• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Castingy a komparzy pro miminka. Máte odkaz nebo radu?

3. července 2014 
Maminy nemáte některá nějaký stránky nebo rady jag dostat miminka do reklamy nebo časopisu atd..??:slight_smile:
29. čer 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi žádná..:frowning2:
29. čer 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel,ale taky mě tohle už napadlo,proč své krásné dětičky neukázat :slight_smile:
29. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikdy newíš jag tím třeba pozitiwně můžeš owliwnit žiwot..:slight_smile: nechtěla bych aby se jednou moje mlinká sedřela jako maminka..:slight_smile:ataky bych se samozřejmě chtěla pochlubit..:slight_smile:
29. čer 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, zkuste se normalka obratit na nejakou castingovou agenturu :slight_smile: ale neco stoji regstrace atd. urcite ...
hodne dobra je treba http://www.czech-casting.com/
29. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A myslíš že je to i pro mimka??
:wink:
29. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna tato agentura tam ma psano deti vseho veku... ja vim, ze je jedna z nejlepsich, ale asi bude draha - nevim, nemam s ni zkusenost - ale jako pubertacka jsem mela registraci na Barrandove a i me (coz je div) volali dost casto - tak jsem delala ruzne "krovi", byla to sranda

urcite se neco nekde najde, zkus to treba obvolat, mala je krasnoucka a nikdy nevis :wink:
ale ja si pockam, az si malej sam rozhodne :grinning:
29. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nějak mi to na tý adrese blbne..:frowning2: to malá už je herečka od malička..pořád se nakrucuje..:slight_smile: a kdyby se jí to náhodou nelíbilo určitě ji nutit nebudem..:slight_smile:
29. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasne, zkus se mrknout i na jine agentury, drzim palecky!
29. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....my jsme zrovna včera byly s kamarádkama registrovat své synáčky v agentuře Storm Bohemia....www.stormbohemia.com

..moc milý přístup..registrace stojí 300,- a v tom jsou i fotografie, které si tam udělají. Tak to můžete zkusit...pa
1. črc 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tag děkujeme za tip..:slight_smile:
7. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemá někdo další tip?.-)
3. črc 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek