Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
22. zář 2008

Ahojky všem...tak mám radost z těch sílících čárek a sranda až mi z Grej budeme mít dvojčátka, když jsme vždycky říkaly, hlavně stačí jedno 😅 , no nic hlavně že se povede 😉

Jinak mám dnes nějakou divnou náladu, spíš na nic nemám náladu, takže nic nebudu dnes dělat...ráno mě zas natahovalo, šlo i trošičku žalud.šťávy, ale dobrý už jsem po snídani a taky u toho tlačení jsem zas měla dvě kapky hnědý krve na kalhotkách jak když končí MS, tak se asi pořád čistím...

michina
22. zář 2008

A holky, neměla byste raději ted, v připade tehu enchat cipek an pokoji a zbytecne ho hmatáním nedráždit?

Já taky souhlasím se sezením jako pecka misto hopsani na parketu. Treba muzes rict, ze mas natazeny sval, enbo ze ti neni dobre.. Treba uz fak tbudes mit tehu nevolnosti.. 😀

artep26
22. zář 2008

Ahojda holky, hezké pondělí 🙂
Tak jsem vypravila ségru na cestu, šly jsme jí s Beou vyprovodit. No je to čuňák, jak vozí hnůj na pole, tak toho je plná silnice a ona si prostě nedá pokoj, furt to očuchává a taky si dává do nosu (myslím pesana, ne ségru 😀 ). Je to troubes, no... Grej dělá to taky tvůj pesan?? Nebo jen ta naše je taková kanálie 😀 A tor áno snídala 😉
Grej jinak čárečky jsou krásné, moc moc ti to přeju a snad už jsi porazilu tu smůlu.
Mufy na tebe taky moc myslím, opravdu by tento měsíc mohl být jiný a změnit ti život, viď?
Michi tak doufám že ti ta cysta zmizí a konečně se do toho taky dáš,už se těšíš, viď?? Já se nemohla dočkat a přišlo mi to jako věčnost než jsem s pícháním začala.
Baruš já myslím že to bude hooooooodně brzy, já jela rodit když mi tvrdlo břicho po 5 min pravidelně asi 2 hodiny, žádné bolesti jsem neměla. Myslím že už se dočkáš 🙂
Zan ty koukej hezky odpočívat a žádné kynuté buchty apod. Hezky nožky na gaučík a odfukovat 🙂

grej
autor
22. zář 2008

Michi - já ho nedráždím 😉 Já ho cítím jen jak si zavádím ten Utrouš, páč ten si strkám až za čípek... Jinak tam nelezu, nejsem blázen 😀

Díky Plechajdo 😉 Už by to fakt chtělo. Moc nás tu už nezbývá 😉

Já myslím, že dvě nebudou. Že to by ty čárky byly viditělnější...

michina
22. zář 2008

Jj, Artep, už se nemuzu dockat pátku. uvidíme, zda si telicko s cystou poradilo... Tak nejak je mi to fuk, nemyslim na to a ono se v ptáek uvidi...

grej, já bych asi nevydrzela manzovi nic nerict, navic on yb se me asi vyptaval..

artep26
22. zář 2008

😀 😀
Grej jsi mě pobavila 😀
Nech se překvapit kolik jcih bude, ono je to ale jedno, hlavně že bude (budou) zdravé. Snad jsi konečně tu naší smůlu smůlovatou prorazila. Ikdyž to už vlastně udělala Žanetka. Tak teď by se to tu těhulkama mělo jen hemžit, ne?? 😎

michina
22. zář 2008

Mělo, mělo!!! 😅 😵

grej
autor
22. zář 2008

Artep - naše je taky prase. Myslím, že je to u pesanů normální 😉 Občas mi přijde, že je spíš pes než fena. Očuchává každej roh, čím víc pochcanej tím líp 😀

No ten můj se nevyptává. POdle mě se bojí stejně jako já 😅 Myslím teda manžel...

Artep - už se v tom zas ztrácím - už ti dorazila MS? Nebo čekáš?

artep26
22. zář 2008

Tak já bych to asi taky nevydržela. Nejhorší je, že nás pozoruje celá naše rodina - jak tchánovci tak mí rodiče, sourozenci. Já mám super vztah se ségrama, tak to vědí a manža aby to jeho ségrám nebylo líto, tak jim to řekl. Jenže tchýně a jedna manžova ségra si pouštějí rády pusu na špacír, tak fakt nejsem ráda. No každopádně budu mlžit jak jen to půjde nejdýl. 😀 😀
Mich ne mělo .... bude bude 😀 😀

grej
autor
22. zář 2008

Tak u nás to taky všichni pozorujou a čekaj, ael zároveň se všichni bojí zeptat, takže máme klid 😉

artep26
22. zář 2008

Tak to máte Grej dobrý 😉
No moje matka mě docela naštvala, ona je teď taková sebestředná udržovaná panička a stará se jen o sebe. Měla jsem s ní vždycky dobrý vztah ale teď je to prostě jiný. Včera volala Gabče (ségře)ale ta byla ve vaně tak jsem to vzala já a hned jsem dostala nálož, že jsem zapomněla že mám mámu. Je v lázních tak si asi myslí že jí jde o život 🙂
Přitom já jí volala hned jak mi řekli že mám podezření na OHSS, pak jsem jí průběžně informovala o tom co bude a co je. Ona mi ani jednou nezavolala, nenapsala ... fakt mě to mrzelo a ještě včera mě takhle osočila ... fakt lepší nikomu nic neříkat a pak člověk není zklamaný. Ale od mámy jsem čekala, že jí to zajímat bude ☹

zanetik
22. zář 2008

No my jsme to nikomu neříkaly, tak se nikdo moc neptal, občas 2kámošky a skoro švagrová jinak pohoda, ale před testováním se zrovna nikdo neptal, Davidovi jsem to v šoku vybalila hned, on věděl že jdu testovat kvůli alkoholu na svatbě a na dovolený, to bych těžko utajila, proč vína jen na dně skleničky a nechci cigárko 😅 , takže pak byly docela všichni v šoku když jsme jim to řekly...
No jasně já to tady rozpoutala a teď se pěkně každý měsíc někdo přidá ať to do konce roku stihnem 😉

artep26
22. zář 2008

No tak snad už budeme s Mufy a Michi na řadě, co holky?? Jinak se picnu, já už chci taky tloustnout od těhu a ne jen po těch hormonech 😠 😠 nebo se brzy neunesu 😠

mufy
22. zář 2008

Já taky ten čípek nedráždím,jen když si ho zavádím,tak o něj cvrnknu jako Grej. 😀
Zatím mi fakt nic není,ale ono se to může každým dnem a hodinou změnit. MS bolesti můžou přijít kdykoliv. 😠

Artep máš pravdu, už aby se to podařilo.Já chci taky tloustnout z těhu..... 😵

Zan to by bylo skvělé,kdyby se to teď dařilo každé co měsíc,ať jsme do konce roku všechny těhulky. 😵

artep26
22. zář 2008

Mufy kdy budeš testovat?? Už se ti to blíží, viď?? Já si pamatuju vždycky testovala tak v den předpokládané MS ale to ty ještě asi nejsi, viď??

mikulka
22. zář 2008

Ahoj holky,

Grejjjj, teda, tak kéž by! Radši ještě předem nic neříkám, ale doufám moc a moc. 😉

Báro, vypadá to na brzy, viď? A už ti odtekla hlenová zátka?

Artep, a to tvrdnutí, to jsou taky kontrakce? Já myslela, že kontrakce jsou bolest jako na MS. Občas mívám obojí, jak tvrdnutí, tak tu bolest, obojí jsou poslíčci? 😕

artep26
22. zář 2008

Mikul mně tvrdlo břicho od 7. měsíce, ale jen někdy. Nic mě nebolelo, ale to vrdnutí bylo opravdu intenzivní a pravidelné a interval se zkracoval. Nevím jestli to jsou poslíčci, ale mě nebolelo břicho ani nic jinéh. Když jsem přijela do pordnice, tak mě natočili, měla jsem kontrakce pravidelné, zatím bezbolestné a začínala jsem se otevírat.
Opravdu nevím, ale u mě to poslíčci byly. Ségře třeba praskla voda a jela, kamarádce začaly normálně kontrakce a bolesti, mně to začalo takhle 😉
u každého je to asi jiné. To jsem ti moc neporadila, viď?? 🙂

artep26
22. zář 2008

Mufy prosím tě prý jsi na růst sliznice užívala mateří kašičku. Jak se to užívá?? Chlap ze sousední vesnice to prodává, tak bych to zkusila, aby mi narostla a mohla jsem jít na KET. 🙂

mufy
22. zář 2008

Artep já jsem dneska teprve 6 DPO,takže je ještě moc brzy na testování.Já to zkusím asi až tehdy,pokud MS nedorazí příští čtvrtek.Ten Utrouš mi totiž prodlužuje cykly,takže bych to tak nějak měla dostat. To je ještě za dlouho,že??????Ach jo,kéž by to vyšlo.

No taky proto,abych nemusela na tu průchodnost,prý to hodně bolí. ☹
Volala jsem si do laboratoře a výsledky mám před ní dobré,tak je to super..... 😵

Teď by se to ještě mohlo podařit 😀

zanetik
22. zář 2008

No Mufy si ještě počká,ale na dobrej výsledek času dost 😉
Jsem dnes tak líná...a není mi zrovna dobře od žaludku a to si mám jít smažit řízky...
Večer mi tchánovci donesou králíka, tak jsem poprosila o naporcování asi bych to jinak hodila 😅
Ahoj Mikul, tobě se to taky pěkně blíží už viď?

mikulka
22. zář 2008

Artep, aha, tak asi kontrakce se můžou projevit oběma způsoby. Mně když tvrdne břicho, tak ho mám tvrdé třeba hodinu, pravidelně asi ne, nebo to moc nepozoruju.
Ségře to taky začalo odtokem vody, to je pak jasné.

Zane, já nemohla hodně dlouho vůbec dělat nic s masem, hned jsem letěla na wc!
Termín mám za 14 dní a kousek, hodně to uteklo. Teď ještě aby vše proběhlo v pořádku a děťátko se mi narodilo zdravé.

divabara
22. zář 2008

Holky, ja vubec netusim, kdy to prijde...
Mikul, ty uz to mas taky za par...tvrdnuti mam taky uz docela dlouho, ale pres den je nepravidelne...ted to kazdy vecer byva docela pravidelne a mimco se navic hodne mele, tak si jdu lehnout a do rana to odezni...Nekdy me zaboli jako na MS, ale zatim to neni nijak intenzivni (znam horsi bolesti, ktere jsou od MS). Pry je vse uz nachystane,cervix skore mam 6, kazdy mi rika, ze uz to bude brzo, ze mam uz bricho dole, ale to mi rikaji uz od zacatku zari...Bylo by dobry, kdyby mi praskla voda a bylo aspon jasno, takhle clovek porad nevi...

Mikul, a jak jsi na tom ty, co tvuj cipek (cervix skore)? A co porod, bojis se?

lenickan
22. zář 2008

Krásný den holky. Referuji své zkušenosti od své nové doktorky.
Diagnóza je jasná PCO. Takže ovulace není. Pouze malé cystičky..
Vzala mi krev na hormonální profil, štítnou žlázu a chlamidye (nebo jak se to jmenuje).
Dle výsledků se bude pokračovat dál. Ale pokud by vycházela z hormonálního profilu od předchozího doktora tak je vše v pořádku, krom PCO.
Velmi dobrou zkušenost má prý s HA, nasadit na 3 měsíce a pak vysadit vaječník by se mohl rozpohybovat v následujících 1-3 měsíc od vysazení. Kdyby toto nezabralo tak by mohla následovat stimulace jako před IUI ale dle folikulometrie bychom se snažili doma přirozene.

My totiž zatím stále odmítáme IUI a IVF. Říkala také, že ženy s PCO mají vysokou uspěšnost při IVF...

co si o tom myslíte...?

mufy
22. zář 2008

Leni já mám v papírech taky napsáno PCO a na IVF už jsem byla 2x a pořád nic.Tak pak se v tom vyznej. 😠

Artep já to beru ve formě tabletek. Jednou denně.Ale prý se to prodává v ampulkách a to se pak vypije nebo sředí s vodou.Jsou různé formy a před tím KETem to ber, je to fakt dobré. Čím vyšší, tím lepší.... 😉

Mikulko ty už za chvíli taky porodíš.Toto ale utíká. 😵

lenickan
22. zář 2008

mufy ale ty nejsi klasické PCO, když pravidelně ovuluješ.

grej
autor
22. zář 2008

AHoj Leni - koukni, tohle napsala jedna holka, co chodí do GESTu:

terkytka • 19tt • Včera ve 22:58 [Uživatelka nemá žádná alba]
Která pravidla porušuje: | Zruš

Ahoj Gasho,
jak už jsem psala i výše v příspěvku, mám taky PCO a vřele Gest doporučuju. Hlavně s touto diagnózou návštěvu ani neodkládat, protože já jsem bez léků neměla vůbec ovulaci a to bychom se mohli snažit do aleluja. Po první návštěvě Gestu jsem byla třetí měsíc těhotná. Měla jsem Clostilbegyt, na indukci ovulace Pregnyl a na podporu těhu Utrogestan, ještě jsme to podpořili inseminací a bylo to. Jinak jsem tam velmi oceňovala takovou skoro rodinnou atmosféru, žádné přervané čekárny a nervózní a přepracovaní doktoři a sestřičky. Takže určitě neváhej.

Být tebou, tak to IUI zkusim. To není vůbec žádný zásah, jen ti spermie posunou tam kam maj. Určitě doporučuju tu stimulaci ovulace. Bez ní to asi nepůjde, no... Kor když máš to PCO fakt potvrzený... Jestli hodně nespěcháte, tak bych tu HA zkusila, ale pak bych to stejně těma lékama podpořila...

lenickan
22. zář 2008

děkuji grej...
No nespěcháme--- však mvíš jak je to s tím spěcháním... asi tu HA zkusíme a pak tu stimulaci. Pokud bude kloudné spermio tak budeme snažit přirozeně. Vím že IUI není nic proti ničemu, ale jsme věřící a prostě stále věříme, že to půjde přirozeně:((((( ač za pomoci léčby

zanetik
22. zář 2008

Leni já bych do HA už nešla, není to pravda, někomu to prostě nenaběhne, proč ti třeba na ovu nezkusí dát Clostil jako mě? Mě to pomohlo, jsem někdy reagovala až moc...

mufy
22. zář 2008

Leni já už se v tom sama nevyznám.No podle BT jsem ovulovala,ale pak tedy nevím,proč mi tam napsal PCO.
Jinak být tebou,tak tu stimulaci tím Clostilbegytem taky zkusím a pak IUI. To není žádnej zásah, jak píše Grej, je to jako normální styk,akorát ti doktoři trošku pomůžou.Takhle můžeš třeba čekat i pár měsíců či let.

sroubek
22. zář 2008

grej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵