Bojíte se samotné v noci doma?

nensy
13. dub 2008

ahoj holky tak jak je to svámi když jste přes noc sami doma bez manžela semnou je to teda děsný.já vůbec nemůžu usnout furt se budím.celí byt mám rozsvícený.já si vždycky vsugeruji že mě někdo vleze do bytu a přepadne dneska je toho všude hafo.dneska už ani nečekaj než nikdo nebude doma ale prostě tam vlezou a vy si v klidu spíte .no tak stoho bych se snad opupínkovala.můj manžel si ze mě vždycky děla srandu že prý kdo by mě chtěl.tak mu odpovím že by možná koukal.tak vždycky sklapne.zrovna dneska jsem byla doma v noci sama. od tří jsem vzhůru to dneska zase budu jak sůva.já to nemám ráda když někam jede ne že bych žárlila to né ale prostě se doma sama bojím a to ještě bydlíme v přízemí tak nám kdokoliv může vlést na balkon.kde bych třeba vůbec nemohla bydlet je u hřbytova tak to už bych nespala vůbec obdivuji ty lidi co tam bydlí

scai
13. dub 2008

já nevím čím to je,že se tak bojíme? Vždyť v zamčeném bytě snad fakt nic nehrozí, chlapi to mají v klïdu, ti jsou prostě racionálnější a nebojí se.

misicka455
13. dub 2008

Je to psychycký, člověk si to kolikrát dělá sám..... chlapi nad tím tak nepřemyšlejí

berynka
13. dub 2008

Ahoj, rodiče mají větší patrový rodinný dům. Když jsem tam bydlela, tak jsem se bála dost. Obývací místnosti jsou v patře a dole jsou okýnka od sklepa a technických místností a já tam pořád slyšela nějaký šramot 😅 . A v noci to byla hrůza úplně.
Teď bydlíme v bytě v paneláku, kde se i přes den zavírá vchod, tak to se ani nebojim. Manžel mívá občas noční a zatím to zvládám. I když vždycky se může něco stát, je lepší si to snad ani nepředstavovat.

majina
13. dub 2008

Néééé.... u nás snad ani není čeho, 2 policisté u nás v paneláku a dalších 10 na našem menším a klidném sídlišti...

Já se teda nebojím, ani nad tím nepřemýšlím.... zamknu se a kdyby mi sem někdo chtěl vlízt tak volám policii a křičím z balkónu 😀

nensy
autor
13. dub 2008

misicka455 tak to máš pravdu že je to psichikou 😒 barinka tak to já mám představivost velkou 😕 majina tak tady nevím jestli bych se někoho dovolala tady si každý všímá sebe a na druhý kašle.mi tady máme v baráku věčně někoho většinou spějí v suterénu už se tady měnil zámek a je to na prd i když se zamiká 😖

majina
13. dub 2008

nensy.... tak to tě chápu, my naštěstí s tímto ponocováním problémy nemáme, nikdy jsme u nás takový problém neřešili a to vchodové dveře nezamykáme ani na noc... jediné čeho jsem se bála je veliká parta Ukrajinců co si tady pronajali byt, pořád vahlížejí za oknem ale zatím je klid, nedělají kravál, chovají se slušně, dokonce i zdraví tak jsem se uklidnila, v paneláku máme i romskou rodinu ale jsou to nejhodnejší lidé které znám, moc slušní, čistotní a všichni je tu máme moc rádi.... jsme takvový panelák rodinného typu 😀

astrane
13. dub 2008

Ahoj,tak já se klidně přiznám,že se sama v noci bojím,bydlíme v domku na vesnici a zamčeno máme i přes den-kvůli podomním prodejcům-ti klidně vlezou dovnitř a slídí po domě 😠 .Naštěstí máme dva psy-oba větší a ta starší fenka je dominantní a vím,že kouše.A spí s námi v ložnici( na dvoře by mě byli na prd,že).Takže živý alarm a obránce a strach je téměř pryč(bojím se míň a míň) 🙂

marinka
13. dub 2008

Já se sama docela bojím, protože na to nejsem zvyklá, manžílek je málokdy přes noc pryč a když taková situace nastane, tak jsem docela vyhukaná a to bydlíme v paneláku 😖 Před nedávnem tu ale na sídlišti řádil zloděj, který kradl večer a v noci peněženky z kabátů a kabelek, když byli majitelé doma, takže to na klidu moc nepřidá, naštěstí už ho chytili..

nikka.vo
13. dub 2008

Já se bojím vždycky, když spím ve starším baráku 😖 ... Jinak co bydlím s partnerem v paneláku, tak se nebojim, mám pocit, že je kolem mě spousta lidí, co by mi kdykoliv pomohla, kdyby něco-cokoliv 😉

ilonkaa
13. dub 2008

Ahoj holky,tak manža dělá taky noční,dřív jsem se doma nebála bydeli jsme v paneláku ted co jsme v baráku je to jiné,ale ted....no bát se uplně nebojim,ale takovej divnej pocit co k strachu asi nemá daleko 😅 .
A divnej pocit mám od té doby co sousedy v noci vykradli a oni byl doma a v klidu spali vše zjistili až ráno když se vzbudili. 😠 Hrůza!!!A ještě bydlíme u lesíka,ale zas si říkám,že máme vysokou zed..no radši si to ani nepředstavuju 😅

poletucha
13. dub 2008

ahojky, ja jsem taky hrozna poseroutka 😀 Kdyz jsme bydleli v byte na zizkove,tak to bylo v pohode,vubec jsem se tam nebala,dokonce ani chodit v noci po ulici. Ale ted jsme v baraku ve spanelsku a i kdyz jsou tu kolem dokola baraky,tak kdyz ma manzel nocni (vraci kolem jedny v noci) tak mi pracuje fantazie naplno a furt posloucham zvuky. Jinak horor bych si nepustila ani ve dne 🙂
btw.asi pred dvema mesici se sem dobejvali dva cmoudi ve ctyri odpoledne 😉 tak to me dost vydesilo

murynka
13. dub 2008

ahojky žila jsem 21 let v paneláku a nebála se nedávno jsem se přestěhovala do baráčku a když měl přítel noční hrozně jsem se bála jiné zvuky,tma nikde nikdo,ted jsem si začala pomalu zvykat a přítel si našel práci kdy noční dělat nebude tak jsem ráda sice jsem u sebe měla psa,ale zatím je to miminko tak by mě asi moc neuchránil 😀

nensy
autor
13. dub 2008

majina tak to máte dobrý.škoda že to není taky takové u nás 😒 astrane to je v pohodě že máte psa jenomže v paneláku to nejde ten pes má v tom baráku větší prostor. 🙂 marinka tak to je dobře že ho chytli ikdyž já jsem taková že bych se bála už furt/tada já se bojím normálně furt/nikka.vo tak takhle jsem se bála vždy když jsem spala u babičky na vesnici hlavně když začali v noci štěkat psi. 😕 ilonka tak to já bych se zaručeně vzbudila já mám strašně lehký spaní.v tomhle tom obdivuji chlapi ty lehnou a hned vytuhnou. 😀 murinka tak to je v pohodě že byl tak ochotnej a kůli tobě si vyměnil směni .

petkakrutik
13. dub 2008

Ahojky, holky, objevila jsem tohle téma a jako byste mi mluvily z duše, manžel dělá noční, sice ne celý týden, má kolotoč po 2 šichtách, ale stejně ten cyklus yrchle uteče a on jde zase na noční. já s eteda bojím dost, někdy méně, někdy více. Sice máme doma pár zvířat, ale to jsou želva, had, rybičky a potkan. Takže nic, co by mě ochránilo nebo aspoň dodalo pocit bezpečí 😖 teda ale více než zlodějů se bpjím, envím proč, duchů. jsem strašná, že 😒

nensy
autor
13. dub 2008

ne nejsi každý se bojí něčeho.já si zase představuju jak mě jde někdo zabít a co budu dělat a jak se budu bránit

marinka
13. dub 2008

petka, duchů se bojím taky 😖

evitkamalicka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nensy
autor
13. dub 2008

holky a už ste vyděli nákýho ducha? 🙂 😕

evitkamalicka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jana.1
13. dub 2008

duchů se bojím taky a manžel klidně doma být může.. stačí, že jdu na záchod 😖 😅

jana.1
13. dub 2008

ale máme 2 kočky, takže pokud nejsou venku, tak mi celkem dodávají pocit bezpečí, protože za mnou kolikrát chodí a otírají se mi o nohy a otravujou, že chtějí jíst nebo pomazlit 😀

musilka
13. dub 2008

víte co mi vadí u nás doma? KDyž je večer nebo noc prostě tma a já mám jít na wc tak běžim tam i zpátky jak pominutá 😅 a nejvíc mi vadí náš držák na toaleťák protože prostě ten toaleťák blbě drží a sedím na wc a najednou se začne rozmotávat. To mám infarkt stavy 😅 😅

marinka
13. dub 2008

nensy, no já jo, ale to je na jinou diskusi 😉

scai
13. dub 2008

musilka, já do postele z WC taky pěkně pádím, fakt magor. Kdyby mě chtěl někdo zabít,tak mě zabije klidně v posteli, ale tam se nebojím,jen mimo ní 😅

musilka
13. dub 2008

scai 😅 jsme prdlý viď ale já se fakticky bojím. Ale pak když už překročím práh ložnice je všechno v pohodě 😀

kamhajek
13. dub 2008

Tak já se bojím . Bydlíme v domku, kolem nás jsou zatím neobydlené parcely, takže pomoci bych se nedovolala. Dům máme velký, takže hodně koutů a vše se rozléhá. Ještě mám dost bujnou fantazii, takže za každým zvukem slyším zloděje. Manžel spí jak zabitý a já občas ležím a poslouchám. Naštěstí manžel noci mimo domov netráví. Jednou měl jed s fotbalistama mimo a to už jsem plánovala, že pojedu spát k mamce.

nensy
autor
13. dub 2008

marinka tak to klidně řekni já si myslím že se to sem hodí 😕 musilka naše babča dřív měla wc venku než ho udělali doma tak to byl mazec.věčně jsem někoho budila aby šel semnou ty za mě byly fakt unešený.promě zamě kdyby semnou nikdo nešel tak bych to snad pustila do kalhot. 😀 kamhajek tak to můj manža taky spí že by si uněj mohla střílet kulometem.to já taky někdy teda většinou dost často ležím a poslouchám zvuky .to by sis nedokázala představit co já si za každým zvukem dokážu představit.manža se mi vždycky směje 😠

nensy
autor
13. dub 2008

holky já jsem fakt ráda že už je manžel doma dalši noc bych už asi neskousla. 😒

kitty68
13. dub 2008

no o tom mi rikejte

my sj oba s manzelem delali nocni takze js vlasstne nikdy nebyla v noci sama, pak js sla na materskou a myslela si ze se pokadim strachy, tam bojler, tam pristal ptak na strese a ti racci js velke mrchy, soused se vracel domu a pubertaci porvavali na ulici 😕

ted uz si to uzivam a rozvaluju se vprostredku luzka 😎

nensy
autor
13. dub 2008

holky pamatujete si jak se vyoravovalo o té černé sanitce tak to jsem se taky jeden čas bála .já jsem na tohle to strašnej strašpitel.já bych třeba nemohla bydlet někde na samotě u lesa no tam to přímo ty zlodějíčky musí přitahovat