Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

majmuna
29. únor 2008

Je ted jsem si kdyz to ctu vzpomela na napomadovanyho Travoltu 😀 Neco podobnyho ne? Jenze na to se mu kocky bodnou....dneska se laka na zlaty kreditky 😀

grej
autor
29. únor 2008

Jo, přesně...
Ale uklidnila jsi mě Majmu, dík 😀 Zlatou kreditku nemá, takže pohoda 😀

mufy
29. únor 2008

Teda vy jste toho dneska napsaly, já vás musím později dočíst. Mějte se pěkně už valím ,musím ještě na poštu, tak papa a krásný víkend a v pondělí na mě myslete. 🙂

majmuna
29. únor 2008

Grej vzdyt ma zlatou zenskou doma....co mu schazi 😉 😀

Vcera se me M zeptal kterej rok jsme se poznali....pak mu doslo ze spolu budeme uz 10 let a jen dodal ze jsem po deseti letech pekny sumo a dal mi hudlana na pupika 😀

grej
autor
29. únor 2008

To je zvláštíní, jak si ty chlapi nic nepamatujou, co? My jsme s manžou pátý rok a dám ruku do ohně za to, že kdybych se ho zeptala který den jsme se poznali (a brali ho jako výročí seznámení), tak si ani netipne rok, natož den 😀
Tuhle se hrozně divil, že si pamatuju, kde jsme byli na prvním randeti a co měl on i já na sobě...

Mufy - měj se krásně, budem na tebe moc myslet a ty mi koukej napsat, ať tady holkám můžu referovat 😉

majmuna
29. únor 2008

Mufy pa pa 😉

Grej no co by si jeste po hlave rodiny chtela? 😀 Vzdyt to je tak nepodstatny 😀

grej
autor
29. únor 2008

JO - tak nějak to přesně říkal - nepodstatný... 😀
Ach jo, už bych šla domů. Jenže ono se není na co těšit. Musím na poštu a pak nakoupit 😠 A to se mi fakt nechce.
A opět netuším, co vařit o víkendu 😖

majmuna
29. únor 2008

Hele to ten muj se trefil do rocniku ale uz dal nevzpominal....moc dobre vi jak jsem se kvuli nemu natrapila nez pochopil ze jsem ta prava 😀

grej
autor
29. únor 2008

Tak to my to měli rychlý, takže žádný trápení na začátku nebylo. To si vybírám až teď 😉

Hele co mám vařit? POradí mi někdo?

majmuna
29. únor 2008

Ja ti asi neporadim....mam chut na cocku ale co kdybych zacla rodit? To by mohl bejt peknej trapas....treba by se doktorovi zvedla ofina nebo odlitlo tupe 😀

grej
autor
29. únor 2008

Bože Majmu 😀 Jsem si to představila 😀
Čočku jsme měli nedávno...
Už půl roku se chystám dělat koprovku a nikdy na to nedošlo. Kopr jsem vždycky vyhodila. Tak přinejhorším zkusím to...

majmuna
29. únor 2008

No po tech omackach ja taky tooooo 😀 Cibulka dela svoje 😀 Ale s vajickem a bramburkem bych si ji dala....ja ale potrebuju nutne vedet kdy to na me prijde...jinak se strachy nenazeru 😀

grej
autor
29. únor 2008

hele neboj, on ti to tam ten klystýr stejně prožene, že nebudeš mít na prdy ani pomyšlení 😉

majmuna
29. únor 2008

No ja ne ale moje streva 😀

Jezis ze spoda se ozyvaj nejaky divny zvuky vrtacky tak se du mrknout na strevo...urcite vsechny clanky naramku zababrala od pajky a ted to chce zaretusovat 😠 😀

grej
autor
29. únor 2008

Tak držím palce ať to moc nezkoní😀

sroubek
29. únor 2008

jo..sranda je holky s váma...jinak jsem si včera zamluvila červené botičky jakoby piškotky...tak jdu do nich paaacek 😵

jo a u nás.to neví ani jeden z nás pořádně...kdy to bylo..ton první rande..my to měli komplikovaný...já 😕 .kterej kluk a tak...no vybrala jsem mooooc dobře 😉

ale občas je na zabití..např. hádejte na co uklidnujícího jde s kamarádama dneska do kina...na Ramba a předtím na večeři...mnam 😉 ...tak paaapaa a já se už chstám zakrývat si u Ramba očíčka aby to prcek neviděl 😎

mikulka
29. únor 2008

Holčiny, díky, moc jste mi pomohly.
šroubku, a už máš šaty vybrané? A jak se cítíš?
mufy, ty máš dovolenou? někam jedete, nebo budeš odpočívat doma?
graj, koprovku jsem chtěla vařit taky, jenže pak přišla vlna, která trvá, že nemohu nic z mléčných výrobků. Beru místo toho Kalcium.
Nám jednou net jde, pak zase ne, tak nevím, co s tím je.

mufy
1. bře 2008

Ahojky holky ozývám se z domova a nedá mi to,abych tu něco nenapsala.

Majmunko já se ale nasmále při té větě, že si nemůžeš dát čočku, co kdyby to na tebe přišlo. No tak by to přišlo. 😀 Víš, s čím se tam u toho setkávají? To by ses divila. 😀

Jinak s tím seznámením, manžílek taky určitě neví rok a den,kdy jsme se dali dohromady,ale zase si pamatuje, jak mě zbalil a při každé příležitosti to vypráví. 😀

Jinak já budu chodit na net i když budu mít dovolenou. Zrovna v pondělí budu mít celý den volno od miláčka,protože bude pryč s klukama až do noci.Tak se asi večer budu nudit.Jenže já nemám žádnou kámošku,která by se mnou šla na pivko. Škoda,že nebydlíte kousek ode mně. 😵

Tak se tu mějte a myslete na mě v pondělí a já vám pak napíšu jak jsem dopadla. 🙂

michina
2. bře 2008

Taky se musím připojit aspoň o víkendu...

Mikulko, doufám, že už je ti lépe na dušičce, ža už je dušička v peří, jak říká můj manža, to jako že jsi spokojená. Pokud to nejde s manžou si promluvit a zeptat se ho, tak určitě, až bude pupík větší a "něco" se tam bude hýbat, protstě až to bude viditelné a hmatelné, tak uvidíš, že se bude chovat úplně jinak. On ještě teď může navíc mít strach o tebe, když slyšel, že je to rizikové, a pokud, jak píšeš, si nic nepřečetl, tak třeba má strach, jetsli o to zase nepříjdete, že by vás to oba moc ranilo, tka se obrňuje už dopředu. Prostě neví, jak se má chovat a co cítit, je to přece jen chlap. Dej mu trošku času.

To já mám teď dušičku opravdu v peří, manža je fakt úžasný... chodíme na procházky (no dneska byli před bouřkou, to svítilo sluni a bylo teplo, takže hodinu a 30 minut!!), v pátek jsme utekli z práce dříve a byli jsme se kouknout v centru po obchodech,t ak jsme procházeli městem a prodávali tam jarní kytky ve stánku a musím říct, že jsem úplně čuměla, když pronesl, koupím ti tulipány, chceš? Tak má doma ve váze tři bílé, nádhera... Jen mi už vypily vodu z vázy a já si toho nevšimla, až když klepěly dolů, ale vypadá to, že jsem je včas zachránila.. 🙂 To jsem já a kytky..

Tak si užijte zbytek neděle a pondělí hezky začněte, rychle to uteče a navíc jsou tu za chvíli velikonoce a jedno pondělí bude volno, hurá!! A jen optimistické myšlenky a úsměvy na svět!!! 😉

grej
autor
3. bře 2008

Dobré ráno holky,
to byla ale vichřice, co? My jsme zrovna v sobotu jeli do Dobřiše a chytlo nás to naštěstí akorát když jsme byli u pumpy. Vypadalo to fakt šíleně...
Rozbilo mi to krabici na cukroví, co jsem měla na balkone☹

Moc na tebe myslíme Mufy!!!!!!! Ať je sliznice pořádná, když už jsi jí tak podporovala!!!

majmuna
3. bře 2008

Ahojky 🙂

Mufyku drzim palce...uz zadny spatny zpravy!!!!!! 😉

Grej a ty bud rada ze ti to nerozbilo makovici 😀 Me nejvic nasrala ta babka na tom libeznickym hrbitove...jde posvitit Bedrichovi a mala to odnese ☹

grej
autor
3. bře 2008

Ahoj Majmu,
to jo, babka jedna pitomá. Oni si totiž lidi myslej, že si všichni dělaj jen srandu a že ta varování jsou jen tak pro srandu...

Holky řeknu vám, že se ve mě ty hormony nějak mlátěj. Zabila bych sama sebe jak jsem protivná... a lítostivá...

majmu - a co to, že jsi tak brzy vzhůru?????

majmuna
3. bře 2008

Ja lezla z pelechu uz v 7.....M mi nastesti vzal veci na puncak a tak jsem myslela ze nebudu muset do ulic....to jsem se ale spletla...musim pro tatu pod Petrin do spitalu...zase se mu udelal ten pistel a jeste vcera s horeckou soferoval fofrem smer Praha....ve Vyskove mu to nechteli rozriznout 😠

majmuna
3. bře 2008

Grej nezabijej se at muzes vyuzit ty poblazneny hormonky na manzu 😉 Ted jsi nastartena jak pri stimulaci 😉 🙂

grej
autor
3. bře 2008

Jé☹ chudák taťka☹ Hlavně, aby mu zas bylo brzy dobře... Se ve Vyškově bojej, jo?

No, v sobotu už jsem manžovi trošku ukázala zač je toho loket a snad si začne zvykat, aby ho to pak při tý stimulaci neporazilo 😀

majmuna
3. bře 2008

Jo jsou tam sraci 😠 Pritom mel tata papir od doktora z Prahy ze mu to muze kdykoliv udelat aby nemusel cestovat nekam v takovejch bolestech....

Ty tomu Dudovi teda davas kotel 😀 U nas bylo sou vcera....ale uz se probral a je mazanek 😅

grej
autor
3. bře 2008

No znáš mě, tak takovej kotel to u nás nebyl. Ale jak manža není zvyklej, tak koukal jak puk 😅 😀

Ach jo, doktoři mi poslední dobou pěkně lezou na nervy. POřád se jen něčeho bojej a chtěli by pořád víc peněz...

majmuna
3. bře 2008

Grej a to jsem ti nestihla povypravet jak mame v horeckach blouznil a co ji povidal za veci...jeste ted jsem z toho mimo.... 😔

grej
autor
3. bře 2008

Beru☹ To je hrůza☹ Ještě že jste taková silná rodina, co? Zvládáte toho hodně...
A jak je na tom taťka teď? Už jen odpočívá po operaci?

majmuna
3. bře 2008

Jeste ho nerizli a teprve ceka co bude...myslim ze ho nejdriv zase budou honit po predoperacnich vysetrenich....uz jsem oblecena abych ho mohla jet vyzvednout....sere me ze ho neoperovali uz jak tu byl minule...to mu rekli ze se to vyhojilo skoro samo po tech injekcich a velky hovno......jeste do toho zacnu rodit a bude vymalovano 😀