• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bonprix. Máte zkušenost?

28. června 2015 
ahoj, koukám na stránky bonprixu a jsem zmatená ohledně velikostí... běžně nosím velikost 36 a podle jejich tabulky velikostí bych si měla u nich objednat vel. 40.... máte s jejich oblečením nějakou zkušenost? díky za odpověď. :slight_smile:
10. led 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebi já od nich pár věcí mám vím o tom, že mají větší velikosti. I na jejich internetových stránkách, v diskuzi pod různým zbožím často zákazníci píšou, že jim v jejich velikosti přišlo oblečení větší. Tak to musíš prostě zkusit. Ale zkušenost s nimi mám dobrou. Párkrát jsem nebyla spokojená s tím, jak oblečení vypadalo (na obrázku se zdálo jiné), tak jsem jim to poslala zpátky a v pohodě a bez nejmenších problémů vrátili peníze. Tak se nemusíš bát.
10. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže si mám objednat "svoji" běžnou velikost? nebo podle tabulky?
10. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebi Nejdřív se podívej, jestli pod tím zbožím, které chceš, je hodnocení od zákazníků. Někdy tam píšou, že oblečení je větší než potřebovali. A jestli zrovna pod tím, co chceš, diskuze není, raději si objednej podle jejich tabulky velikostí.
10. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky :slight_smile:
hodnocení tam je, v podstatě všichni spokojení, ale o velikosti ani slovo :grinning:
10. led 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrý znamení. Tak to tedy velikost odpovídá té v tabulce. Ono je to oblečení snad z Polska nebo co, tak tam mají asi trochu jiné značení velikostí. Ale když si objednáš podle té jejich tabulky, mělo by to být v pohodě.
11. led 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nemáte někdo nějaký slevový kod na neplacení poštovného ?
21. bře 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si objadnala plavky,ale viem o tom že ja dobre objadnať o č,menšie aj ja som tak spravila.
21. bře 2012 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “vlatní link - kuponslevovy.cz”
6. únor 2014 v 18:39 • jankarty
Hodně kupónů do Bonprix lze najít na http://slevovykupon.net/stores/bonprix-cz/
5. bře 2015 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
7. kvě 2015 v 08:46 • terkaap
Ahoj ženy tak i já nakoupila v Bonprixu, dorazily neskutečný hadry, vrátila jsem ji to obratem a ejhle. Sháněla jsem se po svých penězích a velmi milá paní mi napsala že peníze poslali na účet, napsala jeho číslo, což ale vůbec nebyl můj a jsem si 100% jistá, že jsem psala správný, navíc neseděla ani banka. A že je to nezajmá že já je nedostala protože ani to maj za uzavřený. Přišla jsem o více jak 1000 korun. Takže tak.
20. čer 2015 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já měla dobrou zkušenost, 2x jsem kupovala maxi šaty a vše bylo v pořádku. jednou krátké šaty, které jsem věnovala bo mě byly veliké...
28. čer 2015 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek