Čivava občas kvikne bolestí a je smutná, bez energie

luciasek1987
22. čer 2017

Ahoj
Potrebuju poradit zda nekdo nevi co by to mohlo byt. Mam 8 letou civavu a uz treti den z niceho nic kvikne jako by ho neco zabolelo a celkove je takovej smutnej bez energie. Jidlo zere ale jen kdyz jsou to male granulky. Byli jsme u veterinare a ten mu nic nenasel ani v hube, takze pry je pes v poradku. On treba lezi a z niceho nic kvikne bolesti.. nenapada vas co by to mohlo byt? Dekuju

veronika546
22. čer 2017

a bral jí veterinář krev, dělal ultrazvuk..? Pohybuje se normálně? Zašla bych ještě k nějakému

luciasek1987
autor
22. čer 2017

@veronika546 nn krev nebral utz take nedelal jen ho prohledl a poslechl srdce a plice...

horsiee
22. čer 2017

@luciasek1987 nemohl něco třeba sežrat? Asi bych navštívila ještě jiného veterináře, když ten první nic nenašel a pejskovi je pořád mizerně.

luciasek1987
autor
22. čer 2017

@veronika546 jinak ano pohybuje se normalne

luciasek1987
autor
22. čer 2017

@horsiee venku normalne lita jak splasenej, kadi, cura vse ok.. jen se mi zda ze nemuze poradne stekat... jako by ho bolela tlamicka ale v puse nic nema to dr zkontroloval, a kdyby to bylo od zubu tak by nezral... on ale zere... sice to musi mit na kousicky aby moc nemusel otevirat tlamu ale zere

nikolasa
22. čer 2017

A nema treba krece? Presne tohle jsme resili cca. pred mesicem (mam krysarika) byl takovy unaveny, nehral si obcas zaknucel a pak dostal krec do nohy. Nejdriv jsem si myslela, ze je unaveny z toho tepla, ale jak se pridala krec jeli jsme na veterinu. Vzali mu krev a zjistili, ze ma v tele zanet a dostal na 14 dni antibiotika. ☹

luciasek1987
autor
22. čer 2017

@nikolasa ano prijde mi to jako krec... akorat ze ted jsme uz na ceste do chorvatska.. takze to muzu resit az pristi tyden :( kdyz na veterine rekl ze mu nic neni tak jsem mu verila

nikolasa
22. čer 2017

@luciasek1987 tak snad bude v poradku 🙂