Bělení zubů. Máte zkušenost?

Ahoj. Chystám se, že udělám něco se svými žlutými zuby 😉, takže bych ráda nějaké účinné bělení. Uvažuju buď o tom, že nechám pracovat zubařku - dává nějaké "násady", které se asi 14 dní nosí v noci. Kdyby ale existovalo nějaké stejně účinné řešení, které bych mohla realizovat sama, zkusila bych to. Měla jsem dvakrát nějaké bělící pasty - rembrandt a už nevím co, ale ty teda nepomohly. Má někdo z vás zkušenosti?? díky, H.
ivee
4. bře 2009
Ahoj, já jsem si právě nechala vybělit zuby - od zubaře nechat udělat otisky, dostaneš takové měkké dlažky na noc, do kterých se dává gel a používá se to týden. Pak týden pauza a můžeš znova týden. A na zubech je to hodně znát 😃
ygreen
4. bře 2009
jen upozorňuju, že bělení není nic zdravýho - každý má svou přirozenou barvu. Tím bělení se mikroskopicky porušuje sklovina. A není to trvalé řešení. Kamarádka je dentální hygienička a tedy mi to doopravdy nedoporučila (zkoumala jsem to před svatbou). Tak nevím, no.
holly1autor
4. bře 2009
no, mně je jasné, že to moc šetrné k zubům nebude, ale ta "moje" barva se mi fakt nelíbí 😃 . Ivee, a kolik tě to stálo?
ivee
5. bře 2009
Ygreen, můj manžel je zubař, takže jsem pod lékařským dohledem 😃 je pravda, že zuby byly během bělení citlivější, ale přešlo to hned po skončení bělení. Ale vzhledem k tomu, že tímhle gelem si bělí i hygienistky a zubaři, tak věřím tomu, že to není zase takový dryák. A rozhodně nenaleptává sklovinu, pouze opticky zesvětlí pigmenty na povrchu zubu. Ale zuby se zesvětli max o jeden odstín. Nevím, možná existuje i něco silnějšího, ale tohle mi stačilo, zuby mám bělejší a jsem spokojená.
holly1autor
5. bře 2009
Ivee, a jaká je cena?
ivee
5. bře 2009
jáááj tak to netuším, ale zeptám se ti, až manža dorazí domů 😉
.danda.
5. bře 2009
Ahojky, taky jsem řešila tento problém před svadbou a má zubařka mi doporučila zubní pastu rembrandt a opravdu jsem po ní měla zuby bělejší, je sice malinko dražší, ale je dostupná, chutná a učinná! 😉
http://www.drmax-lekarna.cz/rembrandt-sensitive...
holly1autor
5. bře 2009
ivee, díky. Rembrandt mi nepomohl vůůůbec 😞
berunka654
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli