• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

20. prosince 2011 
@sisstin nehledám, ale ani ti toho potenciálního nemažu. ale ty už mazej! :grinning:
7. lis 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk chce slečnu pozvat na kafe a Vy mě mažete :grinning:
7. lis 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, tak tolik vzrušení pohromadě asi nerozdejchám už :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. lis 2010 ve 23:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak, at neplevelim..co se týče AF, tak na mě to má všechno mega dlouhý rukávy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. lis 2010 ve 23:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v USA asi mají delší ruce :slight_smile: ono je to schválně, nosí se to tak, samozřejmě ne nijak extrémně dlouhé na úkor pohodlnosti :slight_smile: na kafe vám vezmu něco k vyzkoušení :grinning: :grinning:
7. lis 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@horel já bych radši kabelku od Guess :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to AF mě fakt nebere, je to spíš takový hodně sportovní, což nenosím jinam, než do fitka...a na to je to pro mě zas drahý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. lis 2010 ve 23:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin se nediv, že nemáš taťku, když při pozvání na kafe si rovnou řekneš o guess kabelku :grinning: :grinning:

hele, jenom koukám, že tohle téma je v kategorii matka, otec, rodina... to sem asi moc nepatří :sweat_smile: i když sisstin si to tak vyložila. :wink:
8. lis 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendy1 ta druha fotka z vidne moc pekna. @kristi taktez hezky fotky, slusi.

@kacici sice neziju v GB, ale u nas jsou obchody vicemene stejny, zkus Topshop, River Island, Miss Selfridge, Warehouse, A/Wear, hodne levne nakoupis v Primarku :wink: to je vyber z tech dostupnych. pak treba French Connection nebo Karen Millen, ale tam normalne nenakupuju, ty uz jsou na me drazsi.

@sisstin to jsme na tom hoodne podobne, merim 154cm a vazim 44kg :slight_smile: ale nastesti tady s mensima velikostma neni problem, i kdyz nektery znacky taky nedelaji moje cislo..

co se liceni tyce, ja bych bez make-upu nevylezla, vetsinou pouzivam Lancome nebo Estee Lauder, obcas i neco jinyho, zalezi na co narazim. nekdo se tu ptal na stiny, obe znacky jsou v pohode, takze muzu doporucit.
8. lis 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno všem
8. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova -dobré ráno :slight_smile:
@sisstin -ty tu máš ženicha ? :slight_smile: :wink: :grinning:
8. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka mám nějaký pomalý rozjezd, při tom "supr" počasí se mi moc nechce pracovat :grinning:
8. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova -já už jsem rozjetá od sedmi ,když šel malý do školky,zas to na mě zkoušel :angry:

a pracovat jdu až od půl 12 do 20:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ale prodávám hadříky,tak mě to i baví :grinning:
8. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka to je fajn, spojit přijemné s užitečným. Já jsem tady dneska dřív, abych se připravila na poradu a rozdala holkám úkoly. Ale být doma, bude mi líp :grinning:
8. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova -jj,to jo :slight_smile: já už jsem ráda,že jsem mezi lidma :slight_smile: mám to sice jen jako brigádu,ale lepší než drátem do oka :grinning:
Kartářka mi předpověděla práci začátkem prosince :sweat_smile: A na UP mi nabídli rekvalifikaci Administrativa s praxí :slight_smile:
8. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka co je Administrativa z praxí? Resp. jak se liší od té bez praxe?
8. lis 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova -kurz,kde mají podle mě smlouvy s nějakýma kancelářema a ti nám tu praxi poskytnou a pak možná i nechají :slight_smile:
Ale jestli nějakou práci seženu,tak to nebudu moci dělat,bo to hradí ÚP
8. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka jo ták, ale fajn že to nemusíš všechno hradit ze svého, že ÚP to uhradí. Já takhle zajišťovala kurz kolegyni na Manikuru a pedikuru z Karlových Varů.
8. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova -jj,jsem ráda :slight_smile:
v kanclu by mě to bavilo :slight_smile: :grinning:
8. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova -a ještě si pohrávám s myšlenkou,udělat si školu:předškolní vzdělávání :slight_smile: abych mohla dělat ve školce :grinning: váhám no
8. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka to není zlý nápad, kurz se ti může hodit vždycky
8. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova -ono to spíš bude studování dálkově na 3 roky aspon
8. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka tak to je ještě lepší. Já zas uvažovala o víkendovém rekvalifikačním vizážistickém. Ale počkám až po vánocích, ted toho mám jaksi hodně. :sunglasses:
8. lis 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova -jéé,vizážistika mě taky lákala :dizzy_face: určitě do toho jdi :wink:
8. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikarkulka já kupuju AF od prodejkyně z Aukra, mám od ní i Pepe a spokojenost :grinning:
8. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka a jak je v nové práci? Já jsem dnes taky v práci, celý den do 17.30, vůbec se mi nechtělo a asi právem...dostala jsem pokutu...jaká hrůza, že jsem jela v obci 60. Navíc mě z nových bot bolí nohy :frowning2:
8. lis 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie -ale jo,jde to :slight_smile: akorát musíme stát i když zrovna nejsou zákaznici :sweat_smile:
rovnám trička pořád dokola :grinning:
tééda,porušuješ bezpečnost silničního provozu,jo :grinning: :wink:
8. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si pročetla archiv modního pekla a fakt jsem se pobavila, tyhle 2 fotky tu musím dát, jsou právě z pekla a myslím, že fakt stojí za to... :grinning:

to jsou modní ikony jak vyšité :grinning:

mmch jsem včera viděla stát na přechodu slečnu v úžasných fialový sametkových tepláčkách (podotýkám, postavu do nich měla) a k nim koženou bundičku do pasu se stojáčkem - černou, černé kotníkové "kožené" botky jak se teď nosí (něco jako má kristi na té fotce v super nasrávačkách s bílou mikčou) a v ruce samozřejmě vuittonku - zaručeně origoš :grinning: no chtělo se mi smát...holčina možná jen vyběhla do obchodu, soudě podle toho, že stál ana přechodu u Kauflandu...no ale i tak...myslím, že do modního pekla by se hodila asi jako ta slečna v teplákách puma a zaručeně pravou vuittonkou tady na té fotce :grinning:
8. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett no tady jde taky o to, že možná ty ženský vůbec nevědí, že to má být napodobenina LV..prostě se jim u Congů ta kabelka líbila a neřešej to :wink: :sweat_smile:
8. lis 2010 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss ahoj, no u té druhé s igelitkou si to myslím taky, ale ta první určitě ví, co v ruce má, aspoň já si to myslím... :grinning: úlet je to tak i tak...i kdybych neměla páru, co je to za vzor kabely, tak si ji nekoupím a když, tak rozhodně nenosím k tomu, co mají na sobě ony :grinning: tu starší paní pravda asi omlouvá to, že nemá šajnu, ale tu mladici ne... :grinning:
8. lis 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja myslim že se nemá nic přehánět.
Ja ráda chodim oblíkaná jak ženská:slight_smile:, nosím i sportovní modu, ale to jen když jedem na hory za sportem a když jdu s dcerkou ven s odrážedlem a apod. Jinak se snažim oblíkat sukně, pěkné doplnky apod.

Je hrozny když náke ženy nemaj soudnost, bokovky a nad nimi špek apod.

Co se mi nelíbí, je hafo nákupních center a v nich vyfintěny pipiny, nelíbí se mi na tom že to lidi berou jako událost.. Jéééé nědele tak vemem celou rodinu, mimča frčej vyméoděny do obrovskyho nakupniho centra. Minule me zaskocila v nakupnim centru vystava dinosauru. ja bych na ni rada zasla s detmi treab do emsta do muzea..ale to už je na jiné téma:slight_smile:
8. lis 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek