dalšího dne nebo by mi je tam raději šoupli hned. Tak prý je to tak 50 na 50, takže mi zas moc nepomohli 😀

michina
9. zář 2008

Grej, ono to asi vyjde nastejno, kdyz nepreziji na misce, myslíš, že by přežili v děloze? Jsou schopni určit příčinu, proč to tak je?

Budu držet palečky!!!! 😉

grej
autor
9. zář 2008

No, ono totiž ve mě je pro ně přirozenější prostředí, takže je větší šance, že se u mě třeba uchytí. KDyž máš jen hodně málo vajec, třeba jedno nebo dvě, tak někdy ani PK raději nedělaj. Ta se dělá, když je jich víc a můžeš si "dovolit" obětovat ty horší.

Právě jsem si myslela, že když se takhle na prd vyvíjej, že pokud to teda vůbec do zítra přežijou, že mi je budou chtít šoupnout zpátky raději hned, aby byla větší šance, že se uchytěj než se umřou v misce... Nevím. Ale v tomhle stádiu už je to asi jedno...

To nevím s tou příčinou... Zeptám se jich...

mufy
9. zář 2008

Grej nebylo by pak lepší, kdyby byli na rozpacích,jestli ti je tam dát nebo nedát z důvodu,že by se mohly zastavit ve vývoji i v tobě,kdyby ti neprovedli vůbec ET a ušetřila by jsi tím jeden pokus. Tak jako já.
Nám se taky zastavily ve vývoji a k ET nedošlo. I když už půjdu na třetí pokus,pořád mám před sebou 2 celé pokusy.
Mezitím by jste si zašli na genetiku a další testy a určitě by se to podařilo třeba za další 3 měsíce. 😉

No však zítra uvidíš sama,co ti řeknou. Třeba se ještě vzpamatujou a nakonec ti je tam dají opravdu všechny. 😀 Myslíme na tebe. 🙂

divabara
9. zář 2008

Ahoj holky,

Grej, myslime na tebe...no kdyby to nahodou nevyslo ted, tak preci rijen to dle vedmy jistí!!!Ale věřím, že prostě jsou to bojovnícci a vybojují si své místečko!!

Holky, ja dnes byla na te hematologii, rekli mi, ze ty desticky jsou sice snizene,ale ze je to normalni a at se niceho nebojim, tak jsem rada. Jen mi prisli na zvyseny cholesterol, haha...a na malo zeleza a vitaminu B12. Tak budu dlabat nejake prasky a budou mi pichat injekce...To je finale
😉

grej
autor
9. zář 2008

Možná jo Mufy, aby jsme zbytečně neplácali pokus... Uvidíme co nám poradí. Na Genetice jsem já už byla, spíš manža, že by zašel na imuno a na genetiku, protože ten má za sebou jen spermiogram.
A možná bych zkusila vyšetření toho plodného hlenu po sexu. Jestli tam ty spermie nezabíjim, když už se snažíme někdy přirozeně...

Baruš - tak to bych musela v říjnu počít přirozeně😀
Jsem ráda, že ti to dopadlo všechno dobře 😉

divabara
9. zář 2008

Grej, vsak ja to tak myslela 😉

Jinak manza ma udelanou genetiku taky. Ma tedy za sebou spermio a genetiku. Ja mam za sebou hematologii, imunologii, genetiku, zoonozy, hormonalni profil. Je toho hodne, co se da absolvovat...Taky vim, ze muze byt clovek alergicky na spermie a ze se pak ta vajicka jakoby rozpadnou,ale tomu uz vubec nerozumim...

michina
9. zář 2008

Grej, nam ten postkoitalni test (kontrola spermii do 12 hodin pos exu) delali hned pri druhé navsteve a krev manzovi brali na genetiku tka jako me hned prvni den. Jen jeste nevim vysledky. Po telefonu mi je nereknou, tka musim pocakt do pondelka, snad bude vse OK. Jo a ten test spermii (protilatky i po sexu) nam rekli na pockani.

grej
autor
9. zář 2008

Já mám za sebou taky snad všechno - imunologii (včetně všech protilátek), genetiku i hematologii. Co je to Zoonozy netuším 😅

Zkusím ty protilátky, za to už nic nedáme. Jen nechápu, proč takovýhle jednoduchý "test" nedělaj automaticky, že jo...