Volné diskuze
esssi
11. říj 2009

Co děláte, aby váš život měl šmrnc?

Já se pořád snažím přijít na něco, co by mě naplnilo. Miluju svoje děti, ale nejsem jen máma, mám i spoustu jinejch funkcí 🙂 ráda bych věděla, co vlastně od života chci a ve věku 32 let na to nejsem schopná přijít. Tak málo času a tolik možností. Víte, co chcete a umíte si to prosadit?
macka01
11. říj 2009
Aponchie,jasne 😃 😃 😃
dai
12. říj 2009
no, ten smrnc je podla mna o teseni sa 🙂
ja sa napr. cely tyzden tesim na vikend, lebo budem s malou a muzom, cez tyzden sa tesim do prace lebo mam svoju pracu rada , ked idem domov, tesim sa domov, lebo tam ma caka dcera a tesim sa na vecer ked spinka, lebo potom mam cas na muza, pripadne na seba... tesim sa na knihu ktoru hltam vo vani 🙂
potom sa strasne tesim na vianoce, lebo bude vsetko svetielkovat a bude krasne s dcerkou a muzom , tesim sa ked budeme konecne dozariadovat byt, tesim sa na leto, na dalsie dieta, na to ked pojde malinka do skolky a do skoly... tesim sa na dovolenky, nove kraje, na priatelov a na stretavanie sa s nimi, nato ako mala vyrastie a aka z nej bude kocka 🙂

ja som zistila ze sa musim na nieco tesit, potom nemam ten strateny pocit...preto mam malicke kazdodenne svetielka - dnes je napr. krasny dazd a ja mam z neho radost lebo dazd milujem, a vecer si budeme s malou staviat kocky alebo byciklovat po obyvacke, uvarim jej palacinky a aj nato sa tesim, lebo ich robime spolu ajej strasne chutia 😃 , potom ideme s muzom tancovat a ked sa vratime tak si pozrieme zaznam superstar a potom uvidime 🙂
a mam dlhodobe svetla - vlastne celu buducnost vidim vo svetle... a myslim ze to tu ada spominala - o to tam ide, ako clovek vnima realitu...pretoze aj ja mam milion veci ktore by my mohli branit v tomto stastnom pohlade na svet, ale ja ich jednoduho len vnimam ako sucast svojho zivota, nedovolujem im aby moj zivot znicili , aby moj pohlad a vieru v buducnost zlomili 🙂
esssiautor
12. říj 2009
Dai to je hezkýýýý 🙂 tak kupříkladu já se těšila, až nám dnes zapojej tv a po půl roce, kdy jsme koukali jen na dývýdýčka, bude konečně i kontakt se světem, takže už je to a místo, abych koukala na něco, co by mě zajímalo běží tu JimJam 😃 jo a taky máme od kabelovky net a ten je zběsile rychlej 😃 tak jsem se těšila a vyšlo mi to 😃
dai
12. říj 2009
😃 vidis esssi - ono aj taketo malickosti mnohokrat stacia 😃
este som chcela dopisat... ja sa snazim organizovat vela veci pre kamaratov a tak... vzdy pripravujem pohostenie, z otho mam velku radost a neodpustime si s manzelom aj vacsie udalosti 🙂 chodime na plesy, do divadla aj na take snobacke veci niekedy 😃 ja sa nato tesim, lebo je to prilezitost odist z tej kazdodennej reality, spravit so zeba princeznu a aj sa na nu zahrat 😎 to mi tiez robi radost ...
chodim aj pravidelne na thajske masaze - aspon 1x do mesiaca - a tiez aj ku kadernicke - vlastne ani tak nie kvoli tym vlasom , ako skor kvoli mojej kadernicke, ktora robi uzasnu masaz hlavy 😃
a momentalne hladame zariadenie do izbicky malej a to nas straaaaaaasne tesi, malicka vidi ze ideme do auta a hned to komentuje ze ideme hladat postielku 😃 momentalne sa z toho velmi teskame obe, tato ma uz jemne nervicky lebo by uz rad nieco kupil... ale nas tesi prave to vyberanie 😃
esssiautor
12. říj 2009
Dai chlapi houby vydržej, co se nakupování týká 😃
emilyz
12. říj 2009
mirka 414 pekne si to vyjadrila.
v com spociva stastie, zmysel zivota? Existuje jeden vyrok: stastie je trvala spokojnost so zivotom.
Asi sa jednoducho treba naucit prijimat zivot taky, aky je, a to je to najvacsie umenie. My ludia stale chceme nieco inac a nevsimame si, kolko toho v skutocnosti mame. Chceme novy dom, ale nevidime to, ze mame zdrave deti. a tak dalej. Tak, ako tu niekto napisal: stastie treba zit. A treba sa ucit prijimat aj to nestastie. 😉
nnikka
12. říj 2009
dobra tema - ja som teraz uz viac ako 3 mesiace doma a mam strasne vela casu rozmyslat...

ja sa napriklad tesim na mm ked pride domov... tot moj ciastkovy ciel a dlhodoby??? na ten som este neprisla :-S
mywiel
12. říj 2009
dai krasne a vystizne napisané 😉 x-)
esssiautor
12. říj 2009
nnikko já už jsem doma 4 roky 😃

Začni psát odpověď...

Odešli