Chováte morčátka?

chrobacik13
13. črc 2014

Ahoj holky,je tady někdo kdo chová morčátka?Nějak jsme se do nich s manželem zbláznili a rádi se podíváme na vaše mazlíčky a pro inspiraci třeba i na jejich domečky 🙂 My máme zatím 2,kloučka Spongeboba a holčičku Hermionu 🙂 Jo a nevíte jak se jmenují ty takové rozcuchané? 🙂

zamilovanadonej
13. črc 2014

@chrobacik13 Ty rozcuchané jsou rozety. Tak ať nemáte mladý 😀

ined77
13. črc 2014

@chrobacik13 .. Ahoj, jéé, my máme také Hermionu, ale teda křečka 🙂 . Ale jinak neporadím, morčata jsem chovala coby dítě, ale to už je dávno, takže už si ty druhy nepamatuju 😎 .

zamilovanadonej
13. črc 2014

Jinak já měla Mufinu a Kikinu, nakonec měli spolu 2x mladý...no lesbičky nebyly, nakonec to byl pan Muf 😀

chrobacik13
autor
13. črc 2014

@zamilovanadonej To si musím zapsat 😀 u nás prodávají jenom ty učesané a neboj mladý snad nebudou,máme je od sebe a když jsou spolu poctivě hlídáme i když..prej jsou strašně rychlý 😕 😕
@zamilovanadonej no a to mě épřivádí jěště na další otázky 😀 jak dlouho je morčoholka těhotná??

chrobacik13
autor
13. črc 2014

@ined77 to já zas jako malá chovala křečky a ted' jsem přešla na morčata 🙂 Chlap s dcerou do mě pořád hustili at' si pořídíme zvířátko,malá ta chtěla dinosaura (rozuměj chameleona nebo ještěrku)ale já prostě nemůžu mít doma nic bez chlupů a s ocasem 😀 😀

zamilovanadonej
14. črc 2014

@chrobacik13 Šmarja, to nevím. Ale jen na sebe skočí, a za 5 vteřin j po všem.

chrobacik13
autor
14. črc 2014

@zamilovanadonej chudina holka 😀

ined77
14. črc 2014

@chrobacik13 ..rozumím, to bych taky nesnesla 😎 😝 😀 .