• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Balení dárků. Doporučíte mi nějakou stránku?

9. prosince 2009 
Viděla jsem někde balení flašky jako stromeček, ale už to nemůžu najít, máte nějaký link na originální a pěkné balení neforemných dárků??? :wink:
7. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nikdo nic nebalite? :astonished:
7. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný jsou knížky od Radky křivánkové, české průkopnice ozdobného balení:

http://www.darkovebaleni.cz/
7. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja prave nechci knizku, jen ukazku :wink:
7. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím :unamused:
7. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti super odkazy hned to prubnu letos..ale nejak nevim jak zabalit takovou tu konskou hlavu na tyci jak na tom deti jezdi..je to velke uzke dlouhe neskladne :confounded:
7. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a já jsem to před pár dny viděla v nějakém časopise, projela jsem jich doma pár a nevim už v kterém to bylo :unamused: Kdybych na to narazila, tak ti to přefotim...
7. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zabalila bych jen konec jako ze dostanou koste :grinning:

kdybych tak nasla ten casak co tam byl ten navod :frowning2:
7. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikka jojo presne tak na tom jsem taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://radostne-vanoce.ic.cz/6-baleni%20darku.html

č.15 je zabalená lahev jako stromeček...není to ono? :wink:
8. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi neni ale je to moc pekny :wink: to asi pouziju kdyz nenajdu ten puvodni diky :wink:
nastesti mam letos docela "inteligentnich" darku bud dobry tvar nebo v krabici :grinning:
8. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: Já to teď viděla v nějakým časopise - ta láhev se zabalí tak, že nahoře přebejvá ještě jednou tolik papíru. ten se pak uhladí do rovna, nějak nastříhá a ohne, aby vzniknul stromeček, a ten se pak přehne jako přední strana toho dárku. No popisuju to jak tatar, ale nějak tak to bylo :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krtek... jojo takhle si to taky pamatuju :wink: jen nevim kam se zastrci ty ohle okraje jak se to tam resi nevis???? :sweat_smile:
jezis tolik nas ma stejnej casopis a nikdo si ho nenecha :slight_smile:
8. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle zpaměti nevim, ale až ten časopis najdu, napíšu - já bych ho ještě měla mít, ale nevim, kterej to je a hlavně kde ho mám :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DIKY, KDYBY TO SLO NASKENOVAT A POSLAT NA MAIL BUDU VDECNA :wink: ALE POPIS STACI :grinning:
8. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když víš co, já si to možná jenom prohlížela někde v trafice... Protože jsem teď koukala a najít to nemůžu. Jé, ale kdybych na to kápla, tak se ozvu :wink: Byl to podle mě nějaká Katka nebo něco takovýho.
8. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz jsem to nasla, je to v TV mini :wink:
9. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska, tak tam bych to nečekala :sweat_smile: , ale je to tak, no... tam jsem to viděla taky...vtipný je jak jsme se tu sešly 3, co si nemohly vzpomenout :grinning:
9. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hlavne to byl jediny casak kam jsem nekoukla :rolling_eyes: lezi mi tu na stole a ja chodim kolem toho :wink: fakt klasika, pod lampou nej tma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale dneska jsem koupila tu flasku tak to udelam :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja jsem tet dělala dáreček k narozeninám pro staršího pána a je to takový kosmetický dortík ručníky mýdelko a uvnitř toho všeho jako překvapení láhev :wink:
9. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já též, prolezla jsem různé časopisy pro ženský, o bydlení a TV mini mi leželo celu dobu pro frňákem :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotku mužu poslat pokud budeš chtít
9. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
swatka jo to vim ze se dela z plinek ne? dort s hrackama na vrchu, to je pekny... :wink:
9. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ho dělam normalně s ručníku a zdobím to podle toho komu se to dává takže dětem hračky dospělí třeba umělé květiny atd. a dovniř se vlastně zabalí co kdo chce tet jsem tam pravě davala tu láhev ..nebo sprchový gel je to různe..
9. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek