Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mikulka
3. čer 2010

mufy: moc ti to sluší!

šroubku, koukala jsem na fotky, děti jsou nádherné!!!!

zanetik
3. čer 2010

Ahojda holky zdravím a nestíhám 😅 čím to je?
Počasí hnus to ani nekomentuju, za týden jedeme na svatbu na Slovensko, tak scháním kde co, ani nevíte jak těžké bylo sehnat šaty a botky holkám...jinak jsou po druhé v životě nastydlý, tak trochu protivný, do toho Veru asi zas zuby, ale už jich má plnou pusu 😅

Michi je mi to líto,ale teď si fakt myslím, že ty pokusy byly zbytečný a s tímhle doktrorem to musí dopadnout na jedničku!! Mám ráda tyhle pozitvní věci, já jsem spíš taky taková...člověk nic nenadělá, chce to jít dál a věřit a žít!!
I když kamarádka teď přišla o mimčo v 36tt a to bych asi taky dlouho rozdejchávala, ale myslím, že bych šla rychle do dalšího, abych neměla čas na to myslet a užírat se tím...

Šroubku fakt krásný děti...
Mufy pěkný bříško,slečna roste do krásy 😉
Majmu taky jsem si nestěžovala dokud to nezačlo všude líst, padat, něco si krást a řvát 😅, ale noci spíme celý od 3m a předtím jsem je musela budit na kojení.

Už mi někdo řeknete proč mi nejdou vkládat fotky jak to děláte?

grej
autor
4. čer 2010

Michi - miluju tvůj pozitivní přístup 😵 Je správný na tom hledat vždycky něco dobrýho - že se to zas neuhnízdilo někde jinde...
Příště už to vyjde. Budou připravený na tvoje hůř reagující hormony a bude to!!!!

Zanet - Kačka nespí celou noc ani teĎ 🙂 Ale co jsem přestala kojit, tak se budí už jen asi dvakrát, takže pohoda.
Normálně dole pod obdélníkem na odpověď je napsáno "přidej fotky k příspěvku". Na to kliknu a je to🙂

Musím taky stáhnout a přidat nějaký fotky. Mám jich zase ve foťáku dosta a nějak není čas je stáhnout...

Muf y- to mi uteklo - vy už máte jasno, že to bude holčička? Mě to možná řeknou na konci června, tak se těšíme.

Dnes mám masáž, tak za chvíli vezu Kačku k mámě a už es nemůžu dočkat. Moje záda jsou totálně v prd..li...

majmuna
4. čer 2010

cau holky 🙂

michi taky verim...ted uz to bude sup sup... myslim ze jsi mela s tim doktorem kliku 😉 treba to bude takovy osudovy setkani s krasym koncem 😉 🙂

michina
4. čer 2010

Mikulko, na hysteroskopii jsem objednana hned na pondelí, ale pokud mi neskoncí MS, tak pozdeji, asi ctvrtek.

Holky, dneska je sluni, tak mamka říkala, že me vyveze ven na nákupy a protože mám nemocenskou tak do Opavy, abych nikoho nepotkala. Jás e tak tesim mezi lidi po tech třech týdnech, to ani nevíte jak, tak zatím papa. 😵

mikulka
4. čer 2010

michi, ty jsi stejně super kočka. 😉

michina
4. čer 2010

Holky, musím se vám pochlubit, musela jsem si dneska udělat po tom všem radost a koupila sjem si nový mobil.. 😎 Byla už jsem u Vodafone 2 roky, takže sjem mela narok na novy se slevou.. nepotřebovala jsem nový, jen se mi líbil a byl lepší než ten můj, celodotykový a s Wi-Fi.... 😅 Tak mám aspoň takhle radost, manža to ještě neví, tak jsem zvědavá, co bdue říkat... 😀 No někdo utrácí za hadry, já za mobil... 😀 😀

Tak už vím, co budu dneska celou noc dělat 😀 manža přijede až někdy ve čtyři ráno, je u maminky a veze ji ve tři rano na sraz, odjizdi na dovolenou na kola do Svycarska, to mám dobrou tchýni, co? 😀 Takže to pak rovnou vezme domu, takže ho čekám kolem půl čtvrté až čtvrté ráno... jsem zvedava, ejslti si jeste v tuhle dobu budu hrát se svým novým mobilkem.. 😀 Já jsem na tyhle věci úplně ujetá, miluju zkoumat všechny ty nové funkce! 😅

Tak papa a dobrou noc! 😵

grej
autor
6. čer 2010

tak Michi - pokud ti skončila MS, tak držím palce na zítřejší zákrok!!

Na mě holky vlezla hnusná chřipka a Kačka má taky rýmu ☹ By mě zajímalo, kdo to na nás prsknul☹ Bolí mě celý tělo, krk mám v jednom ohni a rýmu jak trám. A to všechno se mi rozjelo během dneška. Stříkam bioparox a večer si vezmu homeopatik, tak snad to brzy zabere.

zihu
7. čer 2010

@grej tak prosim te co nejvic odpocivej, at mas silu vscehno zvladat, stejne mas muj obdiv ale ono co muze clovek delat, nez to nejak zvladat, co? drzim palce, at je ti i Kacce brzo lip a posilam trochu tepla!!!!! 🙂

@michina teda ty si ale hracicka, ja zas vetsinou vybiram mobil, aby nebyl zytecne nabuseny, protoze to vubec nepouzivam, ale je to dnes uz skoro nemozne najit nejaky zakladni tel., co by jen psal, volal a maximalne!!! fotil 😅

sroubku, krasne fotky.-)

zihu
7. čer 2010

a v albu dalsi fotky, Baja uz ma rok🙂

zihu
9. čer 2010

teda kde jste kdo? 😅 musim nas posunout dopredu, ....
grej, co takhle nejaka aktualni fotka pupika??? mas vubec cas to sledovat? 😀

grej
autor
9. čer 2010

Ahoj Zihu. Akorát na tom pracuju. Kačka usnula, tak jsem začla stahovat fotky, ale už je zas vzhůru, tak to jde pomalu.
Foto pupíka z minulého týdne přikládám. Foto miminka musím nejdřív najuít a nascanovat.
Právě že vůbec čas sledovat to nemám a je mi to líto. Už jsem asi cítila něco jako pohyby, ale jistá si nejsem. Klid mám jen když si lehnu do postele a to zas hned usnu, tak ani nestihnu cejtit, jestli se prďola hejbe nebo ne.

Krásný fotky Báji!!

copak asi MIchi a její hysteroskopie...

grej
autor
9. čer 2010

Foto pupíku 16tt.
Nevím, ejtsli jsem vám tuhle ukazovala... Kačka a pupík.
Zvíře.

mikulka
9. čer 2010

Ty jsi Grej, pořád hodně štíhlá!
A Kačka je dost podobná tobě, ne? 😉

Holky, zítra jedu s malým do srubu, mám trochu strach, budu tam přes den sama. Přece jen, jsou tam různé nástrahy, jsme přímo v lese. A taky tam nemáme vodu, tak povezu kanystry.
No, snad to zvládneme, a nebude tam takové vedro jako tady!

mikulka
9. čer 2010

Jinak taky myslím na Michi, jak asi dopadla.

zihu
9. čer 2010

Grej,. diky🙂
jinak u tebe teda pupik heeeezky🙂 a Kacka taky, uz stoji?? Baja si stoupa a v zapeti se pousti a furt by tapala, peklo!!! cely den v predklonu😀
mikul, to zvladnete, hezky si to uzijte!!! LES! co ja bych za to tady dala!!! 😀

mikulka
9. čer 2010

zihu, a jak se tam vlastně máte? Je tam velké teplo, zvykli jste si? A jak se tam domlouváte a na jak dlouho tam jste? 😕
Mně, když Kája začínal chodit furt bolelo za krkem a záda. 🙂 😅

michina
9. čer 2010

Jéé, ahoj holky, já vam ani nestacila rict, že na zakrok jdu az zitra, jedu do Olmiku s mamkou, MS skoncila až v pondělí večer. Ale aspon sjem si jeste uzila par dnu volna...
Takže dám pak vedet. 🙂

grej
autor
9. čer 2010

Michi - tak znovu - moc moc moc držím palce !! 😉

zihu - Kačka stojí neustále. Teda bez držení vydrží stát tak dvě až tři sekundy, ale jak se drží stolu nebo mě, tak se spíš už jen přidržuje. A stojí nebo chodí okolo něčeho neustále. Ale jako sama se ještě nezvedne.
Spíš mě neustále překvapuje tím, jak nás kopíruje tím co děláme. Nebo co říkáme. Sice tomu rozumíme jen my, ale už říká Hají, hačí, táta, teta, co to je (totoe), haf, čiči, kytí, papat, ještě, pipi, ptáček (to teda děsně komolí, ale je to jasnej ptáček🙂) a umí dělat bů jako kravička a neustále štěká, protože tu máme kolem samý psy 😀
Ví, kde je světlo, vypínač, hodiny a že dělaj tiktak. když řeknu hají, tak si lehne, když si sama sedá, tak si k tomu řekne hačí.
Jo a docela obstojně kadá na nočník. Je vidtě, že jí to v plíně vadí, takže vím, že kadí vždycky dopoledne,t ak jí dám na nočník a ona vždycky bobo udělá. A je jedno, ejstli je devět nebo jedenáct. Prostě mi přijde, že už si na ten nočník počká🙂 Vyčůrá se pokaždé, když jí tam posadím.

Tak jsem jí trošku vychválila a půjdu spát 😀

M ikulko - díky za pocvhalu, ale to jen zkresluje ta fotka. Už jsem zas od začátku těhu přibrala 5 kg a mám 80 😔
Jojo, Kačka je celá do naší rodiny. Spíš je teda po mým tátovi. Jsem zvědavá jetsli bude mít z manžela něco jinýho než nehty na nohou 😉
užijte si srub, v lese bude super!!

michina
10. čer 2010

Teda, Grej, Kačka už je vážně šikovná!!

Jinak já dneska na vyšetření v pohodě, podrobné výsledky se dozvím i s histologií až 21.6. Ale potkala jsem před odchodem z kliniky doktora, který mi hysteroskopii dělal a říkal, že můžu být v klidu, že všechno vypadalo dobře. Tak jsem ráda. Dokonce mi říkali, že si mám nechat nemocenskou až do kontroly... 😕 Já už chtěla příští týden jít do práce, ale když to slyšel manža, tak prý doma budeš! 😀 No nevím, asi uděláme dohodu, že půjdu ve středu. 😀 Já už to doma nemůžu vydržet, zvlástě kdyz je venku tak krásně... a mně už ani nic není. Ted mám mít jen dnes klidový režim (jakože žádné jěždění na kole, říkala mi sestřička 😀), týden se nesmím koupat, jen sprchovat a žádný styk. 😝 A já už se tak těšila... no nic, týden to ještě vydržím. 😀

mikulka
16. čer 2010

Michi, tak to je super, to je hlavní, že sji zdravá. Ještě ale nezakřikuji, až to bude oficiálně. 😉

Grej, Kačenka teda mluví pěkně brzo! To je bezva, to si užijete. 🙂 😉

My se měli ve srubu pěkně, akorát v ne a po moc moc pršelo, kolem srubu to bylo jak bažina, tak jsme se museli vrátit.
Bylo to tam těžší, než v Pze (tahání vody, poslední dny topení atd.), ale přesto jsem tam byla nadšená.
Hlavně jsme byli furt venku a líbilo se mi, že jsem se nemusela na ven moc vypravovat, ani amlýho, moc oblékat a nemusela jsem se malovat. 😉
Místo hluku z aut, co máme tady, zpívali ptáčkové a tak celkově to bylo fajn.
K. zase rostou zuby, a mám pocit, že to tam líp snášel, jak měl nové vjemy.

Taky jsme tam byli na farmě, K. byl nadšený z koz a ovcí, až do ulehnutí dělal furt mééé a bééé a jak se ráno probudil, už zase bylo furt mééé a bééé 😀

Ale víte, co je blbý? Že mi tam začal mykoza. Tam ji dostanu skoro vždy. Asi ze špatného mytí? Nebo ze suchýho wc?
Já se tam teda myju denně, ale v kyblíku, nebo v lavoru a možná to není dobré.. nebo nechápu, proč tam vždycky dostanu mykózu? ☹
Ještě jsem si říkala, že bych se mohla mýt tak, že bych na sebe lila vodu z petky, že by jako byla čistá voda, než když se myju v tom škopku?

V pá jsme objednaní k zubaři-oba, tak na nás myslete. K. jde poprvé. 😕

Mufy: jak je, jak jde ležení? A co už máš pro mimi? Co vlastně čekáš, už víš?

mikulka
16. čer 2010

S tou vodou je to tam prostě blbý. Ale studna by stála min 60 tis, spíš víc... Na to jednak nemáme a kdybychom si půjčili, srub je furt mámy. Nechce ho přepsat na mně kvůli ségře. Takže bychom to dělali na cizím. Do budoucna to stejně chceme řešit, vyplatit ségru. nebo nějak.
On tam nikdo z rodiny nejezdí, je to tam malinkaté, a podmínky velice přírodní, tak proto. 😉 😝

mikulka
16. čer 2010

Ještě musím říct, že mi tam K. krásně spal. Po o hodinu i hodinu a půl, na což vůbec nejsem zvyklá, takže jsem si odpočinula. 🙂

mufy
16. čer 2010

Mikulko tam musí být klid,že? Já už mám teda klidu až až.Ale ještě to nějaký čas vydržím.
Původně bychom měli čekat holčičku,tak uvidíme,c mi řekne doktor na velkém UTZ.Ještě mi chybí hodně věcí,ale to se všechno dožene přes net.Nechtěla jsem to zakřiknout,když jsem měla ty problémy.Ještě vyhráno není,tak vše dokoupím až po 30 tt.
A co ostatní holky? Michi tak jak?

mikulka
16. čer 2010

mufy: já se taky furt bála, tal jsem taky vše kupovala až později. Akorát postýlku a kočárek a takový věci jsme objednávali dřív. 😉
A jak se cítíš, mufy?

mikulka
16. čer 2010

Jinak, holky, stahovala jsem fotky ze srubu a úplně jsem se lekla, jak si jsou na některých fotkách malý s MM podobní! Ono se říká, že část podoby přebírá dítě po rodičích časem, takže u nás to platí. Oni se třeba úplně stejně usmívají. 😉

grej
autor
19. čer 2010

Ahoj holky,
MIkulko - to je skvělý, že jsou si kluci tak podobní 🙂 To má moje příbuzná. Ti si klučinu dokonce adoptovali a je to celej táta! Nikdo by nevěřil, že není jejich vlastní 😉

Mufy - doporučuju začít zařizovat už teď. Břuch bude čím dál větší a praní a žehlení věci je fakt vopruz. U nás to nakonec dopadlo tak,že sice jsem vyžehleno měla, ale nebylo to ještě naskládaný ve skříni, takže manžel pak musel hledat oblečky do porodnice po taškách a absolutně netušil, co je to body a co jsou dupačky 😀

Mikulko - to by snad neměl být problém, mýt se ve škopku... Mě se hodně osvědčilo mýdlo Lactacyd. Dělají i takový napuštěný ubrousky, těma se hodně utírám, když není mytí zrovna optimální.
To spaní malýho chápu, Kačka mi na chalupě taky trošku líp spí. Asi jak jsou tam nový dojmy, tak je toho plná a vyčerpává jí to 😉

Dala jsem na net pár nových fotek, tak dávám odkaz:
http://picasaweb.google.cz/gregorova.jirina/13M...

Michi - tak držím palce na pondělí. Já jdu taky k dotorovi, tak to bude den plný dobrých zpráv 😉

mikulka
20. čer 2010

Grej, a co je to za vlhčené ubrousky, jak se jmenují a kde se dají sehnat?
Holky, mně se zablokovala záda. ☹ V pá jsem nesla K. do takových strmých schoů, kterých bylo asi sto. A od té doby to je. Zítra budu shánět někoho na odblokování, tak mi držte palce, protože nevím, jak to zvládnu s malým. Přece jen pořád je zvedání.

mikulka
20. čer 2010

Grej, Kačka je moc krásná a má krásné oči. Ale je sranda, že je jak ty.

grej
autor
20. čer 2010

Mikulko, ty ubrousky jsou taky Lactacyd. Pod tímhle názvem vyrábějí mýdlo na mytí, buď ve formě gelu nebo pěny. A pak ty ubrousky. Je to takový bílo-růžový balení. Mají to snad v každé lékárně nebo drogerii. Nebo i v hypermarketu.

Díky za pochvalu Kačky, je teda fakt, že je celá do naší rodiny.

Držím palce, ať se ti záda spraví. Vůbec si nedovedu představit, že bych se nemohla ohýbat. Zvedám jí neustále. Záda mě sice bolí, ale tak nějak provozně.