Čo hovoríte na zástavu plynu z Ruska?

kristynaw
6. led 2009

co na to rikate?jak se vas to dotyka,dotkne?

roasha
13. led 2009

verec------☻vecer 😅

kajacz
13. led 2009

Patrikovi sa divím... 🙄 myslím, že si mohol vybrat lepšiu...

titkovamiriam
13. led 2009

markizu nepozeravam-teda spravy a publicistiku-nabiehaju mi s tych moderatorov vyrazky 😖 ,tak ani neviem o com to bolo.no asi aj tak tu elektraren nespustia lebo plyn snad pride a eu uz je v pohotovosti.je to svinstvo ze sa to hocikedy moze zopakovat a my nebudeme vediet ako to riesit lebo tusim len pol roka od odstavky sa to da nabehnut potom uz nie. a inak ak by sa nieco stalo novakom ani nechcem mysliat ,lebo keby bol aj plyn kotol potrebuje na zapnutie elektriku.tak som zvedava ako to bude do buducnosti 😠

roasha
13. led 2009

pri Bohuniciach "ide o " 😕 .......nakolko teraz aj zavody idu z dovodu nedostatku plynu v nudzovom rezime,tak je aj pokles odberu el.energie........ako nahle nabehnu na plny vykon,siet to jednoducho nevydrzi...preto je vypracovany aj tech.plan spustania podnikov......a Bohunice maju dodat tu zvysnu el.energiu....to nie je len take spustenie "zo spasu" 😔

ukana
13. led 2009

Baby, zaujima ma, ci ste v tejto situacii mali pripraveny aj plan na situaciu, ze nebude kurenie, voda, mate alternativu co by ste robili? My mame napr. chatu, kde by sme sli, je tam pec na drevo a vlastna studna....Uz sme sa teoreticky na to pripravovali 😅 😅

titkovamiriam
13. led 2009

studnu mame no na vodu treba cerpadlo takze my by sme zahynuli zimou,hladom a smadom.poriadne vykurovacie telesa/keby bola aspon elektrika/ su vypredane,jedine zeby sme cvilu spalovali doma papier a knihy ,niake drevo by sa v parciku naslo 😒 a kurily v niakom sude ako bezdaci v americkych filmoch 😅

ukana
13. led 2009

mirka 😀

titkovamiriam
13. led 2009

sa smejeme ked je plyn na ceste 😀 😀 😀

slnieckova
13. led 2009

roasha 😀 😀

roasha
13. led 2009

...plyn na ceste,tak este nech to vydrzi ta nasa premrznuta siet,ked pustia v zavodoch oblukove pece.... 🤐 🙂

kajacz
13. led 2009
petrahy
13. led 2009

to je sila asi sa prestahujem k svokrovcom maju kotol aj na drevo zacnem palit vsetko co sa da ved mam male dieta to predsa nemozem nechat mrznut 😒
uz ma zacinaju fakt stvat 🙄 🙄 🙄

slnieckova
13. led 2009

nepanikarte 🙂 ono po tolkych dnoch mimo prevadzky to asi nie je az take jednoduche len tak spustit... chce to cas

titkovamiriam
13. led 2009

tak ze ako zasa odrb 😅 😠

petrahy
13. led 2009

ja som bola doterz optimista, ale uz ma to zacalo stvat ale tajne dufam ze sa to da do poriadku 🙂 😝

slnieckova
13. led 2009

odporučam priamy prenos z tlacovky na TA3... zacinam silno pochybovat o tom, ze sa plynu dockame... Rusi zase vystrkuju rozky...

😉 len aby si svet nekoledoval o 3. svetovu vojnu...

sissik
13. led 2009

pustili trochu plynu na balkan a aj ten vraj zastavili.
pozorovatelom nedavaju kompletne informacie.
parada.
mame s nimi zmluvy, tak preco ich vsetci nezaluju na medzinarodnych sudoch? lebo sme vsetci od nich zavisly a vsetci sa ich bojime 😝

sissik
13. led 2009

ale dnes vraj v rusku vybuchol na nejakom sude plyn - asi maju v potrubi vysoky tlak 😀 😀 😀

titkovamiriam
13. led 2009

ved s tou vojnou je to uz na spadnutie kriza teraz plyn,zidia bojuju proti palestinacanom-katastrofa 😠

slnieckova
13. led 2009

😀 😀 😀 tak najlepsi bol ten zaver tlacovky... ako Fico sprdol jednu novinarku 😀 dobre jej tak, oblude nechapavej 😀

roasha
13. led 2009

slnieckova,ale to uz fakt nerozumiem,ci su vsetci debili..... 😝 🙄 😅 😀
pokial by museli poodstavovat zavody od plynu,aj elektriny,tak to je totalny ekonomickopriemyselny kolaps v tomto state... 🙄
taka kraaaaava si nedokaze predstavit,ze pokial by sa to stalo,tak to su nenapravitelne skody,napr.pece v zavodoch pri "odstaveniach" sa musia odstavovat postupne aj niekolko tyzdnov,lebo pokial rozpraska vymurovka,je to v prd...to sa jednoducho neda.....ved preco oceliarne maju nepretrzite prevadzky??... 🙄
proste to je likvidacia takychto podnikov... 🙄

slnieckova
13. led 2009

roasha asi tak 🙄 ale dobre jej povedal: vy si sedite doma v teplucku, vecer si zasvietite doma nocnu lampu a nemate ani potuchy o tom, co tato situacia moze sposobit Slovensku 🙄 😀 😀 Ficoooooooooo sto bodov 😀 budem ta volit 😀 😀

monkula
13. led 2009

slniečkova ,až teraz? ja som ho už volila min, voelbné obdobie.... 😉

roasha
13. led 2009

slnieckova,asi tak..... 😅
zatial to nasa vlada zvlada bravurne,len nech je to tak aj dalej.... 😅
minula vlada nam z pod zadku predala co mohla,a teraz vesluj... 😅
fakt tazke rozhodnutia........a urcite teraz vlada nespi 8h,ako nejaka trubka co sa spita taku debilinu... 🙄

roasha
13. led 2009

spyta 😅

monkula
13. led 2009

a č osa spýtala? jaso mto nevidela...

titkovamiriam
13. led 2009

TAK PLYN NETECIE A ELEKTRAREN SA NEPUSTI ☹

roasha
13. led 2009

monky,no ci je nevyhnutne spustit tie Bohunice...?? 😅 🙄 😀
to uz ci je za IQ??? 😀