• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bouřky. Bojí se jich vaše děti?

22. srpna 2009 
Z chvilku aktualni tema :wink:

Jak to mate? Bojite se? Co vase ratolesti...

Ja mam respekt, nesla bych ven za bourky...ale nebojim se-bavi me se na to koukat.

Elishka je uplne v pohode, bere to jako "blesky-tresky-plesky" hromu se taky neboji....jsem rada :wink:
23. črc 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
doma se nebojíme nikdo ani náhodou a vesměs to z okna pořád sledujem :grinning: .....venku pokud je bouřka se to dá pokud je daleko,když je moc blízko,tak mi trochu leepí u zadečku :sweat_smile:
23. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre tema...:slight_smile:

u nas se neboji nikdo jen jaaa :sweat_smile: :grinning: ... divat se na to ani nahodou, zatahnu rolety a modlim se aby nevypli proud... :grinning:

jsem hrozne posera... :unamused:
23. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak není to příjemný ale dá se to vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz si tak vzpominam na dobu, kdyz jsem byla s malou sama a El byla malinky miminko a bylo uz k veceru, ale neslo jeste usnout....a byla bourka-vypli proud...tak to bylo divny, to jo....

Von je kazdej machr, kdyz neni sam :grinning:
23. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to mas pravdu :grinning: kdyz je doma jeste nekdo, tak to u mne neni tak hrozny, ale kdyz jsem jen s malym, tak su pomalu pod postelou.. :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bourky se bojim ja i malej ale rada se na ni koukam mam je rada ale venku bych si asi nadelala do gati...vadi mi jen ten zvuk hromu
23. črc 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janulle :grinning: a to si vem, ze jak vypnou proud a ty jsi bez svicky, nebo baterky a cumakujes do tmy a dite rve, ze si chce hrat a nemas svetlo a nechces pro nej jit, bo kazdou chvili blyska :grinning: :grinning: :grinning: ...

Jste vybaveny pro pripad , ze vypnou proud?
23. črc 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, no to nevim teda... :sweat_smile:

vybavena nejsem a jsem...svicky mam doma vsude,akle z jineho duvodu... :grinning:
23. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uz nekde zuri bourky?
23. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluju bouřky
když to teda není moc a já zrovna nepotřebuju, aby pršelo
23. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nobody...ale priroda jo :wink:
23. črc 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluju tu sílu prostě, jak to rve stromy ... změny v atmosféře, přízemní ozón ....
jooo, mňam mňam
23. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bourku tak mozna jen v postely... :sweat_smile: jinak nee...

ale treba zase miluju jak se zacne zatahovat a zvedat se vitr... :dizzy_face:
23. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
... když zapneš ventilátor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jooo jinou odpoved jsem nemohla cekat ze nobe.. :grinning:
23. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zbožňuju bouřky... :dizzy_face:
při jedné jsem začala rodit ...
23. črc 2009 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul faaaaaakt...?tak to krasnyy... :dizzy_face:
23. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš než té přírodní bouřky se bojím bouřky v podobě mého Kubíčka :sweat_smile: Bouřka a orkán dohromady :slight_smile:

Ne,ale vážně :wink: Nebojím se ,ale cítím uvnitř zváštní napětí,nevím jak to popsat.

Kubík se nebojí,připadá mi,že tomu nevěnuje ani žádnou pozornost :slight_smile:
23. črc 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasena brutalni bourka z Liberce... :confounded:
23. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák mudr :astonished:
23. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rikala jako ze ji cvakala ritka,... :sweat_smile: takze asi berutus :confused:
23. črc 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prahou se kolem půl šesté přehnala vichřice a průtrž mračen, zrovna jsme byli schovaní v shopingu, koukali jsme , jak se valí voda a lítá listí. Za čtvrt hodiny to odešlo.
Já se bouřek bojím :frowning2: , zacpávám si uši a s hrůzou zírám na blesky, pokud jsou hodně daleko - mám z nich respekt jako vůči každému živlu - třeba voda, vítr. Vichřici nesnáším ještě víc, protože bydlíme v 11 patře a při Kirilu jsme se tu pěkně houpali, lustry, pohovka se pode mnou vlnila jak při zemětřesení a bála jsem se o zasklený balkon. Nejlepší je to po bouřce - ano nobe, ten ozÓn je mňamka. :grinning:
23. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kubaka...to si delas srandu s tim lustrem....jak je u nas vybuch(v dolech), tak to kolikrat uplne ujede podlaha podemnou, a taky tam clovek citi ten velky respekt...
23. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bouřky miluju, teda pokud nejsem zrovna venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát se bojím fakt hodně silnýho větru, to teda nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak Tygr se bojí naprosto všeho, ale zrovna bouřky ne...ted se tu přehnala dost velká s obr vichrem, a on furt chtěl jít na balkon a děsně se smál :sweat_smile: :confused:
23. črc 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se nebojím mirných bouřek, ale těch co buracejí přímo nad hlavou ano. V takové chvíli jsem velice nerada sama doma. A když je bouřka na chatě (vranovská přehrada) tak se bojím jak sviňa. TAm se to hodně rozléhá po vodě, no prostě jsem zalezlá pod peřinou a ani nedýchám. Za to manžel stojí na verandě a lebedí si. Jsem zvědavá po kom bude syn :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem asi prdlá,ale já si při bouřce představím hřbitov :confused: a svoje blízké co zesnuli,hlavně babičku s tatou :pensive:
23. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme tu podvecerni preckaly na terase, cumely jsme na blesky, Mia chodila pod okap machat se ve vode, vitr byl jak svina, tak jsme pak radsi zalezly domu
23. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se bojím vždycky, i když jsem v paneláku, stejně nemůžu spát...a když jsme byli za bouřky někde pod stanem, tak jsem se strachy vždycky málem po...
23. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všude řádí bouřky.... A u nás furt nic :sweat_smile: :grinning:
Janull, jj, bylo to krásné... :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek