• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chyby a zásady v oblékání, líčení, atd.

20. prosince 2011 
@lenkabu lenko, to jsi ty, v té čepici???? :slight_smile:)))). sluší, ok, i ta od siss je faajn, něco takového si představuju, v létě nosím culík a kšiltovku, i na zimu by to mohlo mít podobný výzor:slight_smile:))

to je divný, že jsme do ted na hlavě nic nenosily a najednou sháníme:slight_smile:))))
6. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 mně totiž vloni hrozně mrzla hlava a to mám dlouhý vlasy...takže jsem nosila furt na hlavu kapuci, tak tohle je snad lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: mně čepice moc neslušej, musí to mít kšilt..jinak vypadám jak pablb :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak čepice je z Nextu za 10 liber :wink:
6. lis 2010 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 jo to jsem já, kšiltovka je z MMB,jinak ze Sanu Babu a tak trochu etno,já to ráda :slight_smile: mně se čepice moc líbí ale ve většině vypadám jak idiot,dost jsem se nahledala než jsem objevila výjimku
6. lis 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se právě taky nemůžu v žádné vidět, ale sanu babu miluju, bydlela jsem pár let v praze v centru, u staromáku a tam měli jednu z prvních prodejen. jsem se tam chodila uklidnovat .....
a koupilas bez zkoušení?
6. lis 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin zase stejná hláška, jak to, že čepice nikomu neslušej? :grinning: :grinning: fakt bez kšiltu nebo alespon nějak do čela si to neumím představit...
6. lis 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo riskla jsem to,jen jsem si nechala změřit velikost,mám větší hlavu,ale čepice je naštěstí prostorná.........ale za dvě kila bych přežila i kdybych vypadala jak debil a poslala ji dál :slight_smile:
6. lis 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se líbí barety bez kšilku ale na mně fakt ne......nebo klobouky ale to už vůbec nemůžu
6. lis 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu :grinning: :grinning:
to jsem zvědavá, co ulovím....
baret je příjemnej na kouknutí, ale nemám k němu ten zbytek....klobouk dtto....mě by se fakt nejvíc hodila asi s tím malým kšiltem alla siss
6. lis 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin ta čepice je parádní a šik jen se obávám,že já bych v ní vypadala jako debžot.
Vůbec nevím,jak to na zimu vyřeším krom lyží jsem čepice nikdy nenosila,musím něco vybrat.
6. lis 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně teda přijde divné, že na té fotce je čepice barvy mink k černé bundě, to mi vůbec nejde k sobě :confused: já jdu zítra kupovat zimní bundu, ta bych právě chtěla tak nějak podobně barevnou, jak je ta čepice..ale nevim nevim...mně je všechno velký, to zas bude mazec něco koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2010 ve 23:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetes1 další co nikdy neměla čepici, není to divný????? :grinning: :grinning:
6. lis 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám tu čepici odsud a paní má i dost jiných

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=485080
6. lis 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta kostkovaná je super, mám jednobarevnej kabát, a to by šloooo...i barevně....já to tam té paní prohlédnu. super je, že to nestojí moc a když to neklapne, tak se nic neděje:slight_smile:)).
díkes.
jen neumím na mmb kupovat, nikdy jsem tam neobjednávala, jen tam hledám inspiraci...ale při své prudké inteligenci to snad zvládnu.
6. lis 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu díyk za tip :dizzy_face: uložila jsem si :wink: Určo něco vyberu a fajn ceny tam jsou :sunglasses:
6. lis 2010 ve 23:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych byla mladší, tak jdu do první z obrázků, na hory tu s kulichem, ale na běžné nošení si letos pořídím baret nebo "trpaslíkovou" čepku-už jsem si ji zkoušela v Gate a super :slight_smile:

Siss, na Boohoo mají zase slevy (20%) na kabátky :slight_smile: Jsem tam dneska pošilhávala po jedné sukni do práce...
6. lis 2010 ve 23:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendy1 Sakra, neprovokuj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: když já nevím s tou velikostí, aby mi ta 8 nebyla velká :confused: já si to potřebuju vyzkoušet už kvůli té délce :pensive:
6. lis 2010 ve 23:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendy1 sakra, to je jenom do neděle :unamused: budeš něco brát? :confused:
6. lis 2010 ve 23:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, já nevím...pořád váhám nad tou sukní, no líbí se mi tam zase šátky a takové ty obří nákrčníky, doplňky...takže jen do zítra, jo? A na Asos jsi koukala? Ale tam je to zase cenově někde jinde :unamused:
Já mám od Boohoo jeden kabátek-jaro/podzim, mám 10, nosím tady M a kabátek je mi akorát a to jsem ještě váhala mezi 8 a 10. A to ty jsi proti mě střízlík. U těch zimních bych to bez zkoušení neriskla a taky pochybuji, že budou nějaké extra silnější.
7. lis 2010 v 00:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendy1 hm Leni, asi jo...já si to radši fakt zkusím, přece jenom zas vyhodit 1-2litry oknem, na to ted fakt nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale brala bych sukýnku ve slevě, tak já kdyžtak písnu na pigmenty, ju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2010 v 00:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendy1 ježiši, tak zas sukně ve slevě nejsou, jenom ty kabáty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. lis 2010 v 00:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakriš, na sukně byla sleva, jo? Ach jo...to budu muset sledovat ty jejich stránky častěji :confounded:
7. lis 2010 v 00:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jako stylistka doporučuji na zimu beranici :wink:
7. lis 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn tema, holky :slight_smile: Koukam, ze resite cepice, ja miluju vsechny od baretu, pletene, s ksiltem po klobouky. A jeste vic mam rada klobouky a cepice na chlapech. Uz mam vyhlidnuty kloboucek (jen u nas neni zatim moc zima). Taky jsem narazila na 'klapky na usi' trebas prave pro ty, kterym cepice neslusi, co na ne rikate?

A co nesnasim, prave v tehle rocni dobe, kdyz zenska populace vytahne ze skrini kozene kabaty. Prijde mi, ze heslem je, cim delsi a mohutnejsi, tim lepsi a o to vic si o sobe dana pani mysli, bleee.

Taky nikdy nepochopim, hnedy oblicej a bledy krk a dekolt. Pritom je to tak jednoduche, staci vhodny odstin dobreho make upu :slight_smile:
7. lis 2010 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka tak buď ráda, že máš hodnou holčičku, já za těmi svými rošťáky musím občas i do křoví a trní a není nic horšího, než zůstat viset za tašku. Navíc nosím 2 (někdy i tři) svačiny, dvě hračky a náhradní sadu oblečení pro mladšího - a to vše se do tašky na rameno nacpat nedá. Navíc mi taška likviduje záda (i když je šikmo přes rameno).

Takže shrnuto - tašky jsou pěkné, přesto zůstávám u batohu. :slight_smile:
7. lis 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin mně i ta barevná kombinace na fotce přijde šmrncovní.

@berenika39 no,divný dřív člověk asi netrávil venku tolika času po procházkách jako s dětma :grinning:

@lenkabu má tam pěkný výběr,ale já bych se bála bez vyzkoušení fakt prostě na čepice nemám tlamu,tak už to musí být,aby sedla.

@lendy1 mně se líbí ta černá na tom druhém obrázku.

Mně se zas nelíbí,jak jsem psala umělotina ať jsou to ty berevné gelové drápy s flitrama nebo hodně moc opálenosti ze solárka to pak působí hlavně v zimě hrozně nepřirozeně.
7. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak opálení ze solárka se mi skoro ekluje.....děsně nepřirozený a přidává spoustu let.
7. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím solárkem máte recht, krom toho, že to vypadá až nepřirozeně, tak to hrozně ničí kůži a ta časem a častým používám šedne a má vrásky, z krásné holčiny udělá stařenu...znám jeden příklad, kde to vyloženě bije do očí a při stkání tváří v tvář člověk nechápe, že je to ta samá holčina, co zdálky vypadá nádherně...
7. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak solárko jako takové neodsuzuju, chodila jsem tam taky, hlavně třeba před dovčou, ale už jsem tam nebyla dlouho a chodit tam už nechci, jak říkám, po tom, co jsem viděla na té holčině, radši se budu smažit na slunku když se budu chtít lehce opálit, a nebo vůbec...
7. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek