• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest v krku a svědění v uších - souvisí to?

31. března 2008 
Ahoj, uz par let se mi to opakuje-pokazde, kdyz me boli v krku me svedi v usich. na orl mi na to rekli, ze to bude kandidoza, ale nezda se mi to, spis premyslim, jestli to nesouvisi se zanetem eustach. trubice...
31. bře 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
me taky obcas svedi nebo skrabe ucho pro zanetu v krku.zmen ORL lekare a zajdi si na alergologii
31. bře 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslis, ze to muze byt alergie? mne to prave dnes rekla kamaradka...predtim jsem byla nemocna tak jednou za rok ale posl. polroka jsem asi kazdy mesic :frowning2:
31. bře 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tezko rict na dalku a jeste nejsem lekar..jen ti rikam mou zkusenost.ja byla nemocna loni skoro porad a kdyz ikdyz sem mela ATB tak jsem mela zanety krku porad a leve ucho me svedilo skrabalo a porad sem mela pocit,ze v nem neco mam.ORL rikala,ze jsem paranoidni..no tak jsem ji zmenila(prece nebudu trpet kdyz citim,ze mi neco je)jina lekarka nasla alergii a nasadila mi Zodac jeden na noc a je po problemu nekdy si dam Zyrtec kapky ale velmi vyjimecne.ja to mam,ale komplikovanejsi pac mam jeste po prodelane infekcni nemoci pri ktere jsem brala ATB celej mesic +hospitalizace.a nova ORL lekarka mi rekla,ze je to zpusobene chronickym zanetem mktery samozrejme jako cokoliv jineho prerusta v alergii to mas jako rymu jestli ji mas hodne casto tak je velka pravdepodobnost ,ze se z ni vyklube chronicka ryma a potom alergicka ryma
31. bře 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aponchie: diky, asi vyzkousim jit na tu alergologii.
31. bře 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite to zkus.neni zac :slight_smile:
31. bře 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek