Blbnu. Lítám v tom sama?

natalien
5. srp 2008

Ahojky,

tak nevím, jestli v tom lítám sama, ale mám pocit, že totálně blbnu, dospěla jsem k tomu dnes, když jsem Nellinku vykoupala v ponožkách... 😀

lekno
11. led 2009

Tak moja mama tiež raz česala tetu a namiesto laku jej vlasy postriekala sprejom na nohy 🤐 😀

mikalove
11. led 2009

moj mm si krem na nohy natrel po holení,takže už doma blbneme dvaja 😀

danulka2
11. led 2009

zena hovadiny porozpravam aj ja a potom sa aj sama na sebe rehocem, ze co to zo mna vypadlo. Malemu obliekam tricko a pytam aby mi dal nohu, naopak, ked ho obuvam, tak pytam ruku, ked chcem aby jedol, tak poviem spinkaj 😅 . Mikalove som ta tom podobne ako ty, aj farby si mylim, nazvy veci a pod.

pomeranca
11. led 2009

tak já se taky pochlubím.... psala jsem si s tátou přes icq a on se loučil, že se jde dívat na nový Tarot... zdálo se mi to divný, protože vím, že táta veškěré věštění a podobné odsuzuje... a pa jsem se ptala mamky (též přes icq) že jaký tarot. No samozřejmě, nebyl to Tarot, ale Tatort, čili německý krimiseriál (česky "místo činu) 😀 😀 😀 Omlouvá mě, že jsem byla nevyspalá, po zkoušce z práva a etiky.... 😅

sasanka78
12. led 2009

no... rano mi manzel s usmevom na perach povedal, ze som mu v noci hmatala medzi nohy a cudovala som sa, ze nema plienku... 😀

mikalove
12. led 2009

😀 😀 sasanka 😀 😀 ale ani sa nepohol,čo? 😀

monkula
12. led 2009

mikalove 😀 😀 😀 😀

ja som dnes olúpala párky, dala ich do hrnca a dala na šporák... čakám a nič...
až potom som si uuvedomila, že ani voda, ani oheň... 😀

sasanka78
12. led 2009

mikalove - no myslim, ze by sa mu pacilo, keby som ho castejsie kontrolovala, ci nie je precikany.. 😉

mikalove
12. led 2009

ako každy chlap 😉 😉

monkula
12. led 2009

sasanka a bol? 😀

friiva
12. led 2009

Pridám sa aj ja.Ja som raz zabudla obut cizmicky mladsiemu 1,5rocnemu synovi.Starsieho som obula a az ked sme boli za branou a uz pri susedovom dome pocuvam ze tomu mladsiemu nejak nevrzga sneh pod nohami.Chuda cupital len v pančuškách inač komplet naobliekaný

monkula
12. led 2009

friiva 😀 😀 😀
ja som dnes deťom na krupičku takmer nasypala korenie na guláš namiesto škorice... 😀 😀

friiva
12. led 2009

monkula ked hovoris o tom koreni tak ma este napadlo co sa mi stalo.Deti zaspali a ja som sa tesila na serial ale predtym ma prepadla strasna chut na puding.Tak rychlo zohriat mlieko nasypat cukor rozmiesat puding rychlo uvarit.Nejaku mal vsak cudnu konzistenciu nevadilo vsak,rychlo do misky a utekala som k telke.Nabrala som si velku lyzicu pudingu dala do ust no div som sa nepozvracala.Namiesto cukru som si tam nasypala riadne lyzice soli.

monkula
12. led 2009

😝 😝 😝 😝
mne raz babka "osladila" kakao krupicou 😀 😀 a otcovi asi 5x osolila kávu? 😀 😀 😀

friiva
12. led 2009

vyzsie pises o parkoch.Raz rano som varila parky a hned nato sme utekali do mesta a cely cas som rozmyslala ci som vypla sporak.No radost potom nakupovat

monkula
12. led 2009

jaaaj no vypínanie prístrojov....
ja som išla na víkend k rodičom, MM bol tiež mimo domu a ja som celýýýý víkend rozmýšľala, či som vypla žehličku... 😀 😀

lelenkaa
12. led 2009

Aj ja som raz robila kolac, uz ked som miesala cesto tak sa mi zdalo cudne ale neochutnala som, osupala som asi 8 jablk, nakrajala na tenke platky, oprazila na masle, pekne poukladala na kolac a ked bol upeceny ochutnam a miesto cukru som dala sol. Skoro ma porazilo lebo s tymi jablkami bolo dost roboty, skoda ze som cesto neochutnala skor

friiva
12. led 2009

My sme odisli na dovolenku a svokru sme poprosili aby nam chodila krmit psa ale ze staci zacat az druhy den lebo sme odchadzali vecer.Ked sme sa vratili tak mi vravi ze sme mali odomknute.Ale pritom si na to davam velky pozor kolko krat zamknem branu potom ju odomknem a vratim sa skontrolovat ci som zamkla vchodove dvere. 😲

friiva
12. led 2009

lelenkaa s tym kolacom si teda mala vacsie skody ako ja s pudingom 😉

tatolu
13. led 2009

Ahojte,
myslím, že som blbla ešte pred nástupom na MD.
Stalo sa mi, že som odchádzala z domu posledná. Postup je asi taký, zavrieť psy, otvoriť bránu, zavrieť bránu, otvoriť psy, pozamkýnať a odísť.
Ja som vykonala prvé dva úkony a posledný.
Raz mi volali susedia do práce, že mi privreli bránu, keďže sa im zdalo, že nikto nie je doma 😉

danulka2
13. led 2009

monkula, tak mne takto ,,hrabalo,, este ked som chodila do prace. Mala som cca 3pracovne a v kazdej bol pocitac. Tak som sa asi 3x musela vratit poobede alebo vecer a vypnut ich. Kolegyne to vtedy nevedeli ,,pozatvarat,, a tak mi volali.Nastastie to nemam daleko, ale aj tak som sa poucila a neskor ako taky dilino som pred odchodom kontrolovala aj 3x ci su vypnute.

cairka
13. led 2009

chystáme sa von a kričím malej :" Ešte sa pocikaj" 😀 😀 😝

zveron
22. led 2009

Zeny, uzasne, tie vase prispevky nemaju chybu, ved to by sa malo vydat knizne

Len nazov neviem taky vtipny vymysliet - co mi dala okrem ineho materska
sa mi zda suche

Super, prajem aj nadalej tolko nadsazky a sebaironie 🙂

sasanka78
10. únor 2009

Malý sa zľakol v kočíku psa, začal kašľať (utišovanie nepomáhalo) a keď som zbadala, že ho naplo na vracanie, bezhlavo som mu dala ruku pred ústa... nebudem spomínať, kam všade sa to vďaka mne rozprsklo... 😠

greta24
10. únor 2009

Vybrala som pradlo z pracky a nasla som v nom - zubnu pastu !

zuza80
10. únor 2009

chcela som dat malému dudlík do pusy a pomýlila som si ho s priatelom. ten na mna čumí, že čo mu to pchám a ja na neho, prečo neotvára pusu.

petruna
10. únor 2009

Syn nedavno udelal prvni znak, tak jsem si to chtela zapsat na kus papiru, abych to pak prepsala do denicku a z nejakyho duvodu jsem misto 5.2. napsala 5.1. Bylo to 6.2. a ja se tim padem vydesila, ze jsem zapomnela na narozeniny myho taty...5.1. mel 55. docela me polilo horko, protoze nase rodina si na to potrpi (zavolat ten den a poprat apod.), obzvlast z tatovy strany a jeste k tomu 55, kulatiny. Tak jsem si rikala, musim hned zavolat a vymejslela jsem vymluvy jak jsem mohla zapomenout a proc volam o den pozdeji. Uplne jsem se opotila, jak budu mit na taliri, ze jsem jedina z rodiny kdo na jeho narozeniny zapomnel atd.
No a kdyz uz jsem zacla hledat telefon, najednou jsem si zacala vybavovat fotku, kde s tatou slavime narozky a zjistila jsem , ze je unor a ze jsem mu darek davala uz pred mesicem...
😅 😅

petruna
10. únor 2009

monkula : docela casto varim (vodu na testoviny apod.) a nezapnu sporak 😀

sasanka78
10. únor 2009

zuza80 - 😀 😀

astrane
10. únor 2009

Já jsem teď taky pekla maso v troubě co jen svítila a přišla jsem na to až za hodinu.
Taky jsme jeden den pekla bábovku-spadlo mi na zem mlíko,za pár minut vejce a nakonec jsem poslední bílek vylila do žloutků 😠 A pak jsme ještě zjistila,že mi během té doby děti sežraly hrozinky...

jezdím se zataženou ruční brzdou a říkám si,že to jede nějak pomalu... 🙂

Jezdila jsem dřív se synem hodně vlakem a pak jsem jela sama a ukazuju z okna a říkám-jé podivej tam je ihahá 😀 na až pak jsem zjistila že tam syn není...

houpání s prázdným kočárem je standart.Stejně tak vožení pos... plínek na hodinové výlety a pak pokud možno do potravin na nákup 😀

Moc jsem se pobavila a jsem ráda,že v tom nejsem sama 😉