• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bělení zubů. Máte zkušenost?

5. března 2009 
Ahoj. Chystám se, že udělám něco se svými žlutými zuby :wink:, takže bych ráda nějaké účinné bělení. Uvažuju buď o tom, že nechám pracovat zubařku - dává nějaké "násady", které se asi 14 dní nosí v noci. Kdyby ale existovalo nějaké stejně účinné řešení, které bych mohla realizovat sama, zkusila bych to. Měla jsem dvakrát nějaké bělící pasty - rembrandt a už nevím co, ale ty teda nepomohly. Má někdo z vás zkušenosti?? díky, H.
4. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem si právě nechala vybělit zuby - od zubaře nechat udělat otisky, dostaneš takové měkké dlažky na noc, do kterých se dává gel a používá se to týden. Pak týden pauza a můžeš znova týden. A na zubech je to hodně znát :grinning:
4. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen upozorňuju, že bělení není nic zdravýho - každý má svou přirozenou barvu. Tím bělení se mikroskopicky porušuje sklovina. A není to trvalé řešení. Kamarádka je dentální hygienička a tedy mi to doopravdy nedoporučila (zkoumala jsem to před svatbou). Tak nevím, no.
4. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, mně je jasné, že to moc šetrné k zubům nebude, ale ta "moje" barva se mi fakt nelíbí :grinning: . Ivee, a kolik tě to stálo?
4. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ygreen, můj manžel je zubař, takže jsem pod lékařským dohledem :grinning: je pravda, že zuby byly během bělení citlivější, ale přešlo to hned po skončení bělení. Ale vzhledem k tomu, že tímhle gelem si bělí i hygienistky a zubaři, tak věřím tomu, že to není zase takový dryák. A rozhodně nenaleptává sklovinu, pouze opticky zesvětlí pigmenty na povrchu zubu. Ale zuby se zesvětli max o jeden odstín. Nevím, možná existuje i něco silnějšího, ale tohle mi stačilo, zuby mám bělejší a jsem spokojená.
5. bře 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivee, a jaká je cena?
5. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáááj tak to netuším, ale zeptám se ti, až manža dorazí domů :wink:
5. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky jsem řešila tento problém před svadbou a má zubařka mi doporučila zubní pastu rembrandt a opravdu jsem po ní měla zuby bělejší, je sice malinko dražší, ale je dostupná, chutná a učinná! :wink:
http://www.drmax-lekarna.cz/rembrandt-sensitive-belici-zubni-pasta-50ml.html
5. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivee, díky. Rembrandt mi nepomohl vůůůbec :frowning2:
5. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
25. čer 2014 ve 13:17 • berunka654
Tvůj příspěvek