Co dělat, když člověku najednou vyletí tlak?

Maminky,není tady mezi váma nějaká doktorka?potřebuju poradit.
krista
1. pro 2008
Ria buď konkrétní 😉

Nízký tlak - prosím o rady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
ria80autor
1. pro 2008
Mě by zajímalo,co dělat,když člověku najednou vyletí tlak nahoru a je najednou vysoký.K doktorovi hned jít nechce,tak co dělat.
musko
1. pro 2008
Otázka by znela, prečo - a ako to vieš?Meriaš si sama? Máte rodinnú záťaž?A máš ešte nejaké iné zdrav. potiaže? Ako dlho to trvá? Teda ako dlho to pozoruješ-aký dlhý čas a ako dlho to vyskočenie tlaku trvá? je spojené s inými príznakmi - bolesť hlavy, brucha, vracanie, poruchy videnia?
ria80autor
1. pro 2008
Ne to se stalo mamce.Ona se pořád z něčeho rozčiluje,ale vysoký tlak nikdy neměla.a najednou večer když ležela,tak se jí začla motat hlava,udělalo se jí špatně a změřila se a měla vysoký tlak.Vzala si náký tatkův prášek,ale to mi nepřijde jako moc dobrý nápad.On bere prášky na tlak.
Od té doby ten vysoký tlak má,asi dva dny.K doktorce nechce,prý počká,až to bude horší.Zbytečný ji přesvědčovat,tak jsem chtěla vědět,co se dá dělat.Třeba nějaký čaj nebo něco.
musko
1. pro 2008
Tak nech nečaká a ide - ak nikdy nemala vysoký tlak a trvá to tak dlho tak by sa to malo riešiť. Krátkodobé zdvihnutie TK - na nekoľko min a potom návrat k normálu je fyziologický stav, ale inak nie.
ria80autor
1. pro 2008
No jo,ale ona nechce.Tak jsem si myslela,že bych mohla aspon trochu pomoct
musko
2. pro 2008
ria, tu jej pomožeš najviac tak, že ju presvedčíš, aby šla na vyšetrenie..... Ak ide o náhle zvýšenie tlaku telo nie je na to pripravené a može to skončiť cievnou príhodou - mozgovou alebo ako infarkt myokardu. 😞

Začni psát odpověď...

Odešli