• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co by nevěstě udělalo radost jako svatební dárek?

29. září 2008 
Holky, vim, ze jsme v Konu...a ne na bereme se...ale uz to mate nektere s odstupem za sebou...takze, co by vam udelalo radost (malickost) jako svatebni darecek...bacha jsem na MD(sama)...docela to hori! :wink:
29. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..nevím,kolik máš času a jak moc dobře se s tou nevěstou znáš.Pokud je to Tvoje dobrá kamarádka,tak by ses mohla spojit s její mamkou a vytvořit třeba ze starých fotek album-od miminka,přes školku,školu až ke svatebnímu dni.Není to finančně náročný a příjde mi to docela hezký. :slight_smile: Tu poslední fotku ze svatby by si tam pak dodatečně přidala sama...
29. zář 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasa, diky...to bych udelala pro dobrou kamosku :slight_smile: ...ale to je takova kamoska, se kterou udrzujeme kontakt....kdysi jsem chodila s brachou jejiho nastavajiciho....takze neco jen tak...alůe hezkeho...jinka napad moc hezoucky....dekuji petrunko :wink:
29. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaa,tak to zase tolik neřeš... :slight_smile: Mně koupila kamarádka malé hezké album na svatební fotky.Tak asi nebylo tak drahé a hodí se...Teď to vypadá,že jsem na fotky a alba nějak zatížená... :grinning:
29. zář 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych byla pro to svatební album. :wink: Či sadu nějakých skleniček, ty se hodí vždy :grinning:
29. zář 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cool, vidite, to me nenapadlo...valim asi pro nej! :dizzy_face:
29. zář 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek