Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
25. bře 2008

Zan - to víš že jo, jen si užívej dokud to jde... Já jsem si naplánovala taky ještě dvě dámský jízdy, dokud můžu pít 😉

Mikul - ty chudinko, ty si teda užíváš ☹ Hrůza, člověk se na to tak těší a pak z toho půlku prozvrací, co? No ale jak psala Zan - už snad jen týden a bude to lepší...

šroubku - to se vůbec nedivim, že nemůže ten tvůj najít rodný list. Mám pocit, že Majmu měla doma ten samý problém 😉

Fotku Tedíka vám sem pak hodím asi až já, páč myslím, že majmu toho má teď plný kecky,. Navíc - vezměte si, jak dlouho jsme čekaly na fotku z UTZ 😉 😀

divabara
25. bře 2008

Ahoj holky,
tak ma pro vas nejake zpravy. Jsem tehotna !!!!!!!!!!!!! Ode dneska oficialne, jenze samozrejme mam zdravotni komplikace a tak musim odpocivat doma, protoze mam rpoblemy se spinenim. Pricina spineni je neznama, ale miminko se vyviji tak, jak ma. Minuly tyden jsem byla na NT biochemickem screeningu a dokonce mi pan doktor sdelil, ze je o neco vetsi, nez jsem mela menstruaci.
Pro mikulku: mela jsem byt 11+4,ale nakonec jsem byla 12+1, takze NT biochem screning. je ve 12.tydnu naprosto normalni 😉, termin porodu je v zari...
No, takze nalada je nahoru dolu, kdyz nespinim, jsem stastna, ale pak me to prekvapi, a razem jde nalada dolu a uz si rikam, co se deje. Dnes jsem byla na kontrole u Dr., mela jsem nahnano, protozer vcera jsem zase spinila... a miminku tluce srdicko, nejdriv spinkalo,ale pak se mu to zjevne nelibilo,protoze se zaclo silene mlet...
Jinak jsem v 7 tydnu prodlelala chripku s horeckama, tak jse mela nahnano, ale miminko to ustalo a my jedeme dal.
Nastesti nezvracim, ale mam nuceni na zvraceni, a to i ted, kdy zacinam 14. tyden a taky kdykoli behem dne, napriklad je to bleby, kdyz si cistim zuby... Ale musim rici, ze nejhorsi to pro me bylo asi tak v 9-10. tydnu. A taky jsem myslela, ze v 9. tydnu potracim, protoze jsem zacala krvacet jak z vodovodu, tak jsem jela do nemocnice s tim, ze je konec, to jsem vlastne ani miminko nevidela. Pan doktor mi sdelil, ze miminko je v poradku a ja konecne uslysela tu vetu, ze miminku tluce srdicko !!!!!!!!!!
Majmunko, moc gratuluji k narozeni miminecka!!!
Barca

michina
25. bře 2008

Ahoj holky, to jsou dobre zpravy pri zacatku tydne. Majmunko, ted se ti obrati cely zivot na ruby, vid? Ale prijemna zmena, taky bych ji brala... Diva baro, tobe moooooooooooc gratuluju.

Jo a Grej, divala jsem se na fotecky vasi prestavby, vy jste si teda makli, to jste ten domecek koupili a kompelt predelali? Klobouk dolu..

michina
25. bře 2008

Jste tady nekdo???? Kdyz uz konecne se sem dostanu i z prace, tak je tady mrtvo... 😖 No jo, vsichni se asi snazi.. 😵 Pokud ja mela OVu ted o vikendu, tak je to smula, protoze jsme byli na navsteve, takze manza mel strach, spali jsme u nich v obyvaku na rozkladacim gauci... a to ja bych do takoveho vzrusujiciho sexiku sla.. vzdycky je tady prinejhorsim perina.. A navic, ve tri rano vsichni stejne spali, takze ja usla nakonec jako drevo, protoze vikend byl opravdu parici. V patek koncert, v sobotu dalsi koncert, v nedeli zabava, pokazde s nejakym alkoholem a v posteli rped jednou urcite ne... Ale bylo to moc fajn, jen pocasi v Orlickych horach nebylo nic moc.. a zadek mam zmalovany akorat od manzi. Ten vykuk si uz od noci pod ten rozkladaci gauc schoval tatar a pak si pockal na me prvni otevreni oci a jelikoz jsem mela kratkou kosilku (nastesti aspon kalhotky), tak to pekne na stehnech mlaskalo..

grej
autor
25. bře 2008

baruško! To je skvělá zpráva!!! Moc si to zasloužíš. Vždyť už sis toho hrozného taky užila až nad hlavu 🙄
Držím palečky ať to jde jen a jen dobře!!! A přijď se na nás podívat častěji 😉

Michi - nene, to je barák manži (teda manži a tchána). Jen jsme se pustili do přestavby, protože se tam pořád jen něco přidělávalo, přilepovalo a tak. Tak jsme se rozhodli, že tomu konečně dáme nějakou fazonu a zvětšíme si to 😉 Díky, byla to fuška, ale stálo to za to🙂

A jak je tobě? Jak vám jde zase snažení? 😉

michina
25. bře 2008

Snazeni jde pomalu, manza si nejak odvykl... on mu ten sexualni apetyt s vekem nejak klesa a radsi si da zvanec.. 😀 Vsak uz jsme se tady o tom jendou bavily. Ale 15. a 16.den se mi ho povadlo svest, jednou vecer a pak hned rano, takze v dobe OVU (asi 17.-20.DC) uz byl totalne vyrizeny 😠 . Ale ted se cely tyden dovolenkuje s bratrancem, ja nemam narok na dovcu a on ma jeste zlonska, tak snad prijede odpocaty! 😉

michina
25. bře 2008

Takze v bracku bydlite jeste s tchanovcema a jak vychazite?

grej
autor
25. bře 2008

Michi - tak to je fakt úplně všude stejný. Ten můj kdyby bylo po jeho, tak sexuje tak max jednou za týden, spíš tak za 10 dní. Což je fakt síla 🙄 Ovu jsme teď taky prošvihli, protože jemu se "prostě nechtělo" 😠 Hlavně že miminko chce, že jo...

S tchánovcema vycházíme poměrně dobře. Oni každý rok jezdí přes léto na chalupu. Ojdíždí tak v květnu a vrací se někdy v listopadu, v prosinci. Takže vlastně půl roku jsme téměř sami. Letos ale asi nikam nepojedou, tchýni onemocněla maminka (95 let!!!), takže se o ní musejí starat. A na chalupě by to nešlo.
Jinak je to vcelku bez problémů. Jen mají naprostý přehled kdy kdo z nás přijde domů a jak máme trochu zpoždění, tak už vymýšlí, kde asi tak jsme a pak sondují, aby věděli, kdo z nich dvou má pravdu 😀

mufy
25. bře 2008

Baruško taky ti moc gratuluji a jsem ráda,že se miminko pořád drží.Neboj už se nepustí. 😉 Ty tajnůstkářko,ale my tě plně chápeme. 🙂 Taky bych to nikomu něřekla,kdybych měla takové problémy.

Michi a Grej jak vidím,všude je to se sexem u chlapů stejné.Ten můj taky kdyby nemusel,tak nesexujeme nikdy. 😠 Ale někdy mu to dám najevo a už se to zlepší,teď ho musím taky nějak svést,jelikož ´budu mít po víkendu ovulku. Sice nevím,jestli to má u nás nějaký smysl,ale zkoušet se to má pořád,že? 😀

michina
25. bře 2008

Hihihi, to jsou dobří špioni...

Taky nechápu, jak ti chlapi na to nemůžou mít chuť. Navíc manža se o tom konkrétněji prostě odmítá bavit, protstě už nemá chuť a basta. Už jsem zkoušela metodu, že senebudu snažit a nechám, až bude "loudit", ale to bych se načekala, ba naopak, ještě by si zvykl na to málo a pak by to bylo ještě horší.
Taky jsem mu říkala, že mi v nemocnici sliboval, že mi do čtvrt roku udělá mimino a hotovo. Tak jsem jen tka pronesla, že to ale samo nepříjde, že se musí snažit. Tos měla vidět ten pohled!! 😀 😀 😀

michina
25. bře 2008

Ahoj Mufy, taktak, když se ozvu, tka se chvilku snaží, ale pak to zase sklouzne do toho mála..

grej
autor
25. bře 2008

No, fakt stejný...
Taky už jsem zkoušela všechno možný. Jenže jak říkáš - to bychom taky pak nemusely mít sex nikdy, co? Jenže ono je to taky těžký, já se vždycky zařeknu, že budu jako on a taky zkusím někdy říct "že jsem unavená, že nemám chuť", jenže pak vždycky podlehnu 😀
Víte co je nejhorší? Jako ještě bych pochopila, kdyby mozek chtěl a tělo ne. Jenže u manži je to někdy i naopak! Normálně je připravenej, ale furt mi tvrdí, že se mu nechce!!! To bych ho zabila...

Zkoušela jsem už i variantu, že budu vyhrožovat, že si to teda udělám sama a čekala jsem, že se na mě vrhne a prd. Normálně mi to už i dvakrát navrhnul. že on jde spát a já ať si dělám co chci, a ať se nebojím, že jeho to nevzbudí 🙄 🙄 Občas si připadám jak nymfomanka.
Blbý je, že když máme delší půst, tak mě se do toho taky pak už nechce. No a když pak konečně dojde na věc, tak zas manža samozřejmě nic nevydrží že jo. A to jsem zpruzená znova.

Sakra - to jsem se rozepsala 😀

grej
autor
25. bře 2008

Tak u nás nezabírá ani to že se ozvu 🙄 To je spíš ještě horší. On totiž ten můj ješita nesnáší jakoukoli kritiku, natož těhle citlivých míst. POřád poslouchám, že je prostě unavenej z práce...

michina
25. bře 2008

Grej, mluvíš mi z duše, u nás je to taky, tělo připravený, mozku se nechce, ale to se pak tělo lechce připraví, že už prostě pak musí. Kolikrát mi pakj trvdí, že vlastně vůbec nechtěl a že jsem ho znásilnila. A to pak poslouchám u kamarádek - já mam tak naruzivýho chlapa, on by mohl furt a já už nemůžu. To mi líčila jedna, která si našla Němce (žije tam) a tak říkala, že ho totálně jeden večer zničí sexem, říkala, že to bylo 4x za sebou a že vůbec nespali a když pak ráno otevřel oči, tak mohl znova. To ji málem kleplo.. 😀

grej
autor
25. bře 2008

tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Už jsem se bála, že je chyba ve mě 😕

No tak 4x za sebou bych to teda nemusela. Mě by stačilo jednou a pořádně 😅 😀

Ach jo, vůbec se mi nechce domů. Máme tichou domácnost a navíc ještě musím umejt koupelnu, což úplně nesnáším 😠

michina
25. bře 2008

Já jsem sameček domeček, manža přijede až v neděli, asi, takže dneska jdu cvičit, zítra do angličtiny (ta se vyjímečně odehrává v hospůdce) a pak se chystám skládat komodu, kterou si dneska koupím v Jysku. Už kolem ní chodím měsíc, furt stála 4tisíce a teď ji slevnili na 2500 a ještě pořád přemýšlím. Ale asi ji dneska koupím...

michina
25. bře 2008

Taky jsme se v neděli pohádali, ale nic šíleně vážného, uraženou zvládnu hrát tak pár minut..

grej
autor
25. bře 2008

To je velká sleva - do toho jdi🙂 My jsme si takhle koupili tu skříň do ložnice. Z nějakých dvanácti jí slevili na osm a půl 🙂
Angličtina v hospůdce - to bude příjemný, ne? 😉

Já už bych šla taky někam cvičit. Hrozně kynu. Kámoška mi dala tip na trampolínky. Vypadá to supr. Jen nechci teď začínat, když stejně za chvíli budu stimulovat. ALe jestli to IVF nevyjde, tak si kupuju permici 😉

michina
25. bře 2008

Já to ted neresim, proste na to nebudu myslet, teda myslet budu, ale nebudu se omezovat. Jdu do posilovny, už jsem byla minulý týden, asi po roce, do neděle mě všechno bolelo. Já přibrala 5 kilo od te doby, co jsem v nové práci, dneska jsem se ráno vážila a mám 72 Kg!!! Měla jsem tak 67 - 68, max 69, když bylůo u 70kg, to bylo po totálním přežrání, ale ted jsem se vážila ráno před sníádaní.. Ale obávámse, že jíst budu asi furt, tak se aspoň začnu hýbat a musím brzo otěhotnět.. 😉 A jak to máš teď s tou stimulací? Co tě čeká a kdy?

grej
autor
25. bře 2008

No já přibrala taky nějak kolem 3 kg. Měla jsem tak 67, teĎ mám 70. A to všechno od laparky v prosinci. Kolem břicha už mám slušnou pneumatiku 🙄

Mám v sobě první injekci na zastavení vaječníků a tuhle sobotu začínám stimulovat. Když to půjde vše jak má, tak nějak 9.4. by mi měli odebrat vajíčka. Tak jsem zvědavá.

michina
25. bře 2008

tak ti budu držet palec.
Taky mám pocit, že od te operace v lednu taky tloustnu... Pneumatika je fakt slušná, opravdu jako plavací kruh, děs!!!!!! 😖 😠 😒 ☹ 😨 🙄 😕 😔 😝

grej
autor
25. bře 2008

Díky. Snad to půjde jak má.
Je to divný, co? Místo abychom pěkně po zimě začaly ty tuky odbourávat, když už nejsou potřeba, tak se to ještě nějak kupí, či co. Fakt vopruz. Už mívám občas i problémy projít se před manžou nahatá 🙄 😔

michina
25. bře 2008

Nápodobně, hele nejsme my sestry? 😀
Loučím se, pro dnešek mizím a jdu teda do té posilovny, ale nejdřív si koupit tu komodu..
papapa, zítra.

grej
autor
25. bře 2008

Je to sranda, co? Myslím, že jsme začali kecat hlavně o tom, jak máme stejné muže a teď zjistíme, že jsme stejný i my dvě 😀

Jak jsi na tom vůbec s měřením? Koukala jsem, že to pěkně flinkáš 😀 2x za měsíc, to není moc dobré score 😉 😀

sroubek
25. bře 2008

no holky s tím sexem nápodobně..občas jsem měla pocit, že ho už obtěžuju a sexuálně haraším 😀

grej: ten tvůj je drsnej...s tím, že ať si to klidně uděláš sama 😉 ...to by Pavel jako ješitnej lev asi nezkous...

no teď je se vším na čas útrum

jinak baruška 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 úžasnýýýýýýýýýýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nemám slov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

grej
autor
25. bře 2008

Tak to mi pak holky řekněte, kde vznikaj ty fámy, že chlapi jsou náružíví a ženy jsou frigidy co je pořád bolí hlava.
Ve svém okolí mám jen jeden případ, kde to je naopak (kde kluk chce a holka ne), jinak je to všude stejný jak u nás!!! To je tak nespravedlivý... Chlapi mizerný. Místo aby byli rádi, že maj doma čupr ženy, který je chtěj, tak si ještě dovolí odmítat. Já kdybych takhle manžu pořád odmítala, tak už bych se začala bát, že mi začne lézt za jinou, aby si to vynahradil... A jim je to úplně buřt 😖

Sroubku - no to mi tuhle poradila kámoška. že to na toho jejího zabírá a vždycky když takhle začne vyhrožovat, tak on se na ní vrhne. Tak jsem to zkusila taky a bylo mi řečeno to co už jsem napsala. Ať si to klidně sama udělám, že jemu to neva 😀 A ještě mi radil, ať si k tomu vezmu vibrátor. 🙄

Sakra - není nakonec frigidní on??? 😀 😀 😀

grej
autor
25. bře 2008

Tak já se loučím berušky. Mějte se krásně, já jedu na poštu, k účetní, nakoupit a pak na tu hnusnou koupelnu 🙄
Páááááá zítra.

michina
26. bře 2008

Dobrý ranko..

Grej, máš pravdu, měření BT flákám, manžovi vadí to pípání teploměru.. Kdyby byl nějaký bez toho. Teď je ale celý týden pryč, tak měřím a je to záhul, já se totiž odnaučilavstávat na první zazvonění a ještě si to tak dvakrát přešteluju, ale když musím měřit, tak hned po prvním probuzení a to je pro mě za trest.. Nicméně, do konce týdne to vydržím.

JInak se připojuju ke všem vašim hláškám o chlapech, jen jsem ještě nenavrhla, že si to udělám sama. Tak nějak nemám odvahu, co kdyby řekl, že se bude dívat? Sice by už to pak třeba nevydržel, ale já nevím, jeslti bych to zvládla teď já... s tou pneumatikou, co jsem si půjčila a oni už ji sakra nechcou zpátky!

Tak, berušky, jdu snídat a pak do práce, takže se ozvu později, stejně tady nikdo tak brzo není... 😎

mufy
26. bře 2008

Dobré ráno kočenky.
Teda vy jste se ale včera rozepsali. Kdyby to ti vaši chlapi viděli,určitě by se na vás pak vrhli.

Já mám doma to samé, jak už jsem psala. Někdy na něho neplatí nic.Ale když jsem mu párkrát řekla, že si to jdu teda udělat sama, tak potom samozřejmě přišel,protože to nevydržel. 😀
No někdy mi taky připadá,že to chci furt,ale když mě to nestačí 1x za 2 týdny.Jenže chlapům to tak zřejmě vyhovuje. 😠

Jinak s tou pneumatikou kolem pasu - tu mám taky a moc velkou. Začala jsem trošku cvičit,ale to nestačí. Do posilky mě nikdo nedostane,protože samotné se mi tam nechce.

Včera jsem ani neměla čas se rozloučit. 😒

grej
autor
26. bře 2008

Dobré ráno berunky🙂

No MIchi to je taky fakt. Asi bych to před ním taky nezvládla. Za prvé kvůli pneumatice a za druhé u toho musím být sama. No ale třeba by to ten náš sexík trochu okořenilo. Už mi to přijde tak stereotypní. A manža nějak nemá zájem o změnu 😒
To je sranda s tou pneuškou - tu mojí taky nikdo nechce 😀

Holky když nevyjde IVF, tak začínám cviičit trampolínky. Dala mi na to tip kámoška a vypadá to fakt dobře!!
http://jumping.mm-comp.cz/