Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co 9letému klučinovi k jmeninám? 🙂

ivisek80
15. pro 2017

Ahojky holky co koupit klucinovi k jmeninam,prosím poradte...🙂

ivisek80
autor
15. pro 2017

Jeste jsem nerekla je starý 9.let:-)

ariadna12
16. pro 2017

Co treba vylet do zoo nebo drobnou hracku?

ivisek80
autor
16. pro 2017

Hračku a nejaký napad...🙂?Nemam zadny napad...🙂Napdl me hrnicek se sportem a nejaka k tomu čokoska.🙂

ivisek80
autor
16. pro 2017

A nebo me napadla jeste nejaka stolní hra...🙂?

krystalka
17. pro 2017

@ivisek80 - tak to nejvíc asi záleží na tom, co ho baví...mému skoro 10 letému synovi by asi hrníček se sportem radost neudělal, spíš s vlakem nebo autobusem....a taky by byl nadšený třeba z nějakých pěkných pastelek nebo něčeho na tvoření....nebo z nějakého pexesa na téma, které ho zajímá...nebo momentálně pokukuje po šňůrce na klíče s motivem metra, kterou prodává Dopravní podnik 🙂....prostě záleží, co dítě baví a zajímá....

ivisek80
autor
17. pro 2017

No tento klucina se venuje florbalu takze hrnek s florbalistou🙂Vis.🙂

krystalka
17. pro 2017

@ivisek80 - no, však jo, to jsem psala, že záleží, co má rád, v tomhle případě by mu to třeba radost udělalo 🙂 ....ale v původním zadání nebylo o sportu, nebo o zálibách nic napsané, tak proto jsem to psala 🙂

ivisek80
autor
18. pro 2017

Aha chapu a nejaký napad na nejakou hracku?🙂A jeste napadla stolní hra nejaka..🙂😉

krystalka
18. pro 2017

@ivisek80 - hmm, hračku nevím, náš už si moc nehraje, vždycky mu teda udělá radost plyšák, ale musí to být hodně věrná napodobenina opravdového zvířete, naposledy dostal plyšového vlka a veverku 🙂, vypadají skoro jako živí 🙂, stolní hru můžeš zkusit, u nás hry moc nejdou, to už spíš nějaký hlavolam typu ježek v kleci nebo tak něco 🙂