Volné diskuze
pebi
10. led 2011

Bonprix. Máte zkušenost?

Ahoj, koukám na stránky bonprixu a jsem zmatená ohledně velikostí... běžně nosím velikost 36 a podle jejich tabulky velikostí bych si měla u nich objednat vel. 40.... máte s jejich oblečením nějakou zkušenost? díky za odpověď. 🙂
meandra
10. led 2011
@pebi já od nich pár věcí mám vím o tom, že mají větší velikosti. I na jejich internetových stránkách, v diskuzi pod různým zbožím často zákazníci píšou, že jim v jejich velikosti přišlo oblečení větší. Tak to musíš prostě zkusit. Ale zkušenost s nimi mám dobrou. Párkrát jsem nebyla spokojená s tím, jak oblečení vypadalo (na obrázku se zdálo jiné), tak jsem jim to poslala zpátky a v pohodě a bez nejmenších problémů vrátili peníze. Tak se nemusíš bát.
pebiautor
10. led 2011
takže si mám objednat "svoji" běžnou velikost? nebo podle tabulky?
meandra
10. led 2011
@pebi Nejdřív se podívej, jestli pod tím zbožím, které chceš, je hodnocení od zákazníků. Někdy tam píšou, že oblečení je větší než potřebovali. A jestli zrovna pod tím, co chceš, diskuze není, raději si objednej podle jejich tabulky velikostí.
pebiautor
10. led 2011
díky 🙂
hodnocení tam je, v podstatě všichni spokojení, ale o velikosti ani slovo 😃
meandra
11. led 2011
To je dobrý znamení. Tak to tedy velikost odpovídá té v tabulce. Ono je to oblečení snad z Polska nebo co, tak tam mají asi trochu jiné značení velikostí. Ale když si objednáš podle té jejich tabulky, mělo by to být v pohodě.
wiwiane
21. bře 2012
ahojky nemáte někdo nějaký slevový kod na neplacení poštovného ?
natalitimk
21. bře 2012
ja som si objadnala plavky,ale viem o tom že ja dobre objadnať o č,menšie aj ja som tak spravila.
jankarty
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkaaaa
5. bře 2015
Hodně kupónů do Bonprix lze najít na http://slevovykupon.net/stores/bonprix-cz/
terkaap
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andoneda
20. čer 2015
Ahoj ženy tak i já nakoupila v Bonprixu, dorazily neskutečný hadry, vrátila jsem ji to obratem a ejhle. Sháněla jsem se po svých penězích a velmi milá paní mi napsala že peníze poslali na účet, napsala jeho číslo, což ale vůbec nebyl můj a jsem si 100% jistá, že jsem psala správný, navíc neseděla ani banka. A že je to nezajmá že já je nedostala protože ani to maj za uzavřený. Přišla jsem o více jak 1000 korun. Takže tak.
santna
28. čer 2015
tak já měla dobrou zkušenost, 2x jsem kupovala maxi šaty a vše bylo v pořádku. jednou krátké šaty, které jsem věnovala bo mě byly veliké...

Začni psát odpověď...

Odešli