Beba Comfort. Malý pláče, má bolení

helcakab
9. srp 2017

Ahoj holky mám dotaz, syn 6 týdnů je z 90% na umelé výzive, mám málo mléka, přikrmuji Bebou optipro 1, od rodiny jsme dostali nyní Beba Comfort 1 nejak jsem nepostrehla, ze je to asi nejaká vylepsená verze Beby, nevím, jestli je to tím, ale prijde mi, ze od toho co to malému dávám furt pláče asi má bolení nebo nevím, zkousím masáze bríska, nahřívací polstárky, varit kmínový čaj s fenyklem a nic nepomáhá je to možné, ze to delá Beba comfort? Jinak malý kaká vesmes kazdý den, prdíky odchází kazdý den to nejde přeslechnout 🙂 tak já nevím ☹(( díky za zkusenosti

ela90
9. srp 2017

To je zajímavé, já myslela že ta comfort má být právě pro lepší trávení, takže z toho by to snad bolet nemělo. Ale každé dítě to může samozřejmě trávit jinak a nikdo vám neřekne, jestli to tím skutečně je, nebo není. Většinou ale když miminku něco sedne, tak to raději neměnit pokud to není opravdu nutné. Já jsem měla pro malou bebu pro a s tou byla v pohodě.

verunkanatalka
9. srp 2017

@helcakab ahoj..Z porodnice jsme přišly s Bebou optipro 1 a když jsem jí šla koupit do lékárny,tak mi doporučili Bebu optipro comfort.Od té doby jí dávám dceři(2 měsíce)a naprostá spokojenost.Kaká několikrát denně a prdí taky dost🙂.Pravdou je,že so občas začne kroutit,bolí jí bříško,ale během chvíle se sama vykaká a vyprdí- pouze jí držím v náruči se skrčenýma nožičkama.Takže za mě toto UM paráda.

marrrtinna
10. srp 2017

Ja jak jsme prisly s nem. tak jsem prvni koupila malou krabici nutrilonu a ta male nesedela bolelo ji dost brisko a tak jsme presly na bebu optipro comfort a super ale prisly jsme na to ze ne kazda kojenecka voda ji sedne tech jsme taky vyskousely hodne nez jsme zustaly u aquily mohla bys treba vyskouset dat do mlika probiotika to zas delala kamoska kdyz ji mala hodne plakala

vrana80
19. srp 2017

Nie kazdemu babu sadne zmena, ked na tej Bebe optipro 1 syncek nemal taketo tazkosti tak by som mu asi dala znovu to optipro 1 a pockala ze ci to pomoze. Moja starsia dcera bola na Sunare a mladsej kym som nasla mliecko co jej chutilo tak to trvalo, teraz ma Amilk Bifido a to je velmi chuti.

helcakab
autor
22. srp 2017

dekuji holky za prispevky...no jsem docela zoufala, malej vzdycky dopoledne probreči spusti v sest rano a klidně do oběda, odpoledne pak celé prospí a v noci zaplat pánbu za to spí jak dudek, tak nevím, jestli mu něco je nebo nás prostě jen trápí klasické koliky, dáváme probiotické kapky, bříško masíruji, nožkama cvičím, nahřívací polstárek mám, fenyklový čaj vařím a stejne dopoledne probrečí, tak už vázně nevím ☹ jinak prdíky odchází, kaká tak jednou za dva dny. No poradím se s doktorkou ale nevím jestli mi něco poradí co s tím naším prckem, snad mu nic není ☹

marrrtinna
22. srp 2017

@helcakab nenapsala jste žádné podrobnosti může to být víc věcí. Jak je Mimi staré , kojite nebo jste na um jakou kojeneckou vodu používáte už papa i zeleninu a spí v postýlce nebo s vámi a pláče teda jen ráno jinak ne?

helcakab
autor
23. srp 2017

Syn má 7 týdnů spí v postýlce když pláče tak ho Berem do postele, je ze 70 procent na umělé výživě, kojeneckou vodu střídáme momentálně aquila

marrrtinna
23. srp 2017

Kakání jednou za dva dny je pro tak malé miminko málo určitě bych vyměnila mleko za jiné možná ho zabetonovalo malá mi tak plakala při nutrilonu a Aquila je dobrá tu nechte. Kdyby to nepomohlo mohla by jste doktorce říct ať malého otestuje na alergii na lepek nebo na mléko a jestli to vyjde dobře tak už zbývá jen ta kolika

lundenburg
8. zář 2017

Ahoj, naší malé vyhovuje Beba optipro comfort. Moc jí chutná a kaká normálně. Má už 7 měsíců. Doporučuju. Děti často plačou z hladu nebo ze zubíků, zkuste ji i více nosit tělo na tělo v nosítku, kontakt a plné bříško je pro plačící dítě to nejlepší.

helcakab
autor
8. zář 2017

Děkuji holky za názory, malý už se trošku zklidnil a maminka taky abych byla upřímná...asi se už více hýbe, tak bolení nemá tak hrozné jako dřív a pokud ho to chytne, tak proste vše jde stranou a chovám a chovám v náručí...

tynka2021
18. pro 2021

Ahojky holky prosím mate někdo zkušenost s UM BEBU comfort 1?? Chápu ze každému miminku sedne něco jiného ale zajímal by mě vás názor ..mám teď vybrat UM.máme UM BEBU discharge a potrebuju přejít už na 1 ale jejich tolik ze vůbec nevím jakou vybrat .

mamadvoudeti
18. pro 2021

My měli taky Bebu comfort 1 a děs a hrůza celé noci proplakal ... Teď máme Sunar AR +1 a super , kaká krásně , nemá bolení