Cibulky medvědího česneku, kde teď seženu?

skolickaxoxo
2. kvě 2015

Ahoj nevíte náhodou někdo kde teď sehnat cibulky medvědího česneku nebo popř. medvědí česnek už vzrostlí??? Chci to zasadit na zahradu a semínka nechci. 😒
Poradí někdo?

kajalka
2. kvě 2015

@skolickaxoxo Od někoho, kdo ho pěstuje, možná v zahradnictví a nebo se zkusit vydat pro něj do lesa.

martaveg
2. kvě 2015

@skolickaxoxo Vcera jsem ho videla v tescu mezi bylinkami v kvetinaci

skolickaxoxo
autor
2. kvě 2015

@kajalka zkoušela jsem to všude možně, ale vždy mi bylo řečeno, že až zase červenec/srpen
@martaveg super, děkuji moc zkusím to tam 😉

nov777
2. kvě 2015

Starkl, maj web. Tak jsem ho videla, my teda kupovali jiny veci, ale zkus se tam mrknout.

petane
2. kvě 2015

Já mám ze zahradnictví Chládek.

skolickaxoxo
autor
2. kvě 2015

@nov777 děkuji moc, zrovna jsem objednala 🙂)

nov777
5. kvě 2015

@skolickaxoxo Ahoj, ja uz ani nevim, co delam. Evidentne jsem objednala i ten medvedi cesnek. Vcera dosla objednavka a v tom mega baliku byl taky 😉 uz je zasazenej 😉 Tak at taky brzo dorazi.

skolickaxoxo
autor
5. kvě 2015

@nov777 Dnes jsem objednávku zrušila. Potřebovala jsem ho do soboty, ale paní mi řekla, že do této soboty ho určitě nevyexpedují a že by možná přišel do té příští, ale že spíš ne...že prý na odeslání mají 14 dní(myslím).
Takže jsem začala hledat všude možně a narazila na jednu paní z Plzně na Bazoši a zítra si pro něj jedu..
Je to totiž dárek pro dědu k narozeninám, proto to tak chátá a nic jiného si nepřál 😉 😀

nov777
5. kvě 2015

Teda deda je narocnej 😉

svetluska2860
3. črc 2015

Ja shanim, ale zatim marne. Tady sem nasla alespon peknej web o tehlectej bylinke http://medvedicesnak.sk/

janafuc
Odpověď byla odstraněná
Zobraz