Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
29. led 2009

Artep - no to si teda fakt užíváš. Takhle dlouho zvracet... ALe moje kámoška taky zvracela do konce 4 měsíce a pak jak když utne 😉

Mufy - no jasně, budeš z toho mít určitě dobrý pocit že jsi udělal někomu radost než že jsi to vyhodila.. 😉
To víš že jo, vaječníky jsou taky hotový z těch hormonů...

artep26
29. led 2009

Grej já bych tááááááááák ráda nezvracela, ale zase na druhou stranu si zakazuju nadávat, vždyť jsem po tom tak dlouho toužila 😀 😀 😀

mufy
29. led 2009

Tak to já bych zase ráda zvracela, jen aby se to podařilo. 😀

Ode dneška si zavádím Utrouš 3x2 a dá to teda fušku. 😀

artep26
29. led 2009

Mufy já nebyla jiná, všechny jsme si přály zvracet, i já 😀 😀

Jo jo Utrouš, to je věc. Byla jsem ráda, že jsem se ho zbavila 😠

grej
autor
29. led 2009

Jasně holky, já si taky nadávám, když mě popadne nálada si stěžovat, že mi překáží břuch. A říkám si - ty blbá, tak dlouho jsi po tom toužila, tak nenadávej 😉 To je normálka...

Ty jo - 3x2, to je darda. Já měla 2x2 a bohatě mi to stačilo 😀
Zkus brát MagneB Mufy, prý to zabrańuje nežádoucím stahům dělohy. Až se ti to vajíčko oplodní, tak ať má co nejjednodušší cestu k uhnízdění 😉

jmisa
29. led 2009

Ahoj.
To magne je správně MAGNE B6 🙂

Já měla prvně utroš 2-2-2 - to byl děs a pak už po dvakrát jen 2-0-2.

grej
autor
29. led 2009

Díky za opravu Jmis. U nás v lékárně teda neznali ani MagneB, takže to vyšlo na stejno 😀 Ale pak přišla vrchní magistra, nebo jak se jim říká, a už to znali...

jmisa
29. led 2009

No já právě, že někdy to neznaj, tak aby to bylo přesný 😀 😀 Na mě taky jedna lékárnice koukala, ale druhá věděla hned.

mufy
29. led 2009

Tak to si hned dneska koupím, díky za info. A s tím Utroušem je to mazec.Ale zase kdyby to mělo pomoct tak proč ne. 🙂

Holky jakej je rozdíl mezi Pregnylem 5000 jednotek a 10.000 jednotek? Mě teď píchli 10.000 a minule jen 5000.

grej
autor
29. led 2009

Ty jo, tak to netuším... Mě prostě píchli Pregnyl a bylo 😀

artep26
29. led 2009

Já taky brala 3*2 a to až do konce 12tt, vůbec mi to nesnížili 😠
Pak mi ještě půl platíčka Utrouše zbylo, tak jsem ho 3*1 denně polykala, na zavádění už jsem prděla 😅
S tím Pregnylem taky nevím, mně píchali 5000 a když mě to píchala doma zdrav. sestra tak taky 5000. 😒

mufy
29. led 2009

Hm tak uvidíme.Já bych tak ráda testovala,ale to nemá smysl, když tam mám tolik jednotek,stejně by to bylo k ničemu.Pak by byl test třeba pozitivní z Pregnylu.Ach jo,to zase bude čekání.

grej
autor
29. led 2009

Na test se vyprdní hodně dlouho Mufy... Až v den očekávaný MS. Fakt. Za to zklamání to nestojí.

mufy
29. led 2009

Já vím,ale mě spíš láká ten adrenalin.Bude to nebo nebude.....????? 😀 😀 😀 Ještě uvidím,jak se budu cítit.

No nic holky, jdu do města ještě vyřizovat plno věcí. Tak se tu mějte pěkně. 🙂

artep26
29. led 2009

Jo jo Mufy, 10 000j. je hodně, nechala bych to až těsně před MS 😉
Holky mě to žehlení tááááááák neba, už tady u toho střídavě stojím 3 hodiny. Ale ještě chvilku a budu to mít za sebou 🙂
Pak si půjdu umýt škebli a razíme do HK na nákup a véču, slíbili jsme Ani pizzerku (fakt luxusní) za výzo. Tak už od 2 otravuje, kdy už pojedeme 😀 😀 😀

mufy
30. led 2009

Ahojky holky,

konečně je pátek.
Zítra se pořádně vyspím.

Artep teda ta Áňa se ale má. Jaký to včera bylo?Užili jste si?

My si včera užili s mamkou, popíjely vínečko a daly si dobrou véču.Pak jsem byla unavená a šla domů.Nevím,jestli na mě ten Utrouš působí.

grej
autor
30. led 2009

AHoj holky,
Mufy, tak to musel být příjemný večer...

Já včera vlítla do Tesca a koupila jsem ten spací pytel a takovou přikrývku.

Dnes tady asi (doufám) moc nepobudu. Něco na mě leze a začíná mě bolet na průduškách ☹

mufy
30. led 2009

Grej tak to mě na průduškách bolí už týden,ale já to mám z toho,jak tak kašlu. Už bych se chtěla vyléčit.
Tak hodně vitamínů do sebe nacpi,ať tě to nechytne tak hodně,jako mě.

Jo a příjemný večer to byl,aspoň mamka přišla na jiné myšlenky.

grej
autor
30. led 2009

Tak už jsem doma a válím se s horkým čajem s citronem a medem. Byla jsem v lékráně a tam mi dali jen Stodal sirup, tak uvidíme, jestli to zabere...

mufy
30. led 2009

Grej ty se máš, tak se hleď kurýrovat,ať jsi zdravá.Chřipka není sranda. 🙂

grej
autor
30. led 2009

No, radji bych byla v práci kdyby mi bylo dobře, co ti budu povídat Mufy...

mufy
30. led 2009

No to já tedy ne, raději bych byla doma. Ale asi tak jen 2 dny,pak bych se začala nudit. 😀
Jen pěkně odpočívej,ať jsi fit. Miminko potřebuje zdravou mámu.

artep26
30. led 2009

Ahojda holky,
jsem tu jen na skok. Nestíhám.
Zítra na týden jedu k ségře do Plzně, tak se jdu rozloučit, protože tam nemá net.
Moc se kočky opatrujte.
Jo holky a neodolala jsem 😅 😅 😅 včera jsme byli v HK a koupili jsme spací pytle pro dětičky. 😀 😀 😀
Jsou boží, snad se mi podaří je hodit do albíčka až přijedu.
Pa pa pa bude mi smuuuuuuuuuuuutnooooooooooooooo 🙂 🙂 🙂

grej
autor
31. led 2009

Ahoj holky, tak jsem padla za vlast.
Včera po návratu z práce mi ještě bylo fajn, pak jsem si na chvíli schrupla a udělalo se mi hůř. A od tý doby se to horší a horší. Na plicích bolí jak prase, ale protože piju Stodal, tak už slušně odkašlávám Ale bolí to, co vám budu povídat. Poctivě studenej zábal na krk, horkej olej na plíce a piju čaj s citronem, kterýho už mám plný zuby.
Teplotu mám jen lehce zvýšenou. Snažila jsem se najít nějaký info na netu, ale bezúspěšně.

Tak jsem nakonec volala do GESTU a tam mi pan doktor (shodou okolností ten, který nám potvrdil těhotenství) řekl, že se nemám bát, že už je mímo velký, tak mu to neuškodí. Že se mám potit doma, že když nemám teplotu, že jsou antibiotika zbytečná. Prý můžu vklidu 2x denně paralen nebo panadol a hodně vitamínu C.
tAK MĚ trochu uklidnil.

Artep - užij si týden u ségry!! Koukám, že se tu rozmohla éra nákupu spacích pytlů 😉 Taky už ho máme doma 😉

mufy
31. led 2009

Grej tak se hleď vykurýrovat.Já měla to samé. Pak jsem sikoupila Mucosolvan a musím říct,že po pár dnech mi zabral tak dobře, že už kašlu málo.Akorát ta rýma se mi pořád drží. 🙄

Artep taky ti přeji krásný víkend u ségry. 😉

grej
autor
2. únor 2009

Ahoj holky, tak jsem doma a ležím. Je mi furt pěkně blbě. Už se naštěstí potím, ale nelepší se o ani za mák. Takže dnes se chystám k doktorce, protože se obávám, že si s tím tělo moc neporadí, když se to od pátku jen zhoršuje ☹

mufy
2. únor 2009

Grej tak to jsi udělala dobře, že jsi doma.Zajdi si k doktorce a kurýruj se.Já taky ještě nejsem zdravá. Už to přecházím týden a měla jsem raději taky zajít k doktorce a ležet doma.

Včera jsem zkusila test,abych věděla, jak dlouho se drží Pregnyl v těle. Byla jsem 5 den od injekce Pregnylu a musím říct, že čárečka byla krásně viditelná.Takovou jsem ji ještě neviděla. No jo, ono 10.tisíc jednotek je asi vážně síla. Tak jenom tak, chci jen vědět jak dlouho v těle působí.Je to adrenalin. 😀

grej
autor
2. únor 2009

Bohužel stejně nevím, co mi dotkroka dá. Atb SE MI MOC brát nechce a paralen nezabírá ☹

Ty jsi masochista Mufy 😀 Kdy holdáš testovat na ostro?

mufy
2. únor 2009

Grej no když chci vidět, jak ten Pregnyl v těle působí,tak to chci zkoušet co 2 dny. Mě by to totiž moc zajímalo.Takže to budu zkoušet až do očekávané MS.Koupila jsem plno testů, objetovala jsem peníze a uvidíme,jaký bude experiment. 😀

michina
2. únor 2009

Mufy, ty jsi fakt ďas, ale aspon i my tady budem na konikovi pak chytřejší 🙂 Prý po 10 dnech už by tam nic nemelo bát. Tak jsem zvědav... 😅

JInak já začínám špinit, tak to vidím do 2 dnů na MS a začínám brát antikoncepci a hurá, pak píchance. Holky, jás e tak těším!

Grej, pekne se vylez! Urcite bude brzy lip, a je zvlastni, že paralen nezabira, co treba poradit se at ti zkusí nějaké jiné leky něž ATB...