Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

zakve1
4. lis 2010

Holky, pojďme prodiskutovat jaká jsou pravidla v oblékání, jaké se dělají chyby např. v kombinování určitých kousků oblečení. A co líčení? Vlasy? Každá asi víme, že ponožky nepatří do pantoflí, že každá by měla mít doma "malé černé", že když se nalíčíme, tak se dává důraz buď na oči nebo rty, nikdy ne na obojí, že se nenosí děsný odrosty na blond vlasech, atd... Dejte sem vlastní tipy a rady, ať se to týká vlastně čehokoliv v oblasti stylu a designu člověka 🙂.

kristi
12. lis 2011

@ivett ja jsem vezla ted muze od O2 areny, tak jsem se stavila na harfe, ale byla tam miliarda lidi, tak jsem si nekoupila nic...jen dobrutky k vinecku....

kristi
26. lis 2011

kde litate zeny???? ja jsem si udelala radost desnou.....koupila jsem si tenhle bozi overal http://www.promod.eu/trousers/smart-trousers/ch...

vypada to uplne luxusne

ivett
29. lis 2011

@kristi to je to, co máš na fotce na FB? vypadá to super 😉

ivett
20. pro 2011

Holky tak to tu zas trochu oživím, opět sháním boty, vysoké kozačky jsem nesehnala, stále hledám, no nikde nic, co by se mi líbilo, ale teď bych chtěla i nízké kozačky, resp. kotníkové boty, prostě boty pod kalhoty, ale pěkný tvar, pohodlné, teplé, a hlavně bez podpatku, mám pocit, že takové boty neexistují, nevíte proč??? 😅 🙄 😀

saronka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkkaa1234
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkkaa1234
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barboraslikova
28. kvě 2018

Já jsem změnila styl na koženej a myslím, že okolí se to líbí 😃 Objednávám si věci od sikorashop.cz/kozene-kabelky kde sem si naposled třeba koupila luxusní koženou kabelku. Tak děkuji za vaše rady a tuhle si vemte odemně. Pa Barbora