Bolest v krku a svědění v uších - souvisí to?

susik77
31. bře 2008

Ahoj, uz par let se mi to opakuje-pokazde, kdyz me boli v krku me svedi v usich. na orl mi na to rekli, ze to bude kandidoza, ale nezda se mi to, spis premyslim, jestli to nesouvisi se zanetem eustach. trubice...

aponchie
31. bře 2008

me taky obcas svedi nebo skrabe ucho pro zanetu v krku.zmen ORL lekare a zajdi si na alergologii

aponchie
31. bře 2008

pri

susik77
autor
31. bře 2008

myslis, ze to muze byt alergie? mne to prave dnes rekla kamaradka...predtim jsem byla nemocna tak jednou za rok ale posl. polroka jsem asi kazdy mesic ☹

aponchie
31. bře 2008

to je tezko rict na dalku a jeste nejsem lekar..jen ti rikam mou zkusenost.ja byla nemocna loni skoro porad a kdyz ikdyz sem mela ATB tak jsem mela zanety krku porad a leve ucho me svedilo skrabalo a porad sem mela pocit,ze v nem neco mam.ORL rikala,ze jsem paranoidni..no tak jsem ji zmenila(prece nebudu trpet kdyz citim,ze mi neco je)jina lekarka nasla alergii a nasadila mi Zodac jeden na noc a je po problemu nekdy si dam Zyrtec kapky ale velmi vyjimecne.ja to mam,ale komplikovanejsi pac mam jeste po prodelane infekcni nemoci pri ktere jsem brala ATB celej mesic +hospitalizace.a nova ORL lekarka mi rekla,ze je to zpusobene chronickym zanetem mktery samozrejme jako cokoliv jineho prerusta v alergii to mas jako rymu jestli ji mas hodne casto tak je velka pravdepodobnost ,ze se z ni vyklube chronicka ryma a potom alergicka ryma

susik77
autor
31. bře 2008

aponchie: diky, asi vyzkousim jit na tu alergologii.

aponchie
31. bře 2008

urcite to zkus.neni zac 🙂