Byli jste podvedeni osobou s č. ú. 670100-2213374822/6210?

budilinka
11. čer 2016

Hodně z vás zde bylo podvedeno přes Bazoš a Sbazar...... neposílal jste někdo peníze na tento účet a nemáte ani peníze, ani zboží? Mě podvedla majitelka tohoto účtu a přišla jsem o 1800 Kč. Mám pocit, že nebudu jediná... pokud máte stejný problém, ozvěte se mi prosím.

budilinka
autor
2. lis 2021

@zlatniiik připojím se 👍

zlatniiik
2. lis 2021

@budilinka Já už jsem byla na policii. prostě tam zajděte, řekněte, co se Vám stalo a uveďte toho číslo účtu.
Já jsem uvedla i tuto diskuzi, že jsme byli všichni podvedeni osobou se stejným bankovním účtem. 😊 Postupně se to bude hromadit, jen na více místech ČR 😊

etrnkova
15. lis 2021

Dobrý den, byla jsem také okradena touto paní s tímto číslem účtu. Chystám se na policii, prosím najište mi ostatní. Mail etrnkova@post.cz Díky Eva

etrnkova
15. lis 2021

@zlatniiik Dobrý den, byla jsem touto paní také okradena, byla jste již na policii? Prosím písněte mi mail. etrnkova@post.cz

etrnkova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
etrnkova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zdenkasch
23. pro 2021

@budilinka Upozornuji na podvodníka s cislem uctu 670100-2219710495/6210 s telefonimi cisly 725819225 704555913 !!!!!!!! hledam vsechny, kteri mu poslali penize a prisli o ne (jako ja ...na Bazoší 1469..), at me kontaktuji na tel. 736268837 S pozdravem uplne blba Zdeňka

elmon
21. črc 2022

Přidávám se s dalším m-bank účtem. Vypadal velmi věrohodně, dokonce poslal screenshot z m-bank se jménem a číslem účtu, poslal IMEI kód telefonu. Sice jsem se napálil jen s 200 Kč za "poštovné", ale i tak to zamrzí a rád bych varoval ostatní. Vystupuje na Facebook Marketplace pod jménem "Radeček Podnikatel", číslo účtu: 670100-2219555464/6210. Varoval bych před všemi m-bank účty, buďte obezřetní!

elmon
22. črc 2022

@elmon Kdyžtak mám jeho IP adresu, kdyby byl někdo tímto zmetkem napálen, stálo vás to trochu větší částku a chtěli byste to předat dál úřadům.

elmon
27. črc 2022

Teď se na facebooku vydává za Valča Brojako . Pozor na to!

lidulinka1
14. zář 2022

Připojuji se k Vám…Mě okradla o 500 Kč a škoda že jsem si ji nenašla na googlu dřív než jsem poslala peníze,protože mě okradla přes FB jako Valča Brojako a tady je o tom zmínka. Myslíte že mám jít na policii? Asi mi tolik o ty peníze nejde,ale když vidím kolik už okradla lidí, tak by zasloužila trest.

budilinka
autor
16. zář 2022

@lidulinka1 být Vámi bych šla. Ukazala bych jim tam i tento příspěvek s komentáři. Je potřeba, aby už konečně spadla klec. Pokud půjdete, dejte pak prosím vědět.

mkoty
23. říj 2022

Měl jsem poslat zálohu za počítač. A samozřejmě č.ú. 670100-2219555464/6210 , které tu již je zmíněno. Na FB teď pod jménem Lucie Lochová. Tak pozor

podveden
14. pro 2022

@zlatniiik a mohu se zeptat, zda jste uspěli ?

podveden
14. pro 2022

@elmon dobrý den, poprosím vás o ip adresu, i když myslím ze bude už dávno na jiné
Děkuji moc

krispyna
20. únor 2023

Funguje dodnes market place Péťa Hoffman Lišková. Napálila sem se při koupi Neocatu. Jako humus tohle psalo si to se mnou od prosince o nemocich deti. Nekolikrat jak je ji trapne a sama se ozyvala, ze posle penize zpet. Az po napsani cisla uctu prestala zpravy cist.

budilinka
autor
28. únor 2023

@krispyna o kolik jste přišla?

motogp
28. únor 2023

Zdravím. No tak jsem se také nechal napálit.
Bohužel jsem si měl zkontrolovat vše hned a né tak důvěřovat.
Prosím o info kdo vám poradil a jak jste reagovali, přišel jsem o necelých 1500. Vyřeší policie něco? Děkuji

budilinka
autor
4. bře 2023

@motogp přišla jsem o 1800 a neměla jsem čas ani náladu to řešit na PČR. I když chápu, že když si to řekne každý, tak ta hyena bude pokračovat donekonečna ☹

motogp
12. bře 2023

@budilinka zdravím, já právě taky. Vlastně jsem nevěděl co dělat, tak jsem to také nechal být ale spíš bych rád upozornil ostatní lidé.
Jak říkáte, takhle když to bude každý přehlížet.
Jen zírám že už tu jsou příspěvky z roku 2016 a vlastně se nic neděje. Nejde o ty peníze ale o princip.

annie33
Autor odpověď smazal
Zobraz
zlatniiik
26. kvě 2023

@podveden Dobrý den, byla jsem tam sama. Přišel mi tehdy dopis, že to předali k vyšetřování na místo, kde bydlí. A to bylo všechno 😅 A nebyla to částka na přestupek. Jen mě mrzí, že se s tím dál nic neděje. Ne kvůli penězům, ale stejně by ten člověk byl ve finále venku za tři roky a pokračoval by dál. Ale nechápu to, vždyť už musel / musela nakrást statisíce.

motogp
6. čer 2023

@zlatniiik děkuji za zprávu. Tak to mě mrzí.
Je to ponaučení, ono jim to štěstí nepřinese.
Bylo by dobré kdyby s tím někdo začal něco dělat. V dnešní době už je vše dohledatelný. tak třeba to aspoň pomůže někomu zde.

zlatniiik
13. čer 2023

@motogp Dobrý den,
můžete mi napsat mail na Vás ? Chtěla bych se Vámi spojit.

zlatniiik
13. čer 2023

@budilinka Dobrý den, dáte mi na Vás mail? Chtěla bych se s Vámi spojit

zlatniiik
13. čer 2023

@krispyna Dobrý den, dáte mi na Vás mail? Chtěla bych se s Vámi spojit.

azune
21. čer 2023

@azurove : Dobry den, poslal jsem mu "nějaké peníze", protože si "mužským jménem" stěžoval na umírajícího tatínka. Kdo si o mně troufá napsat, že jsem blbec, uznávám! Ale byl jsem z těchto důvodů na měkko: V posledních 6 letech jsem pochoval babičku, dědu, tátu, a před rokem maminku. Jsem na pohřbech a u notářů místo každoroční dovolené...
Nešla by sepsat nějaká hromadná žaloba???

azune
21. čer 2023

@zlatniiik tel.: 792 933 913

azune
21. čer 2023

@budilinka:
office@blanka-mueller.cz
IDDS: jfsivi
Trestní právo
V trestním řízení poskytujeme našim klientům zejména odbornou obhajobu jak v přípravném řízení, tak v řízení před soudem, s důrazem na dodržování práv klienta. Zastupujeme i poškozené.
Nabízíme:
Právní konzultace v oblasti trestního práva
Posouzení plánovaných obchodních a jiných transakcí z hlediska možného konfliktu s trestněprávními předpisy, předcházení střetu se zákonem
Sepsání kvalifikovaného trestního oznámení
Zastupování před orgány činnými v trestním řízení
Obhajoba v trestním řízení od zahájení trestního stíhání po řízení před soudem
Zastupování při zahlazení odsouzení
Trestné činy jsou ty nejzávažnější. Proto se vyplatí využít služeb zkušeného odborníka, který bude hájit Vaše práva a využije k tomu všechny dostupné prostředky.

azune
21. čer 2023