Bonprix - obuv, máte zkušenosti?

eloise02
26. dub 2018

Ahoj holky, objednáváte někdo boty z Bonprixu? Mají tam spoustu krásných balerínek, i tenisek, fakt jsem už nalomená, ALE - recenze na Heuréce děsné a pak se mi moc nezdá ta jejich tabulka velikostí? Nosím běžně 40, podle jejich tabulky by mi čtyřicítky byly velké. Nechci, aby mi přišly nějaké obrovské lodě. Nikdy jsem od nich nic nekoupila... vzít vážně raději menší číslo? Ty botky se mi vážně líbí a ceny jsou nízké...

zelenaesmolda
26. dub 2018

Vsak kdyz ti nebudou tak je muzes vratit ne?Ja osobne bych si ze zasilkoveho obchodu nikdy boty neobjednavala,je treba si to vyzkouset...
A obzvlast u bot bych se spis nez na nizkou cenu zamerila na kvalitu

vanocni_stromecek
26. dub 2018

Ja si tam koupila baleriny, 2x, nosim vel. 39 a oboje mi byly male, kazde uplne jine.....takze to, co pises, ze jsou vetsinou vetsi u me neplati...boty vypadaji hezky a relativne kvalitne, ale proste nesedi velikost, takze ja uz boty odsud nee, ale jinak tam nakupuju a spokojenost.

verunkanatalka
26. dub 2018

@zelenaesmolda to je těžké...já mám třeba opravdu velkou nohu a jinde než v zásilkovém obchodě boty neseženu...

zelenaesmolda
26. dub 2018

@verunkanatalka ja mam zase nohu malou,treba baleriny jsem koupila v detskem :D

verunkanatalka
26. dub 2018

@zelenaesmolda to je viď?v dnešní době neseženeme pořádně boty!!je to bída..

zelenaesmolda
26. dub 2018

@verunkanatalka ja mam s botama problem od malicka,bud jsou moc velke nebo moc male,sedi mi maloktere.ale kdyz uz najdu boty co sedi tak klidne koupim drazsi protoze vim,ze je mam na nekolik let...

kocvarovas
26. dub 2018

Mám odsud baleríny. A sedí. Je fakt, že někdy mám nohu 41,někdy 42,takže jsem objednávala podle délky stélky (26,5) a bez problémů..

verunkanatalka
26. dub 2018

@zelenaesmolda Můj problém není jen velká noha,ale i vysolý nárt a široká noha...prostě mazec!!ráda bych si/koupila boty co se mi líbí a ne jen ty co mi jsou..a klidně bych si připlatila..

eloise02
autor
26. dub 2018

Děkuji všem za odpovědi. 🙂

sonisek
27. dub 2018

Balerínky jsem si tam objednávala bílé na svatbu v 42 a normálně mám taky 42,a za mě ok. Sedí perfektně 🙂 Já si tam ráda objednávám i oblečení 🙂