• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

20. prosince 2011 
@bury no to je takovej tenkej svetřík delší :wink:
14. lis 2010 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin - já si právě myslím, že takovej pásek by vynikl spíš třeba na bílý košili :wink: ale možná to bude tím, že mně se celkově moc nelíbí pásky na svetrech :grinning: :grinning:
14. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury jj, na bílý košili určitě..ale bohužel já mám zrovna samý ty bodýčkový :wink: jak se zapínaj mezi nohama a dávaj se do skinny..a to pak vypadá trapně :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si ten pásek nějak koupila bez uvážení...naštěstí stál jenom 5 liber :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. lis 2010 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin - aha :unamused: však na něj určitě někdy dojde :wink:
já mám opačnej problém - plný skříně věcí a nemůžu nosit skoro nic :frowning2: hodně jsem zhubla a všechno na mě visí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury tak to mi povídej,d neska ráno 42,3kg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. lis 2010 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin - tsí jo a při jaký výšce? já se dneska taky vážila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 55,6 při 174. není to až tak hrozný, ale já nechci bejt hubená.... optimální bylo, když jsem měla tich 60 - 62 kg :wink:
14. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury no to jsi hubená jako dost :wink: já mám jenom 156cm :wink: ale konečně jsem si koupila kalhoty, který mi nepadaj..jsou XXS..ale zkracuju asi o půl metru :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dneska dvoje v akci...ale ty šedý mám obavy, že jestli se vytáhnou, tak mám útrum s nima...ty tmavě modrý jsou ok, do kozaček..není to moc vidět :wink: to ohnutý mám naznačený, jak se maj zkrátit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin - no já mám naštěstí celkem prsa a širší pánev, takže nevypadám úplně jako kostěj. Ale jestli to půjde ještě dolů, tak už se mi to fakt nelíbí :unamused: já si teď koupila troje kalhoty, protože už to fakt nešlo a doufám, že na mi za chvilku taky nebudou velký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to jseš prcek :wink: to je opravdu pitomý to zkracování .... asi neseženeš nic, co by ti na dýlku bylo, viď? kalhoty hezký....
14. lis 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury no tak to já fakt taky nevypadám jako kostěj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: některý holky jsou fakt hubený, u mě to kozy a boky jistěj :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. lis 2010 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom růžovým, já i kdybych vážila 30kg, tak vychrtle fakt nevypadám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin - jojo :wink: máš "ženský" tvary :wink: to je dobře.... vyhubliny nebrat :wink:
14. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury ale blbý je fakt s tou dýlkou, to už jsem tu psala, že prostě v CR neexistujou zkrácený nebo naopak prodloužený dýlky..nemaj podprsenky větších velikostí a s malým objemem, nemají malý velikosti bot...fakt krize :rolling_eyes:
14. lis 2010 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin - to máš pravdu. Moje tchyně je takovej drobnej prcek a taky u nás nemá šanci nakoupit :wink: my naštěstí bydlíme 5 km od Německých hranic, takže jezdíme nakupovat tam. Já s tím teda problém zatím moc nemám :wink: ale jestli ještě víc pohubnu, tak nevím, nevím. Pak je problém s délkou kalhot.
14. lis 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury já se právě bojim si koupit džíny na netu třeba z Uk, člověk si to nevyzkouší a je to na prd..už se mi několikrát stálo, že UK 6 mi byla bud volná nebo malá, že jsem to natáhla tak na stehna a konec :confused: a podprdy se taky bojim už kupovat přes net, ted z Nextu jsou mi velký...minule zas z dolly.cz malý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když přijdu do prodejny prádla, že chci 65G..tak na mě čuměj jak na debila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin - tak tvoje velikost podprdy je opravdu zajímavá :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoro se nedivím, že se prodavačky dívají divně. Já bych si taky netroufla koupit přes net a to mám 75 C, takže taková klasika :wink:
14. lis 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury no to by ses divila, ale má to právě dost holek :confused: ony Češky mají uzký hrudník a k tomu relativně velká prsa :confused: já mám třeba přes prsa 93cm, což není moc...ale pod prsama mám 62cm, takže to pak udělá takovej rozdíl..ale kdybys mě viděla, tak neřekneš, že mám větší prsa než čtyřky :wink:
14. lis 2010 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda jsem si přečetla tuhle diskuzi, rozhodně zajímavé čtení :wink:
Osobně nemám ráda neupravené chlapy a neupravené ženské. Když sleduju lidi na ulici, tak je mi úplně jedno, jestli mají značnové oblečení, spíš se dívám, jak jsou upravení a jestli dokázali svoje oblečení sladit. Občas vidím nějakou holčinu, jak se nakrucuje po ulici a pak člověk zjistí, že si vzala neumyté hnědě boty, fialovou kabelku a k tomu šedé rukavice a čepici. Obecně bych řekla, že nejsme moc zvyklí dbát na detail a pak dokážeme i dobře vymyšlené oblečení nějakým detailem totálně zazdít (ať už barevně nebo stylově).
Pak bych taky řekla, že spousta žen neumí pracovat se svým tělem a s tím, že každý máme jiné proporce - myslím takové to, že když jsou zrovna moderní střihy kalhot, které nesvědčí holkám s krátkýma nohama, stejně člověk potká po ulici hromadu holek, které mají krátké nohy a na sobě ty dané kalhoty a ani jim to to nesluší, ale ony si myslí, že vypadají in, jenom proto, že mají něco, co je zrovna moderní.
A na chlapech mi vadí, když vidím, jak z hnědých bot koukají šedé ponožky a k tomu má pán hnědý oblek apod. Ale ono je to asi tohle všechno dané tím, že nás nikdo moc neučil, jak dbát na svůj vzhled a jak vypadat k světu, respektive jak svym vzhledem podtrhnout svoji osobnost.
Taky se přikláním k názoru, že vztah k módě se nedá posuzovat podle (ne)znalosti značek. Nám tady v Čechách přijde například divné, že někdo nezná značku LV, zatímco nemáme ani ponětí o značkách z USA nebo Francie, které pro místní teprve představují módní ikonu (např. boty od Manolo Blahnik, kabelky od Lancel apod.). Naopak mi přijde, že v Čechách se vyzdvihují značky, které ve světě s luxusem moc společného nemají a představují běžnou střední třídu. Já to beru tak, že spoustu značek taky neznám a nikdy znát nebudu, protože to je nad moje finanční možnosti, takže bych si nikdy netroufla soudit někoho podle toho, jestli nějakou značku zná nebo ne.
14. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@parisienne Blahnik nedělá malý velikosti :rolling_eyes: tady se dá půjčit, ale tak velikost 39...což se můžu jít klouzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin já to taky rozhodně nemyslela tak, že by to tady nikdo neznal, jen jsem dávala příklad :wink: Já si ještě žádné od něj nikdy nezkoušela a myslím, že asi nikdy ani nebudu, ale když mám cestu do Paříže, chodím je tam obdivovat :dizzy_face: .
14. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@parisienne no Lancel taky neznám vůbec :wink:
14. lis 2010 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin však právě si myslím, že o tom ta móda rozhodně není - já taky neznám milion jiných značek, ale přesto bych řekla, že se dokážu hezky a vkusně oblíknout.

Občas si i říkám, že některé kreace, které člověk potká občas na ulici, můžou být i o tom, že nejsme moc zvyklí přemýšlet dopředu, co si vezmene na sebe - jako vymýšlet, co se vlastně k sobě hodí a jak to všechno nakombinovat.
14. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@parisienne on se ten vkus dost vyvíjí..já když si vzpomenu, co jsem třeba nosila ve 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :sweat_smile:
14. lis 2010 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
móda rozhodně není o značkách. někdy mi to až leze na nervy, když vidím někoho, kdo je od hlavy až k patě zabalenej do "známých" značek.... přijde mi, že takový lidi nemají fantazii a že si zvětšujou sebevědomí tím, že si kupují drahý věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a takový to oblečení, který z dálky křičí že je té a té značky je úplně šílený .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin - co ve dvaceti, to už celkem šlo, ale v šestnácti :grinning: :grinning:
14. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury já nosila všechno kozy ven :sweat_smile: což už třeba teď nesnášim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: aby mi někde něco lezlo :sweat_smile:
14. lis 2010 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin - no tak ve dvaceti jsem taky nosila velký výstřihy a krátký sukně :wink: teď bych se už fakt styděla :wink: ale to prostě k tomu věku patří.... byla by to nuda, kdybychom celej život chodily oblíkaný stejně :wink: já jsem dost i experimentovala s vlasama, takže jsem měla na hlavě kromě zelený už snad všechno. :wink:
14. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss koukala jsem na fotky,ty máš tělo o kterým musejí snít snad všichni chlapi :slight_smile: chyba výrobců že na tebe nic nemají :wink: a souhlas se značkami,draze se oblíknout do značkový módy dokáže skoro každej idiot s naditou šrajtoflí,umění je vytvořit originální outfit a nevysát si účet :slight_smile:
14. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu ono bez podprdy a oblečení to není tak slavný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kozy u pasu a místo břicha striatej vysušenej pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
o kozách a břichu mi ani nemluv,některé změny po druhým děcku jsou nevratné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin
@lenkabu
joooo, a čím víc jsem krásně nacházela původní váhu, tím hůř to vypadalo a ted jsem tam, kde jsem chtěla být a vidím, že to nechci vidět. kila to nejsou, ale :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek