Bolest v prsou a citlivé bradavky

ennie93
22. dub 2019

Přeji klidný večer všem,
Jsem tu nová a mám maličký problém. Mám šílené bolesti prsou. Dvorce i bradavky jsou velmi citlivé na dotek až bolestivé, pálí a v celých prsou mám nepříjemný tlak. Začalo to před 5 dny, a postupně se to vystupňovalo. Vyzkoušela jsem už řadu tzv. Babských rad, i ledovat ale nic nezabralo a když už, tak jen na pár chvilek. Moc prosím o nějaký tip, který vám zafungoval.

pesulinkaa
23. dub 2019

@ennie93 mě napadlo co to může být. Já to mám když mám moc mlika ale to asi nebude ono

market177
23. dub 2019

A nemuzes byt tehotna? U me to byl prvni priznak tehotenstvi...

ennie93
autor
23. dub 2019

@market177 To já právě nevím, mám zpoždění jen dva dny. A hlavně i když poznám tak nějak ovulku tak nevím nevím. Nehledám si to. Ale vyloučit se to asi nedá. Plánovali jsme mimčo ale necháváme to nějak na osudu. Takže nevím, nevím.

ennie93
autor
23. dub 2019

@pesulinkaa to spíše ne, nejsem těhotná, ale vyloučit to asi taky nemůžu. Ale napadlo mě to až díky vám holkám, takže si zkusím udělat test zítra ráno a uvidíme.

ennie93
autor
23. dub 2019

@market177 ale každopádně teď jsem si našla místo MS jen slabé nahnědlý výtok. Připomíná to spíše úplný konec MS. Tak se to třeba ještě rozjede, nevím. Nemá s tím někdo zkušenosti? ❤

ennie93
autor
23. dub 2019

Tak jsem to zkusila a testla sice odpolko ale ještě si udělám jeden ráno, a byli tam //.😁

pesulinkaa
23. dub 2019

@ennie93 😉 je pravda že vlastně mě taky že začátku bolely prsa a dlouho. Jen jsem na to zapomněla když vím jak mě bolely po porodu. Ale to je super zpráva ne? 😊

ivuska1986
23. dub 2019

@ennie93 tak to gratuluji k tehu, to byl můj první příznak, myslela jsem, že mi bradavky upadnou bolestí. Je to paradox, teď při snažení o druhé čekám na tu hnusnou bolest a furt nepřichází a jak bych si ji přála 🤣😇💕

ennie93
autor
23. dub 2019

@ivuska1986 držím pěstičky aby to vyšlo. I když je to divné zrovna tohle přát, tak upřímně přeji aby se zadařilo a prsa začali bolet a vše bylo v pořádku.😊😊😊

ennie93
autor
23. dub 2019

@pesulinkaa Je to super zpráva ale pořád jsem trochu v šoku. Doufám že mě už takhle prsa bolet nebudou. 😂😊😊

market177
24. dub 2019

@ennie93 tak moc gratuluji, ja si to myslela 😁 byly carky i rano? 🙂

ennie93
autor
27. dub 2019

@market177 Ano byla, ve ctvr. Jsem byla u svého gynekologa, občas se objevuje nárazové krvácení. Hladina HCG je nízká, sliznice na to vypadá. Ale na UTZ vůbec nic. Další kontrolu mám 2.5. A uvidi se co dál. Dr. Se bojí o mimodel. Máte s něčím podobným zkušenosti? Na prohmat nic nebolelo. Jen dnes mě bolí v podbřišku. Snad se dozvím více v ten ctvr.😶

market177
27. dub 2019

@ennie93 zkusenosti s tim nemam, ale zkus byt v klidu a radsi si nic moc nezjistuj na internetu, akorat se budes stresovat..uvidis ve ctvrtek...budu drzet palce at je to v poradku. A dej vedet jak jsi dopadla 🙂

pipi_puncocha
27. dub 2019

@ennie93 nevím kolik máš zpoždění, týden? Dělala sis ještě ten těhotenský test? Čárka by měla sílit, já jsem ze začátku testovala ob den. Takhle brzy ještě na UZ doktor nemusí nic vidět. Moc držím palce, ať je to v pořádku, ono takhle na začátku je to bohužel vždycky buď a nebo.

ennie93
autor
28. dub 2019

@pipi_puncocha ano zhruba týden, ale včera jsem začala silné krvácet a poté jsem musela být ve vaně a nutili mě na tlačení, tak jsem musela tlačit a nechtějte vědět co že mě vypadlo. Připomínalo to placentu a kusy tkáně v noci mě ještě chystali menší bolesti tak jsem se asi docistovala. A dnes jsem si dělala tt a byl negativní. Myslím nebo spíše vím, že už je to pryč Přítel byl u toho semnou. Hlavně že to nebylo to mimodelozni. Najednu stranu. Ale tak život jde dál co mi zbývá. 😶 I když mě to najednu stranu hodně mrzí co vám budu povídat. Doufám že nebudu mít problémy do budoucna.

pipi_puncocha
28. dub 2019

@ennie93 achjo, to je mi moc líto, ale přeci jen když už to nemá dopadnout, tak je lepší, když to odejde samo, než nějaký zákrok. Ale určitě by bylo vhodné nechat příští týden zkontrolovat UZ jestli je vše pryč opravdu. Příště to už vyjde. 🤗

ennie93
autor
29. dub 2019

@pipi_puncocha snad ano podle utzv děloze nic není a nejspis to opravdu odešlo ale začala jsem po vyšetření znovu krvácet a snad to bude v pořádku a v klidu do menstruui. Šla jsem dnes ještě na krev a zítra se teprve uvidí jestli kleslo.

terulle05
5. kvě 2019

Zdravim děvčata. Jdu s dotazem :roll:

Delsi dobu se snazime o miminko ale nejak se nedari proto jsem si cca pred 2 mesicema rekla ze na to kaslu a nebudu nic pocitat a necham tomu volny prubeh. Asi 2 dny z5 me z niceho nic bolely a svedily bradavky a dalsi den taky nejak jsem to nevnimala a neresila, ale vcera me v noci zacaly hrozne bolet prsa mam je natekle a bolave ( boli pri chuzy ze schodu i po rovne plose ) pres den jsem byla unavena ze jsem spala 3,5h. Myslela jsem si ze to je pocasim. Ale dnes je to to same a mozna i horsi od vcera mam silnej vytok. 8o do MS mi zbyva +- 8 dni. Myslite ze by to mohlo byt tehu? Vim ze na test je brzo s do mesta se dostanu tak za 4 dny dekuju vse za odpoved 🙂

pesulinkaa
5. kvě 2019

@terulle05 no mě taky hrozně bolely prsa a byla jsem unavená. Takže je to klidně možné. Mě teda ještě bolelo břicho jako bych to měla dostat...

terulle05
5. kvě 2019

@pesulinaa to me taky ale jen chvilku

ennie93
autor
6. kvě 2019

Já si myslím, že je to možné. Může to být i PMS ale nebudu skepticka. Příčin je mnoho ale můžeš být v začátku těhu. A pokud se dostaneš do města za 4 dny tak už by těhu test mohl něco ukázat. Ale je to individuální. Když se ti spozdi, tak bych šla na gyndu.☺️ A tam ti to řekne přesně. Přeji aby to bylo mimčo. A zadařilo. Ono je to jak naschvál, když plánuješ a chceš, tak nic a když už se na to vykasles tak z ničeho je tam. ❤

terulle05
6. kvě 2019

@ennie93 presne 😔 vzdy je to vse naopak 🤨 ale desi me ze ty bolesti trvaji stale dokonce i spanek pres den 🧐😛

ennie93
autor
7. kvě 2019

@terulle05 tak to bych si šla koupit test a jistě bych zašla i na gynekologii. Protože mě to taky přišlo divné. A pokud to trvá. Tak si myslím, že se vám nejspíše konečně zadařilo. ❤☺️☺️

terulle05
7. kvě 2019

@ennie93 budu v to doufam a necham se prekvapit 😊 ale nevim zda to vydržím 🤣🤣 dnes okolo 14 h jsem mela nahnedly vytok ale jen na toalet. papire a jinak nic 🧐🧐

terulle05
7. kvě 2019

Tak budu doufat ze je vse ok